Lh trakice iskustva

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar zvjezdica37

    zvjezdica37

    Broj poruka: 1230

    Prijavi adminu

    tera_

    zvjezdica37

    tera_

    nymeria

    tera_ nemoj me krivo shvatit al ponašanje m je primitivno. Nakon svega što prolaziš i sve mi žene, menge, pretrage, porod…njemu je teško dat uzorak sperme.
    I još ti kaže obolit ćeš luda ženo totalno bezosjećajno kao da si sama u ovome. 😔
    Baš mi je žao da imaš takvu situaciju, em ne ide em nemaš podršku…na tvom mjestu ja bi već prošvikala i vjerojatno imala rastavu braka.
    Teško mi je čitati ovakve stvari. Sve žene ovdje su borci i neopisivo su hrabre i ovak nešto od strane muškog me totalno šokirala. 😔
    Drž se draga zaista ti nije lako 💓
    Shvacam ja tebe…ali ne djelim misljenje s tobom.. ja ga ipak najbolje poznajem, samo se ne zeli slomiti predamnom i pokazati da je slab isto kao i ja. Mozda malo grubo tebi to zvuci ali to nije tako!
    Nemoj se sekirati i cuvaj tu svoju bebicu❤

    Strah je najgori covjekov neprijatelj.
    Zasto ti njemu nebi bila podrska u dobru i u zlu ako je on to upravo i tebi.Njemu treba samo rijeci podrske da nikako nece pasti u tvojim ocima.Tako ja vidim vas izazov.
    Vise ti odmaze sto odgadja …obajsni mu da ce tebi biti lakse ako ode na pretragu -ma kakav god da je ishod.
    Onako polako se priblizi temi kroz pricu.
    Covijek nekad samo treba pravu rijec u pravo vrijeme da poslozi kockice u glavi.
    Odustajanje je znak slabosti-poteskoce i probleme cete rijesiti i nauciti kako se nositi sa njima tako da prvo nadjete uzrok.
    Ne treba bjezati od problema.pogotovo ne od sebe.
    Malo mira i razgoovora puno znaci
    Da zvjezdice sve si rekla kako treba i ja tako sve mislim..
    Ovdje ako sam se malo pojadala nisam trazila da me se zeli ili blati mog muza sto mi je malo ruzno.
    Na odustajanje sam mislila na temp, trakice, testove itd(bar neko vrijeme).. a odustat nikad necu od bebe ili trudjenja za istu.
    Vjerujem da ce sve biti u redu .Hvala ti puno i sretno kod gin


    Tera ni u jednom momentu nisam mislila da je netko od vas dvoje los ako ima slabost a za odustajanje sam sa pozitivne strane htjela reci -misleci na tvog muza-da zapravo nema razloga odustajati samo zato sto mozda u sebi misli da je problem eventualno i u njemu.
    Tj…uopce vas ne vidim kao osobe koje priznaju poraz ,koje su slabici ili netko tko ce odustati.Ponekad kad covijek nezna sto ce…pusti malo vremena da prodje..i stvari sjednu na svoje.
    Zelim ti sve ono sto si i sama zelis-tu smo jedni za druge👍🥰

  • Avatar tera_

    tera_

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    Lady hvala ti :) eto onda obje idemo uzivati u ljetu i biti opustene :)
    Zvjezdice ne, nisam mislila da si ista lose mislila, sa tvojim komentarom se u potpunosti slazem, sve si rekla onako kako je i dala mi vjetar u ledja. Hvala i ja tebi isto zelim :)

    👩32g, Pcso, ir, dhea-s 14 ukupni T 1.90
    👨31g, oligoasthenozoospermia
    Kbc St
    1.Ivf/Icsi 5/2023–7f, 5🥚 1🐧, et trodnevnog, beta0,2❌️
    FET 10/2023.(prirodni),beta0,3 ❌️
    2.Ivf/ICSI 11/2023–>17f, 6🥚 -(hiper) 4🐧
    FET 1/2024.(prirodni+stoperica) 1🐧,beta 3,4❌️

  • Avatar vuky

    vuky

    Broj poruka: 1560

    Prijavi adminu

    Tera_ nemoj se ništa stresirati, probajte se ti i tvoj muž opustiti, imajte vaše zajedničke trenutke, uživajte jedno sa drugim i jedno u drugom, a sve drugo ćete skupa rijesavati… ljeto je, nadam se da imate i godišnji i samo pozitiva… a možda nije ni loše pustiti sva ta mjerenja i sve… 

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Tera da ti nešto kažem, pošto se mi pratimo zadnja 2 ciklusa i živimo blizu idemo sad na odmor pa ćemo skupa zatrudnit i upoznat se u rodilištu, to neka sada bude dogovor! Znači ne možeš sad bit T jer ja nisam 😁
    Što se spermiograma tiče, polako ako dođe potreba napravit će on što mora. Kad mi vršimo pritisak to njima bude horor. Tako da polako sve će doć na svoje….
    I dalje ja škicam tu događanja kao što vidite 👶

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Raštika

    Raštika

    Broj poruka: 1204

    Prijavi adminu

    Cure, mislim da ni jedna zena na ovom forumu ne smije reci da je slaba. Vjerujte mi, prolaziti ovo iz mjeseca u mjesec i ne pobudalit je pravo umijece. I to osim nas nitko ne zna. I nikad nas nitko nece ni shvatiti u potpunosti. Tako ako imamo snage za docekivat menge iz mjeseca u mjesec pa mi zene mozemo sve! Toliko je snage u nama da nam nitko nije ravan. Vjerujte mi! 💪🏼💪🏼

    Ja 🧜‍♀️35 on🦸‍♀️39
    Skoro 3 god pokusavanje
    On sve super, ja lijevi jajovod neprohodan, ostalo sve okej
    Miomi, polipi… Miomi ne smetaju🤘
    S novom godinom krecemo s novim nadama🤞❤️

  • rita7

    Broj poruka: 127

    Prijavi adminu

    Tera malo upadam ali eto skačem s tema na temu u nedostatku zanimacije pri još jednom iščekivanju  M. Znam da je teško, ali probaj ga možda s razgovorm navest da, ako ga je strah i neugoda, obavi to doma pa da onda samo odnesete uzorak gdje treba…

    ♀♂ 30 g.
    nadanja za + cca. 3 god
    ja- visok prolaktin, on- oligoasteno.

  • Avatar tera_

    tera_

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    Mallla

    Tera da ti nešto kažem, pošto se mi pratimo zadnja 2 ciklusa i živimo blizu idemo sad na odmor pa ćemo skupa zatrudnit i upoznat se u rodilištu, to neka sada bude dogovor! Znači ne možeš sad bit T jer ja nisam 😁
    Što se spermiograma tiče, polako ako dođe potreba napravit će on što mora. Kad mi vršimo pritisak to njima bude horor. Tako da polako sve će doć na svoje….
    I dalje ja škicam tu događanja kao što vidite 👶


    Dogovoreno :D ev zajedno smo i procurile 

    👩32g, Pcso, ir, dhea-s 14 ukupni T 1.90
    👨31g, oligoasthenozoospermia
    Kbc St
    1.Ivf/Icsi 5/2023–7f, 5🥚 1🐧, et trodnevnog, beta0,2❌️
    FET 10/2023.(prirodni),beta0,3 ❌️
    2.Ivf/ICSI 11/2023–>17f, 6🥚 -(hiper) 4🐧
    FET 1/2024.(prirodni+stoperica) 1🐧,beta 3,4❌️

  • rita7

    Broj poruka: 127

    Prijavi adminu

    Raštika

    Cure, mislim da ni jedna zena na ovom forumu ne smije reci da je slaba. Vjerujte mi, prolaziti ovo iz mjeseca u mjesec i ne pobudalit je pravo umijece. I to osim nas nitko ne zna. I nikad nas nitko nece ni shvatiti u potpunosti. Tako ako imamo snage za docekivat menge iz mjeseca u mjesec pa mi zene mozemo sve! Toliko je snage u nama da nam nitko nije ravan. Vjerujte mi! 💪🏼💪🏼


    Raštika slažem se u potpunosti! 

    ♀♂ 30 g.
    nadanja za + cca. 3 god
    ja- visok prolaktin, on- oligoasteno.

  • anaid

    Broj poruka: 727

    Prijavi adminu

    Tera, zao mi je..
    Ali jedan primjer koje kolegice koja je 5 godina cekalq svog andela… ona prosla dosta pretraga i kad se ustanovilo da je sa njom sve u redu i dosao red da partner ide na kontrolu kao sto je bio dogovor.. on se prepao, jer je sumnjao da nesto nijw u redu s njim.. nakon mjeseci izvlacenja i izgovora vise nisu ni razgovarali o tome.. i onda samo jednog dana…sok.. ostala trudna… tako da, ne gubi nadu. Sto se duze ceka bude slade, docekat ces i ti taj plusic :)

    JA - 31, MM 34
    Radimo na bebi od 6/2019
    Prvi spontani: 7 TT bez kiretaže - 21.07.19.
    Drugi spontani: 9 TT, kiretaža - 09.07.20.

  • Avatar tera_

    tera_

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    anaid

    Tera, zao mi je..
    Ali jedan primjer koje kolegice koja je 5 godina cekalq svog andela… ona prosla dosta pretraga i kad se ustanovilo da je sa njom sve u redu i dosao red da partner ide na kontrolu kao sto je bio dogovor.. on se prepao, jer je sumnjao da nesto nijw u redu s njim.. nakon mjeseci izvlacenja i izgovora vise nisu ni razgovarali o tome.. i onda samo jednog dana…sok.. ostala trudna… tako da, ne gubi nadu. Sto se duze ceka bude slade, docekat ces i ti taj plusic :)

    E bas ti hvala, to mi uljeva nadu :)

    👩32g, Pcso, ir, dhea-s 14 ukupni T 1.90
    👨31g, oligoasthenozoospermia
    Kbc St
    1.Ivf/Icsi 5/2023–7f, 5🥚 1🐧, et trodnevnog, beta0,2❌️
    FET 10/2023.(prirodni),beta0,3 ❌️
    2.Ivf/ICSI 11/2023–>17f, 6🥚 -(hiper) 4🐧
    FET 1/2024.(prirodni+stoperica) 1🐧,beta 3,4❌️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.