Ljetne bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Cure, bar vi koje među prvima trebate roditi sad krajem 5.mj odnosno početkom 6.mj…jel planirate čekati s kupnjom kindaća do west gate sajma u 4mj? Ja bih čekala zbog popusta, ali bojim se rokova isporuke…da se beba ne rodi prije nego krevetić stigne.

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Me+mybaby

    Me+mybaby

    Broj poruka: 377

    Prijavi adminu

    Ok nisam citala cijeli dan i sad mi je trebalo vremena da sve proucim. Uglavnom hajdemo vas pokusati pohvatati. Za zatvor sam probala i sljive i magnezij i chia sjemenke i zobene… Upali kako koji dan. 
    Danas sam, ali nenormalno gladna. Jutros sam cak sa mobitelom snimala zeludac kako kruli jer je to trajalo valjda 5 min bez prestanka.
    I taman sam malo zaboravila na krafne i sad ste me ubile. Najradije bi se obukla i trcala do nekog lidla po one fine krafne s cokoladom.
    Sto se kila tice ja sam u 22 tj i dobila sam 8 kg. Na visinu od 168cm. Krenula sam sa 60kg. Meni se to cini puno, ali zaista si ne mogu pomoci. Stalno sam gladna. Prije sam kilazu odrzavala vjezbanjem, a sad nakon 3 mj mirovanja se bas i ne mogu natjerati na neku aktivnost. Secem kad je lijepo vrijeme. 
    I sad nakon jaukanja oko kila idem skuhati puding sad mi je pao na pamet. 😋😋😋

    https://lb1f.lilypie.com/XPQ8p2.png [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar MalaRuzica

    MalaRuzica

    Broj poruka: 224

    Prijavi adminu

    Ofnica

    Cure, bar vi koje među prvima trebate roditi sad krajem 5.mj odnosno početkom 6.mj…jel planirate čekati s kupnjom kindaća do west gate sajma u 4mj? Ja bih čekala zbog popusta, ali bojim se rokova isporuke…da se beba ne rodi prije nego krevetić stigne.


    A jel to budu ok popusti, jer se isplati zbog toga ici do west gata

  • Avatar Sonjiko

    Sonjiko

    Broj poruka: 34

    Prijavi adminu

    Ofnica

    OhSoBoho, super za kolica! Bebetto se strasno probijaju na tržištu! Mi naručili iz SLO Bebetto Murano za 3950 kn (525 eur), obzirom da su kod nas 5800 kn ja sam prezadovoljna uštedom!


    O super za popust. Javi kakva su kolica kad stignu.🎠
    Vidjeli smo i mi popust na webu u slo, ali se muzu  cinila stranica cudna pa smo za sad odustali. Mozes dati link odakle ste vi uzimali? 

    “Making the decision to have a child—it's momentous. It is to decide forever to have your heart go walking outside your body.”

  • Avatar Sonjiko

    Sonjiko

    Broj poruka: 34

    Prijavi adminu

    MalaRuzica

    Ofnica

    Cure, bar vi koje među prvima trebate roditi sad krajem 5.mj odnosno početkom 6.mj…jel planirate čekati s kupnjom kindaća do west gate sajma u 4mj? Ja bih čekala zbog popusta, ali bojim se rokova isporuke…da se beba ne rodi prije nego krevetić stigne.

    A jel to budu ok popusti, jer se isplati zbog toga ici do west gata


    S obzirom da je meni termin 27.7., meni sajam u travnju pase. Ali razumijem potrebu da se stvati kupe prije za one koje imaju ranije termine. Iskreno mislim da je mjesec dana dosta za dostavu, ali to je uvijek rizik. Na koncu, ako i pricekas sajam, ne znaci da moras uzeti krevetic tamo ako se dugo ceka. U ducanima ih uglavnom imaju na raspolaganju odmah. Popusti na sajmu su ok i do 40% cak na nekim standovima. Nije zanemarivo. Ne sjecam se sad konkretno kreveta, osim Noone, ali oni konkretno imaju popust preko 500 kn, sto je fkt ok.

    “Making the decision to have a child—it's momentous. It is to decide forever to have your heart go walking outside your body.”

  • Avatar Sonjiko

    Sonjiko

    Broj poruka: 34

    Prijavi adminu

    Lagertha

    mamika3

    Lagertha

    Ja se stvarno trudim, ali eto danas je mužić donio veliki paket krafni iz Lidla (onaj koji je mamika spominjala)pa su 2 krafne pale. Jučer me nagovorio da odemo na pizzu, pojela sam četvrtinu ali jela sam je. Jutros nakon zobene kaše sam pojela 1 kroasan. Na poslu 3-4 keksa, 2 reda čokolade…. nije mi čudno što kile idu gore. Na bračnom nisam puno jela, ali je doručak bio švedski stol i imali su sve i svašta. Tako sam se najela da nisam morala ništa jesti do 5 popodne

    Samo 2?Svaka cast!Ja ih mogu 3-4 smlatit!😳

    Uf, mogu i ja one domaće puno pojest, ali ove kupovne mi nisu baš toliko zamamne.


    Mi uzmemo u Intersparu paket od 12 komada krafni i to nestane za tren. Srecom svi doma volimo jesti pa ja spadnem na dve krafne i to je i vise nego ok. Evo usli smo u 19 tj.i ja sam dobila 2,5 kg. S tim da sam u prvom tromjesecju izgubila par kila zbog mucnina i prehrane za gest.dijabetes. Takoder su mi rekli da se ne smijem zdebljati vise od 8 do10 kg cijelu trudnocu zbog viska kila s kojima sam usla u trudnocu. Ali jedem normalno i priustim si i slatko. Samo izbjegavam gazirano, premasne snackove i sto vise voca i tekucine. Pojedam i salamu i sir i moju najdrazu majonezu za dorucak 😁😁, ali ostatak dana se jede raznoliko. Jedva cekam pravi paradajz i krastavce. A tek lubenicu 🍉🍉🍉🍉🍉

    “Making the decision to have a child—it's momentous. It is to decide forever to have your heart go walking outside your body.”

  • Avatar Rozaa

    Rozaa

    Broj poruka: 238

    Prijavi adminu

    Sonjiko

    Lagertha

    mamika3

    Lagertha

    Ja se stvarno trudim, ali eto danas je mužić donio veliki paket krafni iz Lidla (onaj koji je mamika spominjala)pa su 2 krafne pale. Jučer me nagovorio da odemo na pizzu, pojela sam četvrtinu ali jela sam je. Jutros nakon zobene kaše sam pojela 1 kroasan. Na poslu 3-4 keksa, 2 reda čokolade…. nije mi čudno što kile idu gore. Na bračnom nisam puno jela, ali je doručak bio švedski stol i imali su sve i svašta. Tako sam se najela da nisam morala ništa jesti do 5 popodne

    Samo 2?Svaka cast!Ja ih mogu 3-4 smlatit!😳

    Uf, mogu i ja one domaće puno pojest, ali ove kupovne mi nisu baš toliko zamamne.

    Mi uzmemo u Intersparu paket od 12 komada krafni i to nestane za tren. Srecom svi doma volimo jesti pa ja spadnem na dve krafne i to je i vise nego ok. Evo usli smo u 19 tj.i ja sam dobila 2,5 kg. S tim da sam u prvom tromjesecju izgubila par kila zbog mucnina i prehrane za gest.dijabetes. Takoder su mi rekli da se ne smijem zdebljati vise od 8 do10 kg cijelu trudnocu zbog viska kila s kojima sam usla u trudnocu. Ali jedem normalno i priustim si i slatko. Samo izbjegavam gazirano, premasne snackove i sto vise voca i tekucine. Pojedam i salamu i sir i moju najdrazu majonezu za dorucak 😁😁, ali ostatak dana se jede raznoliko. Jedva cekam pravi paradajz i krastavce. A tek lubenicu 🍉🍉🍉🍉🍉


    Paradaaaaajz😊😊😊😊😊

    24.08.2017.
    https://lbdf.lilypie.com/jOHCp1.png [lbdf.lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1157

    Prijavi adminu

    Ofnice meni se to čini dosta uski period, ja sam dobila krevetić. Ofarbati ću ga u bijelo, nadam se da će u travnju već biti u sobi.


  • Deleted user

    Broj poruka: 1157

    Prijavi adminu

    Meni je danas došlo iz guzice u glavu da imam još 9 tjedana do 37.tjedna.. a do tad već sve treba biti gotovo, a ja ništa nemam gotovo. Još i radim 6 tjedana. 


  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Sonjiko

    Ofnica

    OhSoBoho, super za kolica! Bebetto se strasno probijaju na tržištu! Mi naručili iz SLO Bebetto Murano za 3950 kn (525 eur), obzirom da su kod nas 5800 kn ja sam prezadovoljna uštedom!

    O super za popust. Javi kakva su kolica kad stignu.🎠
    Vidjeli smo i mi popust na webu u slo, ali se muzu cinila stranica cudna pa smo za sad odustali. Mozes dati link odakle ste vi uzimali?


    Sonjiko vidi na 344.stranici na ovoj temi, tamo sam pisala, stranica Mali Vragci.

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.