Lh trakice 2.dio

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lucky 🍀

    Lucky 🍀

    Broj poruka: 6497

    Prijavi adminu

    Silver da, imas pravo, ako nista drugo temperatura ne moze fulat 😁 i ja sam uvjerena da je u pitanju samo malo zmrdan ciklus ovaj mjesec i da ce to doc sve na svoje s vremenom

    🧔🏻37 🔬normo
    👩🏻34 AMH 57 pmol/L (2024.), kariogrami ✔️ histeroskopija ✔️ dodatne pretrage ✔️
    8 ciklusa CO ( 7 Klomifen, 1 Femara)
    MPO od 1/22 ➡️ Lucinger ➡️ 1xAIH, 2xIVF - 14❄️, 6xFET (1 missed ab - kiretaza)
    11/23 ➡️ IVF po 3. put - ET 1 morula - β 0 ( jos 7 blastocisti ❄️ )
    2/24➡️FET -2❄️ β 0
    One day the word “Soon” will be replaced by “Finally”

  • BruNa

    Broj poruka: 423

    Prijavi adminu

    Neka nam je taj desni jajnik dobitan!;) 
    Ja nemam nikad bolove u grudima,tak da ako me pocnu boljet to je definitivno to😂 al za sad nista. Ja sam dana skupila Clear blue rani, al pokusat cu se suzdrzati.
    Makar 12 dpo zvuci cist dobar😃😂

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure 
    Dal ovdje pisu sve trudilice ili samo one koje koriste trakice? 🤣

    Ugl. Gdje kupujete trakice? 

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Lucky 🍀

    Lucky 🍀

    Broj poruka: 6497

    Prijavi adminu

    Sanjarka88

    Pozdrav cure
    Dal ovdje pisu sve trudilice ili samo one koje koriste trakice? 🤣

    Ugl. Gdje kupujete trakice?


    I ona koja ih ne koristi, nakon ove grupe ih pocne koristit 😂😂😂 ja ih kupujem preko aliexpressa, ako zaskripi znam i na njuskalu narucit ili preko stranice Plus ili minus

    🧔🏻37 🔬normo
    👩🏻34 AMH 57 pmol/L (2024.), kariogrami ✔️ histeroskopija ✔️ dodatne pretrage ✔️
    8 ciklusa CO ( 7 Klomifen, 1 Femara)
    MPO od 1/22 ➡️ Lucinger ➡️ 1xAIH, 2xIVF - 14❄️, 6xFET (1 missed ab - kiretaza)
    11/23 ➡️ IVF po 3. put - ET 1 morula - β 0 ( jos 7 blastocisti ❄️ )
    2/24➡️FET -2❄️ β 0
    One day the word “Soon” will be replaced by “Finally”

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Lucky🍀

    Sanjarka88

    Pozdrav cure
    Dal ovdje pisu sve trudilice ili samo one koje koriste trakice? 🤣

    Ugl. Gdje kupujete trakice?

    I ona koja ih ne koristi, nakon ove grupe ih pocne koristit 😂😂😂 ja ih kupujem preko aliexpressa, ako zaskripi znam i na njuskalu narucit ili preko stranice Plus ili minus


    🤣
    Hvala. 

    Onda vas budem pratila i na ovoj temi 😊
    Ja sam trudilica u nastajanju, kroz misec ipo se bacamo na posao 
    Bi ja vec ali tek sam se skinula a terapije betablokatorima pa nek se tijelo ocisti malo, a valjalo bi i folnu bar mjesec piti 😊
    Ugl. Mjerim bazalnu i budu i trakice dosle na red ako zapne
    Bas sam uzbuđena kao da mi je prvo a ne trece 🤣
    Pratim vas i navijam za sve vas 😊

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • KriSta87

    Broj poruka: 42

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima, mozda pitam pitanja koja vec ovdje pisu ali eto nekako me citanje obeshrabruje i bolje ne citati. U 01/2020 imala sam spontani u 11.tj. srce je prestalo kucati jos u 8. Nekako nisam to tako tesko podnjela u tom trenutku ali kako su mjeseci prolazili bilo mi je sve gore i gore. Poceli smo ponovno raditi na bebi i prosli mjesec sam kupila ovulacijske testove u mulleru jer sam primjetila da ocito ovulacija nije 14. dan. Test je pokazao da mi je ovulacija 16. dan sto se poklopilo sa prvom trudnocom jer sam biljezila kada smo imali odnose. Kada je pokazalo dvije crtice bacili smo se na posao dva dana za redom i eto danas dosla menstruacija. Ja se odmah obeshrabrim i dodje mi da odustanem od svega. Pijem folnu i sve vec 3mj konstantno. Zanima me da li je ispravno kada pokaze dvije crtice na ovulacijskom testu i onda imati odnose isti i sljedeci dan? Obzirom na to da sam prvi put lako ostala trudna nadala sam se da ce i ovaj puta ovako ali evo nista. Pa trebam malo potpore i savjeta ☹️

    Pokusavamo od 09/2019
    Missed ab 11tj 02/2020
    Humana Sv. Duh dr. Turudić od 04.01.2021.
    1. IUI 31.03.2021. bezuspješan
    2. IUI 05/2021 bezuspješan
    1. IVF 03/2022 ucinjen transfer 1js, beta 0
    2. IVF 06/2022 FET 1js, beta 0
    3. IVF 11/2022 ucinjen transfer 2js, beta na 12. dan 36, zatim biokemijska
    4. IVF FET 2js 14.02.2023.

  • Avatar KDS

    KDS

    Broj poruka: 307

    Prijavi adminu

    https://ibb.co/CtMDRjp [ibb.co]
    https://ibb.co/7JkPdBy [ibb.co]

    https://ibb.co/yyrG1Tg [ibb.co]

    I šta sad? Jedan da, drugi ne, a na ulosku nista, a kad se obrišem smeđe crveni komadići mali

    [lilypie.com] [daisypath.com]

  • Avatar Sara 🌸

    Sara 🌸

    Broj poruka: 1979

    Prijavi adminu

    Sanjarka88, dobrodošla, jos prije ošla 😉 

    Krista87, pozdrav. Prvo, žao mi je za sve proživljeno, dobro poznam taj osjećaj, ako si nas možda malo duže pratila, mogla si primjetit da je skoro svaka od nas imala neki oblik pobačaja, bar jednom ili biokemijsku trudnoću. Nažalost, to je sastavni dio života. Prirodna selekcija je stvar protiv koje ne možemo. 
    Znam da stalno čuješ “xy je trudna, xz je opet trudna” a ti ne možes začet i mislis se kako su svi oko tebe trudni, neke su “samo mužu priko gaća prosle i ostale trudne”. To su vesele stvari koje naravno jedva cekamo razglasit i naravno da ce se daleko cut.
     O borbi žena s neplodnošću i sa težim začećem nitko ne priča. Možda neka svekrva potajno svojoj prijateljici, di se žali kako joj ne daje unuče a ona bi baš tila-karikiram. Nisi neplodna, ne zelin te jos vise izbedirat, nego ti htjedoh rec da je trudnoca relativno rijetka pojava, koliko god to čudno i nerealno zvučalo. 
    Trakice bi trebalo pratit negdje vec oko 11 dc ako ciklus traje 30 dana. Meni npr tako traje i počinjem tada pratit jer znam da ako se nešto čudno ne dogodi, da će mi O biti oko 17 dc. Ti si je dobro uhvatila, ali bilo bi dobro od npr. 10 dc svako dva dana imati odnose, a onda kad dode pik (kad je crtica na O trakici jednake ili jače boje od kontrolne) bi trebalo imati tad, sljedeci dan (dan O) i dan iza. (Žene ispravite me ako san krivo napisala). Poslije po želji. 
    Svakako bi ti preporučila i krvnu sliku da pogledaš, obrati pozornost na željezo i feritin. 

    Nažalost nekad treba više od mjesec, dva, tri da stvari dođu na svoje mjesto. Ali sa tim filmom u glavi izludit ćeš sebe (stres je nekad odlučujuć faktor), a i svog supruga. 
    Stojimo na raspolaganju za sva pitanja. 💛

    04/2021➡️ 💙 🎊🎉🎊

  • Avatar Sara 🌸

    Sara 🌸

    Broj poruka: 1979

    Prijavi adminu

    KDS

    https://ibb.co/CtMDRjp [ibb.co]
    https://ibb.co/7JkPdBy [ibb.co]

    https://ibb.co/yyrG1Tg [ibb.co]

    I šta sad? Jedan da, drugi ne, a na ulosku nista, a kad se obrišem smeđe crveni komadići mali

    KDS, ne znam sta da kazem. Glupo mi je čestitat jer ne znam sta znače ti komadići, nikad za tako nešto nisam čula. Da nazoveš gin i pitaš? 

    04/2021➡️ 💙 🎊🎉🎊

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Siijjj hvala na dobrodoslici ❤️

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.