Ljetne bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • blu5

    Broj poruka: 795

    Prijavi adminu

    Pandica, baš mi je drago da je sve super! U urinu ti gledaju da li ima proteina i ne smije ih biti. Što se tiče uređaja na koji ćeš biti spojena, to je CTG gdje prate bebino srce i trudove. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Marlon

    Marlon

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    Pandica1510

    Pozdrav cure :)
    evo ja sam pregleda puna dozivljala :)
    prvo da kazem evo ja se za razliku od vas bas super osjecaj, Ne znam jel to od vremena ili..vec danima je suncano po 15 stupnjeva i samo setam okolo i skitam.
    što se tice pregleda ima puno noviteta :D sada sam 29+6 i od sada idem svaka 2 tjedna. Dobila sam injekciju danas posto sam 0 negativna krvna grupa i dobit cu jos jednu nakon poroda kad vide koja grupa ce biti beba. Vadili su mi krv i rekli da ce mi to testirat na neka antitijela i primjetila sam kad sam dala urin kao i svaki put da je unutra ubacila neku tableticu i stavila onu testnu trakicu i brzo sam bacila pogled na kutiju da vidi sto je to ubacila i pise combi screen. Jel zna netka od vas sto bi to bilo?
    i od danas svaki put kad dodem prije nego me gin primi cu biti 20min u nekoj prostoriji spojena na neki uredaj, ugl stave mi pojas oko trbuha upale taj uredaj i zvucnik i 20min slusaju bebino srce i prate dal imam trudove.
    Bebac je super, raste i jaaako je aktivan, stalno se vrti, udara. Ima 1200kg :P

    I ja sam Rh- i htjela bih primiti preventivnu zaštitu, pa me zanima kako to ide i koliko je cijena, posto znam da kod nas nije u standardnim pretragama? Ovo mi je treća trudnoca i nebih htjela riskirati. 

  • Avatar Sundi

    Sundi

    Broj poruka: 682

    Prijavi adminu

    Pandica1510

    Pozdrav cure :)
    evo ja sam pregleda puna dozivljala :)
    prvo da kazem evo ja se za razliku od vas bas super osjecaj, Ne znam jel to od vremena ili..vec danima je suncano po 15 stupnjeva i samo setam okolo i skitam.
    što se tice pregleda ima puno noviteta :D sada sam 29+6 i od sada idem svaka 2 tjedna. Dobila sam injekciju danas posto sam 0 negativna krvna grupa i dobit cu jos jednu nakon poroda kad vide koja grupa ce biti beba. Vadili su mi krv i rekli da ce mi to testirat na neka antitijela i primjetila sam kad sam dala urin kao i svaki put da je unutra ubacila neku tableticu i stavila onu testnu trakicu i brzo sam bacila pogled na kutiju da vidi sto je to ubacila i pise combi screen. Jel zna netka od vas sto bi to bilo?
    i od danas svaki put kad dodem prije nego me gin primi cu biti 20min u nekoj prostoriji spojena na neki uredaj, ugl stave mi pojas oko trbuha upale taj uredaj i zvucnik i 20min slusaju bebino srce i prate dal imam trudove.
    Bebac je super, raste i jaaako je aktivan, stalno se vrti, udara. Ima 1200kg :P


    Ooo pa to je divno… :)  Drago  mi je zbog tebe… :*

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1157

    Prijavi adminu

    Mrak Pandice!!!  Meni je pregled za točno tjedan dana i isto ću ići svaka 2 tjedna nakon njega (bar mislim).  Jedva čekam da prođe još ta 2-3 mjeseca i da porodim tog bebača 


  • Avatar Sundi

    Sundi

    Broj poruka: 682

    Prijavi adminu

    Curke jel vi planirate kupiti izdajalicu, sterilizator, grijac za bocice.. Ako da koje marke MAM, Tomee tippe, Avent?
    Ja sam malo zbunjena.. Aj jos izdajalica i sterilizator.. Ali grijac za bocice ne znam jel mi to treba? Ak dojene prode ok onda mi ne treba? A ako ne prode tak ionak cu valjda stalno kuhat novu papicu..

    [lilypie.com]

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Ja moram uzeti neku izdajalicu jer sa kceri mi dojenje bas i nije islo!Cice ogromne,naotecene,bolne,kvrge po njima….Onda sam ih masirala i izdajala se!Ocekivala sam brdo mlijeka kad ono malo nesto!Ne sjecam se koje marke je bila!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Pandice… bas mi je dragi sto je ok!Veliki decko….😍

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Cure,kad mi krecemo na preglede u trudnicku ambulantu?

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • KFK

    Broj poruka: 91

    Prijavi adminu

    Sundi prema mom iskustvu iz prve trudnoće, izdajalica DA!! Treba vremena da se izregulira količina mlijeka koja djetetu treba, a do mastititsa nitko ne želi doć. Ja sam imala posuđenu Avent i predobra mi je. Sad ju planiram kupit, al čekam da bude snižena u Kozmu dok je i sve za bebe na 30%.Sterilizator i grijač bočica nisam imala i nije mi ni trebao tak da ni sad to ne planiram imat. 

  • blu5

    Broj poruka: 795

    Prijavi adminu

    Ja sam isto koristila Avent i prezadovoljna sam!

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.