Ljetne bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Tamara..

    Tamara..

    Broj poruka: 251

    Prijavi adminu

    Pa i nije bas da je lagano to sve..  Uh mene je nakon poroda bas drzao adrenalin bila sam sva hiper..  Javi nam detalje kada stignes..  Koliko nam je jos cura ostalo 

    [lilypie.com]

  • Avatar Matie89

    Matie89

    Broj poruka: 199

    Prijavi adminu

    Joj Anja, nadam se da bude bolje brzo.. 
    Kod mene nista novo. Danas mi se stomak dosta grcio, svakih par minuta. Ali evo sad se smirilo. Mici kod tebe? 
    Jos smo nas dvije ostale izgleda. 
    Kako si ti Tamara? Jesi se oporavila?

    [lilypie.com]

  • Anjaaa

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    Dakle oko 11 me ulovili trudovi na 5 min. Dosla u rađaonu 4 cm otvorena, obavila klistir i tusiranje. Dosla u box trudovi jedan na drugi, nemam vremena doc k sebi između. Uzasni bolovo, doktor pregledava, ja ne surađujem. u panici od bolova ipak uzimam epiduralniu iako nisam htjela, ali ne bi mogla bez. Nakon 5 min opet uzasno bolni trudovi, osjecam kako glavica izlazi. Kazem sestri ali ne dozivljava me. Iduci trud opet, jak nagon za tiskanje, glavica ide kroz rodnicu, vicem sestri da izlazi van, ona pogleda i shvaća. Brzo trci po primalju. Dosla primalja, treba tiskat, mene od bolova ulovila panika, ne surađujem. Skupila nekako nadljudsku snagu da ju istisnemi nakon par trwnutaka beba izasla. Pupkovinu ostavili da otpulsira pa nije dugo ni zaplakala

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar LittleG

    LittleG

    Broj poruka: 293

    Prijavi adminu

    Anjaaa skroz znam jako ti je bilo. Ni ja nisam mogla surađivati ništa. Od panike isto uzela epiduralnu, ali stvarno ne znam ni kako bih bez nje. Nema veze, sada je sve iza nas i imamo naše bebice i svu sreću ovog svijeta u rukama. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Matie89

    Matie89

    Broj poruka: 199

    Prijavi adminu

    Nije se nitko javljao jedno vrijeme :))
    Evo meni od jutros ne prestaju kontrakcije, I boli jako… Sluzni cep izlazi pomalo, valjda je to to :) 

    Javljam vam se Jos danas :)

    [lilypie.com]

  • Avatar LittleG

    LittleG

    Broj poruka: 293

    Prijavi adminu

    Sretnoooo

    [lilypie.com]

  • Tena1203

    Broj poruka: 125

    Prijavi adminu

    Cure ja rodila 21.8, beba 3650 i 52 cm, doma smo, dojimo i uzivamo. Pusa svima

  • Tena1203

    Broj poruka: 125

    Prijavi adminu

    Operacija super prosla, ubilo me jedino nespavanje 8 dana u bolnici i dojene, kolko je vama curama koje ste rodile na carski trajala uspostava mlijeka?

  • Avatar Tamara..

    Tamara..

    Broj poruka: 251

    Prijavi adminu

    Joj ja sam puno puta kretala pisati,  ali me mali omete  i uvijek mi se izbriše..  Ja sam se oporavila,  jos ponekad samo malo zatezanje osjetim.. Uh i ja sam se malo pogubila pogotovo pred izgon ali me babica nekako uspjela vratiti…  Tena cestitke na bebacu brzi oporavak.. Matei jesi rodila?  Imamo li jos koju trudnicu?  Cure držite se :-*

    [lilypie.com]

  • Anjaaa

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    Tena cestitam! Matie je rodila, objavila je na drugoj temi

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.