Lh trakice iskustva

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • monalisa

    Broj poruka: 465

    Prijavi adminu

    Dobro jutro svima, ania ovo je plus sigurno ☺
    Meni je danas 10dpo, ovulacija bila kasnije ovaj ciklus pa se sve pomaknulo, napravila test i naravno - haha ali tjesim se da je prerano



  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Monalisa žao mi je iako može još postati plus. 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • monalisa

    Broj poruka: 465

    Prijavi adminu

    Mallla

    Monalisa žao mi je iako može još postati plus.


    Mislim da je ipak prerano, zadnji put mi tek 39dc bio plus, a gin mi potvrdio O 21dc, ima kineza pa nek se trose haha zato sam i napravila



  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Eto vidiš… Mi sve uranimo s testovima pa se nervoramo…. A plus nekad stvarno se prikaže kasnije. 
    Mene rasturaju leđa i jajnici, povremeno i nisam sigurna jel su jajnici zasebno i leđa zasebno ili leđa toliko zabole da se učini kao da su i jajnici. 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • monalisa

    Broj poruka: 465

    Prijavi adminu

    Mallla

    Eto vidiš… Mi sve uranimo s testovima pa se nervoramo…. A plus nekad stvarno se prikaže kasnije.
    Mene rasturaju leđa i jajnici, povremeno i nisam sigurna jel su jajnici zasebno i leđa zasebno ili leđa toliko zabole da se učini kao da su i jajnici.


    Bas tako, ja jucer navecer zaspala i probudila me bol u krizima i desna noga mi utrnula da nisam zaspati mogla, a sise da ne govorim, nikak se namjestit bole kao da me neko boksal po njima uzas 😪



  • anaid

    Broj poruka: 727

    Prijavi adminu

    Hej cure.. ja se jutros probudila sa smedim iscjetkom.. prepala sam se i odmah letila ginekologu, brzinski se otusirala, svezala u rep masnu kosu mada sam si pripremila cjeli ritual da se zrihtam 🤣… doslovno sam se cjeli put tresla..
    Napravio mi ultrazvuk i srceko nam vec radi i narasla beba 4 mm… pao mi kamen sa srca… dao mi folacit i duphaston..
    Ajme taj osjecaj kad cujes otkujace, suze su mi isle…
    Od sveg srca vam svima zelim da to cujete sto prije 😘❤

    JA - 31, MM 34
    Radimo na bebi od 6/2019
    Prvi spontani: 7 TT bez kiretaže - 21.07.19.
    Drugi spontani: 9 TT, kiretaža - 09.07.20.

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    anaid

    Hej cure.. ja se jutros probudila sa smedim iscjetkom.. prepala sam se i odmah letila ginekologu, brzinski se otusirala, svezala u rep masnu kosu mada sam si pripremila cjeli ritual da se zrihtam 🤣… doslovno sam se cjeli put tresla..
    Napravio mi ultrazvuk i srceko nam vec radi i narasla beba 4 mm… pao mi kamen sa srca… dao mi folacit i duphaston..
    Ajme taj osjecaj kad cujes otkujace, suze su mi isle…
    Od sveg srca vam svima zelim da to cujete sto prije 😘❤


    Evo vidis…slaba crta a bebi kuca srceko vec…nema tu pravila. Neka je sve u redu i zelim ti urednu i skolsku trudnocu❤❤❤ A je nam krenulo sa ➕.

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    Mallla

    Aaaa veselje 😀😀 nek je više stigla! Odlično!
    Što se bolova tiče ka sam isto x puta propustila priliku radi boli, pa ne mogu kad boli i gotovo. Ovaj put me jednom isto zabolilo umalo sam odustala.
    Evo mene na 22dc, 10dana ostalo još, 4dpo (slobodna procjena)


    Bas bas 😎. Kako se osjecas?

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    monalisa

    Dobro jutro svima, ania ovo je plus sigurno ☺
    Meni je danas 10dpo, ovulacija bila kasnije ovaj ciklus pa se sve pomaknulo, napravila test i naravno - haha ali tjesim se da je prerano


    Hahahah preranoooo…🤪🤪…nestrpljivko 😎

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    IV ODBROJAVANJE 
    Monalisa - …dana -18.7.2019.♡
    LALLA - …dana -18.7.2019♡
    IVANA1810 - 19.7.2019♡➕
    ZVJEZDICA37- 1 dan-20.07.2019♡
    Malla - 8 dana - 27.7.2019♡
    Tera_ - 9 dana - 28.7.2019♡
    EmilijaJ - 11 dana - 30.7.2019♡
    V obrojavanje 2019
    Vuky - 3.8.2019 - 15 dana ☆
    Anastazija136 - 6.8.2019 - 18 dana☆
    Tockicaa - 11.08.2019 - 23 dana☆
    Martina1982 - 12.8.2019 - 24 dana☆

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.