Lh trakice 2.dio

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 883

    Prijavi adminu

    KDS

    silver

    KDS…bila sam sigurna…

    izgleda da je i mene počelo zezat u ova četiri sata uložak čist, i opet samo kad se brišem lagano smeđe ono što je mokro od urina


    Ufuf 

  • Avatar Sara 🌸

    Sara 🌸

    Broj poruka: 1979

    Prijavi adminu

    KDS

    silver

    KDS…bila sam sigurna…

    izgleda da je i mene počelo zezat u ova četiri sata uložak čist, i opet samo kad se brišem lagano smeđe ono što je mokro od urina


    Daj napravi neki test! Onaj iz Mullera. 

    04/2021➡️ 💙 🎊🎉🎊

  • Avatar Sara 🌸

    Sara 🌸

    Broj poruka: 1979

    Prijavi adminu

    silver

    Siijjj, hahah luda si! Ma neće ti reći da čekaš zbog željeza to sigurno!!
    E i usput taj tvoj nadimak (ja ga uvijek čitam Siiđ) bolji ti je od starog, nemoj mjenjat..


    Hahahah, da Siiđ🤦🏻‍♀️😂 Ne ne, bas san danas gledala kad mogu minjat, izgleda da je bilo 13.5. kad san tu glupost napravila, pa jos tri dana. bit će Sara i još nešto.
    Ugl: https://ibb.co/SB8Rgwq [ibb.co]
    Ponosna san na se 😂 polako al sigurno 😁

    04/2021➡️ 💙 🎊🎉🎊

  • Avatar KDS

    KDS

    Broj poruka: 307

    Prijavi adminu

    Ako ne bude ništa na ulošku dok ne dođemo doma, radim test. Čini mi se po ovoj boli kod mokrenja kao da imam urinarnu neku upalu i šta god pročitam da mogu piti… e ne mogu jer sumljam na trudnoću i nije poželjno Ako radim test u cca 17-18 smijem li još piti i ići na wc ili da zadržavam?

    [lilypie.com] [daisypath.com]

  • Avatar KDS

    KDS

    Broj poruka: 307

    Prijavi adminu

    Bravo Siijjj  krenula si

    [lilypie.com] [daisypath.com]

  • Avatar silver

    silver

    Broj poruka: 815

    Prijavi adminu

    Siijjj

    silver

    Siijjj, hahah luda si! Ma neće ti reći da čekaš zbog željeza to sigurno!!
    E i usput taj tvoj nadimak (ja ga uvijek čitam Siiđ) bolji ti je od starog, nemoj mjenjat..

    Hahahah, da Siiđ🤦🏻‍♀️😂 Ne ne, bas san danas gledala kad mogu minjat, izgleda da je bilo 13.5. kad san tu glupost napravila, pa jos tri dana. bit će Sara i još nešto.
    Ugl:https://ibb.co/SB8Rgwq [ibb.co]
    Ponosna san na se 😂 polako al sigurno 😁


    Jeeeeeeeeee, početak grafa je kao novi početak mora mogućnosti!! Kako uzbudljivo!! 
    A daj nemoj, Siiđ je baš zakon 

    💁🏻‍♀️36
    💁🏻‍♂️37
    Pokušavamo od 1/20
    Biokemijska 2/21

  • Avatar silver

    silver

    Broj poruka: 815

    Prijavi adminu

    KDS

    Ako ne bude ništa na ulošku dok ne dođemo doma, radim test. Čini mi se po ovoj boli kod mokrenja kao da imam urinarnu neku upalu i šta god pročitam da mogu piti… e ne mogu jer sumljam na trudnoću i nije poželjno Ako radim test u cca 17-18 smijem li još piti i ići na wc ili da zadržavam?


    Ma daj ga samo napravi, nemoj sad “ako ovo ako ono” u nedogled, a muči te jesi li ili nisi! Ako jesi do sada bi trebao biti pozitivan barem sjena!!  Ajdeeeeee držimo fige da se nešto pojavi!

    💁🏻‍♀️36
    💁🏻‍♂️37
    Pokušavamo od 1/20
    Biokemijska 2/21

  • Avatar KDS

    KDS

    Broj poruka: 307

    Prijavi adminu

    silver

    Ma daj ga samo napravi, nemoj sad “ako ovo ako ono” u nedogled, a muči te jesi li ili nisi! Ako jesi do sada bi trebao biti pozitivan barem sjena!! Ajdeeeeee držimo fige da se nešto pojavi!


    Hvala

    [lilypie.com] [daisypath.com]

  • Avatar Sara 🌸

    Sara 🌸

    Broj poruka: 1979

    Prijavi adminu

    silver

    KDS

    Ako ne bude ništa na ulošku dok ne dođemo doma, radim test. Čini mi se po ovoj boli kod mokrenja kao da imam urinarnu neku upalu i šta god pročitam da mogu piti… e ne mogu jer sumljam na trudnoću i nije poželjno Ako radim test u cca 17-18 smijem li još piti i ići na wc ili da zadržavam?

    Ma daj ga samo napravi, nemoj sad “ako ovo ako ono” u nedogled, a muči te jesi li ili nisi! Ako jesi do sada bi trebao biti pozitivan barem sjena!! Ajdeeeeee držimo fige da se nešto pojavi!


    Btw, kako na dane kad nisi dobro spavala ili kad putujes? Jel ti svejedno mjeriš ili …?

    04/2021➡️ 💙 🎊🎉🎊

  • Avatar Lucky 🍀

    Lucky 🍀

    Broj poruka: 6497

    Prijavi adminu

    Siijjj

    silver

    KDS

    Ako ne bude ništa na ulošku dok ne dođemo doma, radim test. Čini mi se po ovoj boli kod mokrenja kao da imam urinarnu neku upalu i šta god pročitam da mogu piti… e ne mogu jer sumljam na trudnoću i nije poželjno Ako radim test u cca 17-18 smijem li još piti i ići na wc ili da zadržavam?

    Ma daj ga samo napravi, nemoj sad “ako ovo ako ono” u nedogled, a muči te jesi li ili nisi! Ako jesi do sada bi trebao biti pozitivan barem sjena!! Ajdeeeeee držimo fige da se nešto pojavi!

    Btw, kako na dane kad nisi dobro spavala ili kad putujes? Jel ti svejedno mjeriš ili …?


    Jeeee jos jedna u klubu grafova 🥳 ja npr mjerim stalno, ali ako je bila cudna noc stavim si napomenu da se prisjetim za svaki slucaj

    🧔🏻37 🔬normo
    👩🏻34 AMH 57 pmol/L (2024.), kariogrami ✔️ histeroskopija ✔️ dodatne pretrage ✔️
    8 ciklusa CO ( 7 Klomifen, 1 Femara)
    MPO od 1/22 ➡️ Lucinger ➡️ 1xAIH, 2xIVF - 14❄️, 6xFET (1 missed ab - kiretaza)
    11/23 ➡️ IVF po 3. put - ET 1 morula - β 0 ( jos 7 blastocisti ❄️ )
    2/24➡️FET -2❄️ β 0
    One day the word “Soon” will be replaced by “Finally”

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.