Lh trakice iskustva

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    III ODBROJAVANJE 
    KLARA45 - 1.6.2019 ➕
    MARTINA1982 - kasni?? -24.6.2019♡
    RAŠTIKA - .. dan - 29.6.2019♡
    IV ODBROJAVANJE 
    TiNA - 3 dana - 2.7.2019♡
    COCO - 4 dana - 3.7.2019 ♡
    MIKICA13
    Sunčica - 12 dana - 11.7.2019.♡
    Monalisa - 19 dana - 18.7.2019.♡
    LALLA - 19 dana - 18.7.2019♡
    Lady_E
    ZVJEZDICA37 - 19 dana - 20.07.2019
    IVANA1810
    Malla - 28 dana - 27.7.2019♡

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    Dobro jutro dame 😎…Kako prezivljavate ove vrucine? Ja uzas. Jos na poslu nema klime 😓😓😓  Zelim vam svima ugodan i dobar dan 🥰🥰

  • Avatar vuky

    vuky

    Broj poruka: 1560

    Prijavi adminu

    Martina, ja na godišnjem pa lakše podnesti ove vrućine… kako je kod tebe? Ćeš raditi testic?

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    vuky

    Martina, ja na godišnjem pa lakše podnesti ove vrućine… kako je kod tebe? Ćeš raditi testic?


    Ooo finooo..onda uzivaj na odmoru i samo opusteno 😎😉. Iskreno…nemam pojma…evo imam jedan doma i kontan da li da ga radim ili ne jer znam kakav ce biti ishod pa mi nema smisla…a opet neki crv u meni govori suprotno. Od simptoma nemam nis. Ajd imala sam jucer neke grcice dolje koji su prestali. Cicke mekane. Znaci nista da bi mi dalo nadu da se nes desilo. 
     Danas tem 36.4 🤦‍♀️

  • Avatar zvjezdica37

    zvjezdica37

    Broj poruka: 1230

    Prijavi adminu

    Jutro,evo posvuda izgleda vrucina,a sta da radimo ljeto je🌝
    Martina kod nas na poslu isto slabo klima radi pa smo kao cokolade topimo se..
    Ja sam u cekaoni i zapeta ko puska pa malo tremu razbijam ovdje…
    Temperaturu ne mjerim-hodala sam nocas po kuci tako da uopce nebi imalo smisla a iskreno neznam kako druge cure to tempiraju…ja sam nocu stalno u valunzima od vrucine 🔥🤪
    Ajde malo testiraj da se zabavljamo-ja nemam cak ni lh trakica da piskam🌝
    Budem kad stignu.Ali prvo da krenem redom…da vidimo sta kazu jajovodi-🥴🥴😕joj vec sam dobila panicni napad haha.samo sto nisam na redu!

  • Avatar vuky

    vuky

    Broj poruka: 1560

    Prijavi adminu

    Zvjezdice javi nam kako je prošlo… sretno na pregledu!
    Znam Martina… ja sad kako se približava M svejedno gajim nadu, ko ono, sto ako ipak… ono, možda jesam T… a razum govori da je nemoguce… glupa psiha :/

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    zvjezdica37

    Jutro,evo posvuda izgleda vrucina,a sta da radimo ljeto je🌝
    Martina kod nas na poslu isto slabo klima radi pa smo kao cokolade topimo se..
    Ja sam u cekaoni i zapeta ko puska pa malo tremu razbijam ovdje…
    Temperaturu ne mjerim-hodala sam nocas po kuci tako da uopce nebi imalo smisla a iskreno neznam kako druge cure to tempiraju…ja sam nocu stalno u valunzima od vrucine 🔥🤪
    Ajde malo testiraj da se zabavljamo-ja nemam cak ni lh trakica da piskam🌝
    Budem kad stignu.Ali prvo da krenem redom…da vidimo sta kazu jajovodi-🥴🥴😕joj vec sam dobila panicni napad haha.samo sto nisam na redu!


    Bit ce to sve dobro.❤❤❤❤ Cekamo da nam se javis.  Pa znas sta mozda i napravim kad dodes s posla 🤭🤭🤭🤭

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    vuky

    Zvjezdice javi nam kako je prošlo… sretno na pregledu!
    Znam Martina… ja sad kako se približava M svejedno gajim nadu, ko ono, sto ako ipak… ono, možda jesam T… a razum govori da je nemoguce… glupa psiha :/


    Da bas tako nekako. Al nemremo mi protiv toga. To je jace od nas. Zato sto imamo vjeru i nadu i to je onaj glasic koji govori “mozda”je… To je sve normalno. I bit ce to sve dobro. Docekat cemo mi nase ➕❤❤❤😉

  • Avatar coco

    coco

    Broj poruka: 163

    Prijavi adminu

    Cure ja s vremena na vrijeme skicnem da vidim kako ste mi, ali nemam sta pisati. I ja sam na godisnjem pa se hladim malo pod klimom malo na moru. Ovaj mjesec nismo hopsali u plodnim danima tako da opusteno cekam M. Budite mi dobro ❤

  • Avatar zvjezdica37

    zvjezdica37

    Broj poruka: 1230

    Prijavi adminu

    Pozz cure frisko se javljam nakon uzv pregleda za prohodnost jajnika,sve u svemu postupak je odradjen i prohodnost je super vidljiva sto znaci da smo raskrcili sve i ako je bio neki manji zastoj.Dakle uzv ne postavlja dijagnoze zasto su jajovosi neprohodni niti ih lijeci -samo dokazuje njihovu prohodnost.Za dalje sam dobila upute.ako koga zanima detaljan postupak uzv a kako je islo kod mene javite pa cu pisati🌝
    Malo cu se prebaciti na drugu temu kako bih prikupila informacije o onome sto mi slijeduje.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.