Ljetne bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 1157

    Prijavi adminu

    donna83

    IvaZara09

    Pozdrav cure, ja sam nova ovdje.
    Isto cekam ljetnu bebicu ,a vidim da tu ima super zanimljivih stvari.S obzirom da ste se raspisale,a ja sam ljena za citati svih 767 strana,zanima me dali je koja od Vas pisala o oblacenju bebice kod izlaska iz rodilista?Termin mi je 7.7. i prepostavljam da ce biti jako vruce,pa nisam pametna sta se u tom slucaju oblaci novorodencetu?
    Hvala unaprijed na odgovoru:) 💐

    Dobrodošla IvaZara! Mi smo terminuše :) ja sam 8.7. :) gdje misliš roditi?
    Ja sam isto mislila lagane hlačice sa stopalima, a gore ću uzeti bodi i dugih i kratkih rukava i jednu tanku vesticu za preko, dugih rukava pa ću iskombinirati taj čas. I jasno, pamučnu kapicu :)


    Nama je patronažna na tečaju rekla da obavezno na hlačice sa stopalicama još navučemo čarapice - bez obzira jer ljeto ili zima. 


  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    donna83

    Jel netko spomenuo umor? Toliko sam umorna, čini mi se i vise nego u prvom tromjesečju! Užas! Svaki dan odspavam po 2 sata popodne bez problema…a i noću ok spavam..


    Jaaaaaaa……😂😂😂Koma!Pospana sam do navecer!Ali ne zelim popodne spavat jer onda ne bi mogla navecer do ko zna kad!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Lagertha

    donna83

    IvaZara09

    Pozdrav cure, ja sam nova ovdje.
    Isto cekam ljetnu bebicu ,a vidim da tu ima super zanimljivih stvari.S obzirom da ste se raspisale,a ja sam ljena za citati svih 767 strana,zanima me dali je koja od Vas pisala o oblacenju bebice kod izlaska iz rodilista?Termin mi je 7.7. i prepostavljam da ce biti jako vruce,pa nisam pametna sta se u tom slucaju oblaci novorodencetu?
    Hvala unaprijed na odgovoru:) 💐

    Dobrodošla IvaZara! Mi smo terminuše :) ja sam 8.7. :) gdje misliš roditi?
    Ja sam isto mislila lagane hlačice sa stopalima, a gore ću uzeti bodi i dugih i kratkih rukava i jednu tanku vesticu za preko, dugih rukava pa ću iskombinirati taj čas. I jasno, pamučnu kapicu :)

    Nama je patronažna natečaju rekla da obavezno na hlačice sa stopalicama još navučemo čarapice - bez obzira jer ljeto ili zima.


    Jos i carapice?Pa sta zbilja bebi koja je obucena u sve dugacko,sa kapicom,na plus 25 pa nadalje moze biti hladno?Ja se sve bojim da ce se skuhat!Ova nosiljka u kojoj cemo ju nosit doma ima jos i pokrov gore!Ajme,zbunile su me te ljetne bebe!ha ha..

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • IvaZara09

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    donna83

    IvaZara09

    donna83

    IvaZara09

    Pozdrav cure, ja sam nova ovdje.
    Isto cekam ljetnu bebicu ,a vidim da tu ima super zanimljivih stvari.S obzirom da ste se raspisale,a ja sam ljena za citati svih 767 strana,zanima me dali je koja od Vas pisala o oblacenju bebice kod izlaska iz rodilista?Termin mi je 7.7. i prepostavljam da ce biti jako vruce,pa nisam pametna sta se u tom slucaju oblaci novorodencetu?
    Hvala unaprijed na odgovoru:) 💐

    Dobrodošla IvaZara! Mi smo terminuše :) ja sam 8.7. :) gdje misliš roditi?
    Ja sam isto mislila lagane hlačice sa stopalima, a gore ću uzeti bodi i dugih i kratkih rukava i jednu tanku vesticu za preko, dugih rukava pa ću iskombinirati taj čas. I jasno, pamučnu kapicu :)

    Hvalaa donna:)
    U Rijeci,ti?:)
    Pa tako cu najbolje i ja..uzet oboje..pa cemo vidjeti kako ce nam biti taj dan :)
    Cekas curicu ili deckica?

    Ah, ja sam ZG, Petrova. Bas sam se ponadala društvu u bolnici :)
    Kažu da je cura, po zadnjem, al stalno mi mijenjaju mišljenja ti doktori. Planiram na 4 D u 35 tjednu da znamo sto posto i da vidimo jel se beba šta okrenula, jer je trenutno na zadak :/


    Hehe…sigurno ce se nac netko za drustvo:)hehe 
    Jaoo ti doktori,ja sam u 23 tj.bila na 4D i potvrdeno curka !;) Jos na zadak..jaoo..drzim fige da se okrene ..meni se okrenula,ali isto mi je gin.rekla da se to moze promjeniti jos do termina.Nadam se da nece !

  • IvaZara09

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    mamika3

    Lagertha

    donna83

    IvaZara09

    Pozdrav cure, ja sam nova ovdje.
    Isto cekam ljetnu bebicu ,a vidim da tu ima super zanimljivih stvari.S obzirom da ste se raspisale,a ja sam ljena za citati svih 767 strana,zanima me dali je koja od Vas pisala o oblacenju bebice kod izlaska iz rodilista?Termin mi je 7.7. i prepostavljam da ce biti jako vruce,pa nisam pametna sta se u tom slucaju oblaci novorodencetu?
    Hvala unaprijed na odgovoru:) 💐

    Dobrodošla IvaZara! Mi smo terminuše :) ja sam 8.7. :) gdje misliš roditi?
    Ja sam isto mislila lagane hlačice sa stopalima, a gore ću uzeti bodi i dugih i kratkih rukava i jednu tanku vesticu za preko, dugih rukava pa ću iskombinirati taj čas. I jasno, pamučnu kapicu :)

    Nama je patronažna natečaju rekla da obavezno na hlačice sa stopalicama još navučemo čarapice - bez obzira jer ljeto ili zima.

    Jos i carapice?Pa sta zbilja bebi koja je obucena u sve dugacko,sa kapicom,na plus 25 pa nadalje moze biti hladno?Ja se sve bojim da ce se skuhat!Ova nosiljka u kojoj cemo ju nosit doma ima jos i pokrov gore!Ajme,zbunile su me te ljetne bebe!ha ha..


    Upravo sam to i ja htjela rec ,sta jos i carapice??Zbilja?Ja mislim da je to tooo much!nekako sudis po sebi..mislim neces ju treci dan ostaviti s golim nogicama,ali mislim da su jos carape preko zatvorenog bodica previse. khm..a opet..ako one tako kazu..nisam pametna

  • Avatar donna83

    donna83

    Broj poruka: 350

    Prijavi adminu

    I ja mislim da je to previše. Al promatrat ću bebu pa ću odlučiti… vjerujte cure u svoju procjenu, to su vaše bebe! 😉

    [lilypie.com]

  • IvaZara09

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    donna83

    I ja mislim da je to previše. Al promatrat ću bebu pa ću odlučiti… vjerujte cure u svoju procjenu, to su vaše bebe! 😉


    Bas to!
    Donna htjela sam te samo pitati ako u ovim pepco trgovinama uvijek ima tetra pelena u ponudi po cijeni kojoj si napisala?Nije mi na ruku,ali cu poslati nekoga iz Zagreba da mi uzme ako je takva cijena .

  • Anjaaa

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    IvaZara dobrodošla! I ja ću rodit u Rijeci, ali puno poslje tebe :)
    Gala, da.. Jedna sam od rijetkih sretnica koja povraća ovako dugo. Kilažu me sram napisati.. Sinoć sam se vagala i imam 45 kg, dobila sam 5 kg sveukupno dosad. Tovim se koliko ide, pijem dva pakiranja tekuće visokokalorične hrane koju mi je pripisao endokrinolog i eto. A i stres je tu napravio svoje, ali se tješim da imam još vremena nabaciti pošteno kila.
    Kolica su predivna, ne sjećam se tko je ono stavio sliku! Našima su počeli štekat prednji kotači, pa ćemo sad vidit dal to muž može popravit ili ćemo morat nabavit nova.
    Ja ne bih sljepo slušala patronažne jer svakakvih ima i svašta kažu, a čarapice preko hlača sa stopalima usred ljetnih vrućina je definitivno too much. ja sam svog po najvećim vrućinama oblačila samo u bodi. Procjenit ćete same ovisno o vremenu, ali mislim da sve mi možemo zdravorazumski procjenit kad je nešto previše

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • IvaZara09

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Anjaaa

    IvaZara dobrodošla! I ja ću rodit u Rijeci, ali puno poslje tebe :)
    Gala, da.. Jedna sam od rijetkih sretnica koja povraća ovako dugo. Kilažu me sram napisati.. Sinoć sam se vagala i imam 45 kg, dobila sam 5 kg sveukupno dosad. Tovim se koliko ide, pijem dva pakiranja tekuće visokokalorične hrane koju mi je pripisao endokrinolog i eto. A i stres je tu napravio svoje, ali se tješim da imam još vremena nabaciti pošteno kila.
    Kolica su predivna, ne sjećam se tko je ono stavio sliku! Našima su počeli štekat prednji kotači, pa ćemo sad vidit dal to muž može popravit ili ćemo morat nabavit nova.
    Ja ne bih sljepo slušala patronažne jer svakakvih ima i svašta kažu, a čarapice preko hlača sa stopalima usred ljetnih vrućina je definitivno too much. ja sam svog po najvećim vrućinama oblačila samo u bodi. Procjenit ćete same ovisno o vremenu, ali mislim da sve mi možemo zdravorazumski procjenit kad je nešto previše


    Hvala Anjaaa:) 
    Da.def je too much..i odustajem od te ideje svakako!:) I ti ces u Rijeci a?Kada ti je termin? Ti si znaci “sretnica” koja ce s trbuhom do zuba hodati po vrucinama?!:) 

  • Avatar donna83

    donna83

    Broj poruka: 350

    Prijavi adminu

    Za tetrice iz Pepca nisam sigurna u kvalitetu, NEK se jave cure koje su ih vidjele ili kupile. Ja ih imam dosta doma pa sam ih u dućanu valjda previdjela…

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.