Lh trakice iskustva

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar zvjezdica37

    zvjezdica37

    Broj poruka: 1230

    Prijavi adminu

    Naravno doktor ce me veceras nazvati da vidi kako sam i dali imam jos nekakvih pitanja -znaci svaka cast da ima jos takvih ljudi koji brinu o svojim pacijentima

  • baby

    Broj poruka: 374

    Prijavi adminu

    Ja bi isla na tu pretragu, pa te molim ako mozes objasniti sve u vezi toga..

  • rita7

    Broj poruka: 127

    Prijavi adminu

    zvjezdica37 molim te ako možeš napisati detaljnije o tom ultrazvuku? da li su ti ga radili radi neke sumnje ili prevencije adi (oprosti ako si vec pisala nisam popratila)….meni su preporucili rendgenski…

    ♀♂ 30 g.
    nadanja za + cca. 3 god
    ja- visok prolaktin, on- oligoasteno.

  • Avatar Raštika

    Raštika

    Broj poruka: 1204

    Prijavi adminu

    Jel ti se moze vidit prohodnost jajovoda prek obicnog vaginalnih ultrazvuka kod svog gina ili? Mislim cak da sam to negdje vec i pitala pa ako mi je netko odgovorio ja nisam vidjela, sorry. 
    I jel moze gin vidit nepravilnosti prek tog obicnog uzv? Ja sam bila proslu srijedu na pregledu, zna da radim na bebi, procackala me dobro i nije nista rekla. Samo mi je pozeljela da se ubrzo vidimo. Ja sam kreten kad su doktori u pitanju tako da bas zaboravim u tom trenu postavit pitanja mu. 🤦🏻‍♀️

    Ja 🧜‍♀️35 on🦸‍♀️39
    Skoro 3 god pokusavanje
    On sve super, ja lijevi jajovod neprohodan, ostalo sve okej
    Miomi, polipi… Miomi ne smetaju🤘
    S novom godinom krecemo s novim nadama🤞❤️

  • rita7

    Broj poruka: 127

    Prijavi adminu

    meni je gin rekla da se prohodnost tj. neprohodnost na vaginalnom ultrazvuku (obican-ne znam na koji je zvjezdica isla) vidi samo ako je bas “jaka” neprohodost…a na tom “obicnom” mogu vidjeti ako mozda nesto upucuje na neko ostecenje pa salju dalje na testiranje

    ♀♂ 30 g.
    nadanja za + cca. 3 god
    ja- visok prolaktin, on- oligoasteno.

  • Gea123

    Broj poruka: 91

    Prijavi adminu

    Zvjezdica- i mene zanima sto sad dalje. Mislim da imamo vrlo slicnu situaciju..

    Gea123

  • Avatar zvjezdica37

    zvjezdica37

    Broj poruka: 1230

    Prijavi adminu

    Evo cure,za sve vas da ne pisem pojedinacno.
    Znaci ovo nisam radila kod svog primarnog gin vec kod specijaliste za zaceca i plodnost u Osijeku.
    Znaci placam sama.Mada opet izadju u susret pa ispadne da si nesto platio a nesto nisi jer ja sam bas zaredala tamo.Neku vrstu pripreme oko nalaza briseva i hormona uradila kod primarnog a zatim krenula privatno.Nakon neuspjele stimulacije ovulacije uradjena i ova metoda.Uzv jajivoda u mom slucaju ide ovako-na taste doci,mozes popit kod kuce analgetik,tada te operu dolje i sestra ti daje normabel venski i Analgin za bolove.
    U mom slucaju ja ne podnosim analgetike venski pa sam dobila Lidokain injekciju  -negdje dolje -hehe nisam vidila gdje.
    Uvede se kateter u cerviks pa u maternicu i to zaboli jer baloncic siri to sve .tada doktor krene sa spricom pustat kontrast -pripremite se da ce biiti cupavo-mene je boljelo jace jer nisam dobila Analgin pa ako ce vam biti mucno zatrazite bubreznjak.Doktoru kazes da stane ako nemozes izdrzati bolove-moj gin je bio jako pazljiv oko toga.Bolovi su me podsjetili na malo jace trudove😊-kao neki pritisak i bol.Traje 10tak minuta tj sve zavisi koliko mozete durati bez pauze.4sprice idu kroz kateter.Nakon zahvata cim izvade kateter ide olaksanje.Malo krvaris-ponesite ulozak.
    Uzv dokazuje prohodnost koja se apliciranjem kontrasta razlije po trbusnoj supljini kao kod mene.Ako postoje male prirasluce ili slicno to se tako propuse.Ipak za neprohodne jajovode se dalje dogovara Laparaskopija.Mislim da se rtg pretraga radi bas kad imas problem i negdje sam citala da jace boli ali evo ja sam ovako 
    Taj dan doslovno cete prespavati kao ja-sto zbog lijekova sto zbog malo stresa i boli.
    Cekam doktora da me nazove da vidi kako sam.Prepisao mi je antibiotik kao zastitu.
    Ovaj nacin uzv a je terapijski-mozes brzo ostat trudna ako ovuliras jer su sirili grlic i procistili jajovode.evo…toliko od mene

  • Avatar Raštika

    Raštika

    Broj poruka: 1204

    Prijavi adminu

    Hvala cure na informacijama. 😉

    Ja 🧜‍♀️35 on🦸‍♀️39
    Skoro 3 god pokusavanje
    On sve super, ja lijevi jajovod neprohodan, ostalo sve okej
    Miomi, polipi… Miomi ne smetaju🤘
    S novom godinom krecemo s novim nadama🤞❤️

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    III ODBROJAVANJE 
    KLARA45 - 1.6.2019 ➕
    MARTINA1982 - kasni? -24.6.2019♡
    RAŠTIKA - .. - 29.6.2019♡
    IV ODBROJAVANJE 
    TiNA - 2 dana - 2.7.2019♡
    COCO - 3 dana - 3.7.2019 ♡
    MIKICA13
    Sunčica - 11 dana - 11.7.2019.♡
    Monalisa - 18 dana - 18.7.2019.♡
    LALLA - 18 dana - 18.7.2019♡
    Lady_E
    ZVJEZDICA37 - 18 dana - 20.07.2019
    IVANA1810
    Malla - 27 dana - 27.7.2019♡

  • Avatar Raštika

    Raštika

    Broj poruka: 1204

    Prijavi adminu

    Držite fige cure da ju ne dobijem. Danas je taj dan!

    Ja 🧜‍♀️35 on🦸‍♀️39
    Skoro 3 god pokusavanje
    On sve super, ja lijevi jajovod neprohodan, ostalo sve okej
    Miomi, polipi… Miomi ne smetaju🤘
    S novom godinom krecemo s novim nadama🤞❤️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.