Lh trakice 2.dio

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 1871

    Prijavi adminu

    Sanjich🤞🤰

    Evo ova je od sad.. Jebe lud zbunjenog da meni kontrolna crta svijeti lagano 😶😶😶


    https://ibb.co/qgsDms7 [ibb.co]

  • Avatar Sara 🌸

    Sara 🌸

    Broj poruka: 1979

    Prijavi adminu

    Sanjich🤞🤰

    Sanjich🤞🤰

    Evo ova je od sad.. Jebe lud zbunjenog da meni kontrolna crta svijeti lagano 😶😶😶


    Nije mi jasno zasto je ta kontrolna tako slaba. Iako mi se čini da na najnovijem testu slabi. 

    04/2021➡️ 💙 🎊🎉🎊

  • Deleted user

    Broj poruka: 1871

    Prijavi adminu

    Sara🌻 (Mrljica)

    Sanjich🤞🤰

    Sanjich🤞🤰

    Evo ova je od sad.. Jebe lud zbunjenog da meni kontrolna crta svijeti lagano 😶😶😶

    Nije mi jasno zasto je ta kontrolna tako slaba. Iako mi se čini da na najnovijem testu slabi.


    Da slabi pik ili kontrolna? 🤦‍♀️

  • Deleted user

    Broj poruka: 1871

    Prijavi adminu

    Aaa skuzila sam to sam prerano slikala pa je svjetlija kontrolna.. Sad pogledala opet tu od prije 10min.. https://ibb.co/8zr5CJv [ibb.co]

  • Avatar Lucky 🍀

    Lucky 🍀

    Broj poruka: 6497

    Prijavi adminu

    Sanjich🤞🤰

    Aaa skuzila sam to sam prerano slikala pa je svjetlija kontrolna.. Sad pogledala opet tu od prije 10min..https://ibb.co/8zr5CJv [ibb.co]


    Pa ja bi rekla da je ovo sad bas pik i da ce O vrlo brzo, samo akcija i nek se primi 🤞🏻🤞🏻🤞🏻

    🧔🏻37 🔬normo
    👩🏻34 AMH 57 pmol/L (2024.), kariogrami ✔️ histeroskopija ✔️ dodatne pretrage ✔️
    8 ciklusa CO ( 7 Klomifen, 1 Femara)
    MPO od 1/22 ➡️ Lucinger ➡️ 1xAIH, 2xIVF - 14❄️, 6xFET (1 missed ab - kiretaza)
    11/23 ➡️ IVF po 3. put - ET 1 morula - β 0 ( jos 7 blastocisti ❄️ )
    2/24➡️FET -2❄️ β 0
    One day the word “Soon” will be replaced by “Finally”

  • Avatar Sara 🌸

    Sara 🌸

    Broj poruka: 1979

    Prijavi adminu

    Sanjich, opet veceras, štaš🤷🏻‍♀️😂

    04/2021➡️ 💙 🎊🎉🎊

  • Avatar Dashuri

    Dashuri

    Broj poruka: 391

    Prijavi adminu

    Hej cure, sezona mi je počela, ne stignem pisati ni čitati. 
    Moja menstruacija je stigla, KDS čestitam!! Ako sam kome zaboravila čestitati, čestitam svakako, puno ste pisale zadnjih dana! 😉
    Sanjich ovo je pikčina, u akciju i nek je sa srećom!!!
    Ja čekam pregled 26.06 pa ću vidjeti šta i kako dalje! ❤️

    05.12.2022 💗

  • Deleted user

    Broj poruka: 1871

    Prijavi adminu

    Nemoguuu vise jebemu sve.. Pa da sam znala ne bi jutros nego veceras.. Bila cili dan u akciji evo jedva gledan 🤦‍♀️🤦‍♀️

  • Avatar maki994

    maki994

    Broj poruka: 351

    Prijavi adminu

    Mrljice ja sam takodjer za da se otvori nova tema i meni uzasno sporo ucitava pogotovo kad promasim par stranica 😁
    Mmarie daa bas smo u isto vrijeme, pratimo see 🤞 pa ja cu poceti vjerovatno od cetvrtka polako po jednu trakicu na dan. U utorak iduci imam i termin kod gin pa taman da vidim hoce li ovulacija biti ili bude vec u medjuvremenu 👍
    Kad ti planiras poceti raditi? 

    [lilypie.com]

    👩🏻‍💼26god ( blagi PCOS )
    👨🏻‍💼30god (sve uredno)
    👫🏻3 godine braka
    🦋pokusavamo od 02/2019
    04.03. HSG🤞

  • Avatar Sara 🌸

    Sara 🌸

    Broj poruka: 1979

    Prijavi adminu

    Sanjich🤞🤰

    Nemoguuu vise jebemu sve.. Pa da sam znala ne bi jutros nego veceras.. Bila cili dan u akciji evo jedva gledan 🤦‍♀️🤦‍♀️


    A pa dobro, imaš vojnika 😂Pusti nek se obnove malo,.pa sutra opet. 😁

    04/2021➡️ 💙 🎊🎉🎊

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.