Lh trakice iskustva

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Lalla ja ti isto vidim crtu iako razlivenu tu je. Bilo bi dobro napraviti još jedan. Čisto potvrde radi. 
    Tera nek si se vratila, vrtimo novi krug ludila 😀

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar tera_

    tera_

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    Martina1982

    tera_

    Zenice di ste mi? Kako ste? Bas mi nekako fali ono analiziranje, pa sam odlucila vratit vam se, iako kod mene nista neznam, sad sam provjerila kalendar i danas mi je 21dc, nemam pojma kad je bila Oali libido je povecan vec danima :) pms jos nemam…bas mi je pomoglo ovo opustanje i mozak na pasu :)
    Jutros sam hjela vidit temp ali toplomjer sam makla iz sobe da ne bi dosla u napast tako da je to propalo :)
    E cestitam svima sto su ugledale pluseve, samo tako dalje nek nastavi da nam se prosjek popravi :) onima sto je dosla vjestica nek sto prije prode i u nove pobjede

    Ejjjjj 🤗🤗. Nek si se ti nama vratila 😘Hhhhhhhsudeci po libidu rekla bi da je bila O u pitanju 🤭 (i eto krece analiziranje) 🤣🤣🤣🤣🤣….nema ovdje lile mile. Svi simptomi su na analizi odmah i sad 🤣🤣🤣🤣🤣


    Nebi se bunila da mi libodo bude ovakav citam mjesec  moje analize pocinju cim nesto osjetim, za sada jos nista 

    👩32g, Pcso, ir, dhea-s 14 ukupni T 1.90
    👨31g, oligoasthenozoospermia
    Kbc St
    1.Ivf/Icsi 5/2023–7f, 5🥚 1🐧, et trodnevnog, beta0,2❌️
    FET 10/2023.(prirodni),beta0,3 ❌️
    2.Ivf/ICSI 11/2023–>17f, 6🥚 -(hiper) 4🐧
    FET 1/2024.(prirodni+stoperica) 1🐧,beta 3,4❌️

  • Avatar tera_

    tera_

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    Mallla

    Lalla ja ti isto vidim crtu iako razlivenu tu je. Bilo bi dobro napraviti još jedan. Čisto potvrde radi.
    Tera nek si se vratila, vrtimo novi krug ludila 😀


    E i ti si stigla… idemo skupa do vjestice :D kako sam opustena jedino me brine ako vec mora doc da dode na vrijeme a ne da me zaebava jer mora prestat prije godisnjeg 

    👩32g, Pcso, ir, dhea-s 14 ukupni T 1.90
    👨31g, oligoasthenozoospermia
    Kbc St
    1.Ivf/Icsi 5/2023–7f, 5🥚 1🐧, et trodnevnog, beta0,2❌️
    FET 10/2023.(prirodni),beta0,3 ❌️
    2.Ivf/ICSI 11/2023–>17f, 6🥚 -(hiper) 4🐧
    FET 1/2024.(prirodni+stoperica) 1🐧,beta 3,4❌️

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Točkice moguće je da se crtica vidi uvijek, kod mene npr. Da. Zato se uvijek preporuča cijeli mjesec pratiti dok ne upoznaš svoj ciklus. Kada ti inače bude O?

    Tera da da i ja sam tu, malo odmorila i sad sam tu ponovo. 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Lalla

    Lalla

    Broj poruka: 634

    Prijavi adminu

    Mallla, ma ja sam totalno zabrijala 
    Ovaj PMS me dokrajcio. Krivo sam vidjela, nisam pazljivo pogledala vec sam samo uslikala na brzinu i odjurila na posao i onda kad sam gledala mi se ucinilo da je ovaj rub papirica ustvari crta.  Koja sam zbunjola, tolko sam smusena zadnjih par dana da mi je stvarno cudno sto nisam napravila neku vecu stetu.  I jos mi bilo cudno, pa kak sam trudna kad smo imali odnos 5-6 dana prije pika. Cekam mengu i vise ne piskim po nicemu osim po wc skoljci. Dobro da nisam isla vadit betu.

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • EmilijaJ

    Broj poruka: 57

    Prijavi adminu

    Martina1982

    Lalla

    Radila sam test jucer popodne i skroz bijel, no danas ujutro kad sam ga radila nakon nekog vremena je pokazao crtu.
    http://i66.tinypic.com/idtba8.jpg [i66.tinypic.com]
    No ne znam zasto ima ove mrljice, moguce da je neispravan.

    Na uputstvima pise da se treba ocitati u roku 10 minuta, a ja ne znam koliko je vremena proslo. Bio je vani, no onda je mali uletio u kupaonicu pa sam ga spremila natrag u njegovu vrecicu i pogledala tek nakon 10-20 minuta. No kad gledam onog od sinoc i dalje je skroz bijel. Nisam se nadala da cu ovaj mjesec ostati trudna. Razmisljam ici popodne vaditi betu da budem 100% pa opet u petak. Ma ne znam, bolje da cekam iduci tjedan da budem 100% da kasni.
    Dajjjjjjj…..ja vidim blijedu crticu…..🤗🤗🤗🤗🤗..jel imas jos koji da probas? Mozes otici vaditi betu da. Gle crta danas ne mora biti a sutra bude tak da…..🤞🤞🤞 javljaj nam sta je….


    Jeeeeeeej i ja vidiiiiiim crtu🙏👏javljaj

  • Avatar Lalla

    Lalla

    Broj poruka: 634

    Prijavi adminu

    Ma nema crte, samo čorava kokoš 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    Lalla

    Ma nema crte, samo čorava kokoš


    A jezi ga….sigurna? Meni ono zgledalo ko slaba crta stvarno….

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    točkicaa

    Mallla

    Točkice moguće je da se crtica vidi uvijek, kod mene npr. Da. Zato se uvijek preporuča cijeli mjesec pratiti dok ne upoznaš svoj ciklus. Kada ti inače bude O?

    Tera da da i ja sam tu, malo odmorila i sad sam tu ponovo.

    Aha 😊 ma ciklus mi nije redovan, tako da nikad ne znam. (Otprilike 28-34)
    Pratiti ću cijelo vrijeme pa ćemo vidjeti..
    I da, macu sam krenula piti prošli ciklus i dobila sam 28 dan, školski. Možda je zbog nje došla točno 😂


    Meni je uvijek bila prisutna blijeda crtica i onda je bila tamna i opet nakon dva dana slabija. Al najbolje ti je da od zadnjeg dana M. 🤞

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    tera_

    Martina1982

    tera_

    Zenice di ste mi? Kako ste? Bas mi nekako fali ono analiziranje, pa sam odlucila vratit vam se, iako kod mene nista neznam, sad sam provjerila kalendar i danas mi je 21dc, nemam pojma kad je bila Oali libido je povecan vec danima :) pms jos nemam…bas mi je pomoglo ovo opustanje i mozak na pasu :)
    Jutros sam hjela vidit temp ali toplomjer sam makla iz sobe da ne bi dosla u napast tako da je to propalo :)
    E cestitam svima sto su ugledale pluseve, samo tako dalje nek nastavi da nam se prosjek popravi :) onima sto je dosla vjestica nek sto prije prode i u nove pobjede

    Ejjjjj 🤗🤗. Nek si se ti nama vratila 😘Hhhhhhhsudeci po libidu rekla bi da je bila O u pitanju 🤭 (i eto krece analiziranje) 🤣🤣🤣🤣🤣….nema ovdje lile mile. Svi simptomi su na analizi odmah i sad 🤣🤣🤣🤣🤣

    Nebi se bunila da mi libodo bude ovakav citam mjesecmoje analize pocinju cim nesto osjetim, za sada jos nista


    Hhhhhj ma neka. To je sve za ljude 😎😉

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.