Lh trakice 2.dio

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar silver

    silver

    Broj poruka: 815

    Prijavi adminu

    Da, kao i Lucky, mjerim i dalje, ali napišem ako nisam dobro spavala ili ako je bilo alkohola ili nešto tako.
    E vidiš korona mi je išla u prilog pa nisam putovala u drugu vremensku zonu ali mislim da će mi to biti problem pa onda kod takvih slučajeva ne budem mjerila…(ako prije toga ne ugledam neki +)…

    💁🏻‍♀️36
    💁🏻‍♂️37
    Pokušavamo od 1/20
    Biokemijska 2/21

  • Avatar KDS

    KDS

    Broj poruka: 307

    Prijavi adminu

    Lucky🍀

    Siijjj

    silver

    KDS

    Ako ne bude ništa na ulošku dok ne dođemo doma, radim test. Čini mi se po ovoj boli kod mokrenja kao da imam urinarnu neku upalu i šta god pročitam da mogu piti… e ne mogu jer sumljam na trudnoću i nije poželjno Ako radim test u cca 17-18 smijem li još piti i ići na wc ili da zadržavam?

    Ma daj ga samo napravi, nemoj sad “ako ovo ako ono” u nedogled, a muči te jesi li ili nisi! Ako jesi do sada bi trebao biti pozitivan barem sjena!! Ajdeeeeee držimo fige da se nešto pojavi!

    Btw, kako na dane kad nisi dobro spavala ili kad putujes? Jel ti svejedno mjeriš ili …?

    Jeeee jos jedna u klubu grafova 🥳 ja npr mjerim stalno, ali ako je bila cudna noc stavim si napomenu da se prisjetim za svaki slucaj


    Baš sam malo prije pomislila na tebe da te čekamo sa izvješćem od doktora

    [lilypie.com] [daisypath.com]

  • BruNa

    Broj poruka: 423

    Prijavi adminu

    ChiaAna, ti inace imas bolne grudi u pmsu il? Nista, danas me u samo jednom trenutku zaboli desni jajnik i to je to. 
    Kupila ujutro dva testa, hahaha. Al vjeruj mi ako uspijem,prvi mi je u planu u srijedu ujuto,bas 14 dpo,nemam se snage sekirat i razocaraz! 

    A tebi?

  • Avatar Lucky 🍀

    Lucky 🍀

    Broj poruka: 6497

    Prijavi adminu

    KDS moram se strpit jos koji sat pa cu znati sta i kako 🙄

    🧔🏻37 🔬normo
    👩🏻34 AMH 57 pmol/L (2024.), kariogrami ✔️ histeroskopija ✔️ dodatne pretrage ✔️
    8 ciklusa CO ( 7 Klomifen, 1 Femara)
    MPO od 1/22 ➡️ Lucinger ➡️ 1xAIH, 2xIVF - 14❄️, 6xFET (1 missed ab - kiretaza)
    11/23 ➡️ IVF po 3. put - ET 1 morula - β 0 ( jos 7 blastocisti ❄️ )
    2/24➡️FET -2❄️ β 0
    One day the word “Soon” will be replaced by “Finally”

  • Avatar KDS

    KDS

    Broj poruka: 307

    Prijavi adminu

    Lucky🍀

    KDS moram se strpit jos koji sat pa cu znati sta i kako

    Držim ti fige

    [lilypie.com] [daisypath.com]

  • Avatar simba

    simba

    Broj poruka: 858

    Prijavi adminu

    Lucky🍀

    KDS moram se strpit jos koji sat pa cu znati sta i kako 🙄


    Možda te pozitivno iznenadi i kaže da si trudna..🤗😁😁 e sad realno, možda si samo ovaj mj imala kasnu ovulaciju i baš ti to potvrdi. A taman sve pokrili.. I čeeekamo😁

    👩33g
    👨42g
    👦4g

  • Avatar chiAn

    chiAn

    Broj poruka: 1111

    Prijavi adminu

    BruNa

    ChiaAna, ti inace imas bolne grudi u pmsu il? Nista, danas me u samo jednom trenutku zaboli desni jajnik i to je to.
    Kupila ujutro dva testa, hahaha. Al vjeruj mi ako uspijem,prvi mi je u planu u srijedu ujuto,bas 14 dpo,nemam se snage sekirat i razocaraz!

    A tebi?


    Ee i mene baš danas zignuo desni jajnik…a i u O me bolio desni…
    A pošto su mi ciklusi 26d…trebala bih ne dobiti vec u utorak…pa bih mozda za 5 dana pravila test…na 12dpo…
    Ugl uvijek poslije O mi grudi nateknu i bolne su pri trcanju i dodiru…

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar chiAn

    chiAn

    Broj poruka: 1111

    Prijavi adminu

    Lucky, sretno danas!! I javi nam poslije da si pala sa stolice jer ti je rekao da si trudna 😁😁

    KDS, ajd nabaci test ajd ajd! 🤞🏼🤞🏼

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Lucky 🍀

    Lucky 🍀

    Broj poruka: 6497

    Prijavi adminu

    Joj cure iz vasih usta u bozije usi 💜 ali necemo se prerano veselit jer onda se obicno razocaram… Sve u svemu jedva cekam da odem i saznam sto je pa kako god da bilo znat cu kako dalje postupit 

    🧔🏻37 🔬normo
    👩🏻34 AMH 57 pmol/L (2024.), kariogrami ✔️ histeroskopija ✔️ dodatne pretrage ✔️
    8 ciklusa CO ( 7 Klomifen, 1 Femara)
    MPO od 1/22 ➡️ Lucinger ➡️ 1xAIH, 2xIVF - 14❄️, 6xFET (1 missed ab - kiretaza)
    11/23 ➡️ IVF po 3. put - ET 1 morula - β 0 ( jos 7 blastocisti ❄️ )
    2/24➡️FET -2❄️ β 0
    One day the word “Soon” will be replaced by “Finally”

  • Avatar silver

    silver

    Broj poruka: 815

    Prijavi adminu

    Lucky🍀

    Joj cure iz vasih usta u bozije usi 💜 ali necemo se prerano veselit jer onda se obicno razocaram… Sve u svemu jedva cekam da odem i saznam sto je pa kako god da bilo znat cu kako dalje postupit


    Lucky sretno, ali bez brige, mislim da je kod tebe jasno! Svi ponekad imamo kasniju O, pogotovo kad se skineš sa kontracepcije…Nisi fulala O i to je super! Javi nam kako je bilo!

    💁🏻‍♀️36
    💁🏻‍♂️37
    Pokušavamo od 1/20
    Biokemijska 2/21

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.