Lh trakice 2.dio

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 1871

    Prijavi adminu

    Lucky🍀

    chiAn6

    Sanjich🤞🤰

    Meni se cini da cu 10 trakica ispisat ovu O.. Evo od sad.. https://ibb.co/qgVgLH8 [ibb.co] bas cu piskit i navever da vidim oce krenut svijetlit

    Ma to je to…pik je tu…samo vi hopsajte, pusti pišanje…😀
    Bitnije da zabetonirate 👏🏻

    Slazem se, ovo ti je pikcina samo takva! 💪🏼


    Mene samo buni kako to 2  moze biti tako jako? Da li onda treci dan je plodan ili kad to jbno jajasce de pusti.. Jer ona ak se keksam 3 dana zaredom bojin se da nije dobro za plivace

  • Avatar maki994

    maki994

    Broj poruka: 351

    Prijavi adminu

    Hej cure evo i mene, nisam se javljala ali pratila sam vas. Bila sam na putu citav tjedan tako da nisam mjerila ni bazalnu ni nista. Menga taman jucer stala pa pocet cu od sutra ipak da vidim sta ce se dogadjati do kraja mjeseca. Nadam se da ce ovulacija ovaj mjesec na vrijeme 🤞 

    [lilypie.com]

    👩🏻‍💼26god ( blagi PCOS )
    👨🏻‍💼30god (sve uredno)
    👫🏻3 godine braka
    🦋pokusavamo od 02/2019
    04.03. HSG🤞

  • Avatar Sara 🌸

    Sara 🌸

    Broj poruka: 1979

    Prijavi adminu

    Maki, nadan se da ce   ovaj misec bit manje turbulentan. Btw. žene, jeste zato da otvorimk LH trakkce. 4. dio, jer triba 100 god da mi učita stranice?

    04/2021➡️ 💙 🎊🎉🎊

  • Avatar danchy1990

    danchy1990

    Broj poruka: 669

    Prijavi adminu

    Sara🌻 (Mrljica)

    Maki, nadan se da ce ovaj misec bit manje turbulentan. Btw. žene, jeste zato da otvorimk LH trakkce. 4. dio, jer triba 100 god da mi učita stranice?


    3. dio 🤪

    👨‍👩‍👦
    🧑 4god.

    3/2020 kiretaža u 13tt
    3/2021 biokemijska
    06.05.21 10dpo ➕🥰🙏🌈
    Stiže nam Mia 💝
    [lilypie.com]

  • Avatar Sara 🌸

    Sara 🌸

    Broj poruka: 1979

    Prijavi adminu

    danchy1990

    Sara🌻 (Mrljica)

    Maki, nadan se da ce ovaj misec bit manje turbulentan. Btw. žene, jeste zato da otvorimk LH trakkce. 4. dio, jer triba 100 god da mi učita stranice?

    3. dio 🤪

    🍷🍷🍷

    04/2021➡️ 💙 🎊🎉🎊

  • Avatar Lucky 🍀

    Lucky 🍀

    Broj poruka: 6497

    Prijavi adminu

    Sara🌻 (Mrljica)

    Maki, nadan se da ce ovaj misec bit manje turbulentan. Btw. žene, jeste zato da otvorimk LH trakkce. 4. dio, jer triba 100 god da mi učita stranice?


    Ja sam za 🙋🏻‍♀️

    🧔🏻37 🔬normo
    👩🏻34 AMH 57 pmol/L (2024.), kariogrami ✔️ histeroskopija ✔️ dodatne pretrage ✔️
    8 ciklusa CO ( 7 Klomifen, 1 Femara)
    MPO od 1/22 ➡️ Lucinger ➡️ 1xAIH, 2xIVF - 14❄️, 6xFET (1 missed ab - kiretaza)
    11/23 ➡️ IVF po 3. put - ET 1 morula - β 0 ( jos 7 blastocisti ❄️ )
    2/24➡️FET -2❄️ β 0
    One day the word “Soon” will be replaced by “Finally”

  • Avatar mmarie

    mmarie

    Broj poruka: 174

    Prijavi adminu

    Evo i mene cure s godisnjeg,malo odmora..jucer M zavrsila. Idemo u nove pobjede! 
    Maki994 sad smo u isto vrijeme.. 😁 kad pocinjes s trakicama?
    Ostale cure kako ste? 🤗

    [lilypie.com]

  • Avatar Lucky 🍀

    Lucky 🍀

    Broj poruka: 6497

    Prijavi adminu

    Sanjich🤞🤰

    Lucky🍀

    chiAn6

    Sanjich🤞🤰

    Meni se cini da cu 10 trakica ispisat ovu O.. Evo od sad.. https://ibb.co/qgVgLH8 [ibb.co] bas cu piskit i navever da vidim oce krenut svijetlit

    Ma to je to…pik je tu…samo vi hopsajte, pusti pišanje…😀
    Bitnije da zabetonirate 👏🏻

    Slazem se, ovo ti je pikcina samo takva! 💪🏼

    Mene samo buni kako to 2 moze biti tako jako? Da li onda treci dan je plodan ili kad to jbno jajasce de pusti.. Jer ona ak se keksam 3 dana zaredom bojin se da nije dobro za plivace


    Daj nam stavi sve trakice od zadnja 3 dana skupa pa da usporedimo jacine

    🧔🏻37 🔬normo
    👩🏻34 AMH 57 pmol/L (2024.), kariogrami ✔️ histeroskopija ✔️ dodatne pretrage ✔️
    8 ciklusa CO ( 7 Klomifen, 1 Femara)
    MPO od 1/22 ➡️ Lucinger ➡️ 1xAIH, 2xIVF - 14❄️, 6xFET (1 missed ab - kiretaza)
    11/23 ➡️ IVF po 3. put - ET 1 morula - β 0 ( jos 7 blastocisti ❄️ )
    2/24➡️FET -2❄️ β 0
    One day the word “Soon” will be replaced by “Finally”

  • Deleted user

    Broj poruka: 1871

    Prijavi adminu

    Lucky🍀

    Sanjich🤞🤰

    Lucky🍀

    chiAn6

    Sanjich🤞🤰

    Meni se cini da cu 10 trakica ispisat ovu O.. Evo od sad.. https://ibb.co/qgVgLH8 [ibb.co] bas cu piskit i navever da vidim oce krenut svijetlit

    Ma to je to…pik je tu…samo vi hopsajte, pusti pišanje…😀
    Bitnije da zabetonirate 👏🏻

    Slazem se, ovo ti je pikcina samo takva! 💪🏼

    Mene samo buni kako to 2 moze biti tako jako? Da li onda treci dan je plodan ili kad to jbno jajasce de pusti.. Jer ona ak se keksam 3 dana zaredom bojin se da nije dobro za plivace

    Daj nam stavi sve trakice od zadnja 3 dana skupa pa da usporedimo jacine


    Evo.. Sad cu jos jednu napravit pa stavit ovo su do sad https://ibb.co/BKN2JC6 [ibb.co]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1871

    Prijavi adminu

    Evo ova je od sad.. Jebe lud zbunjenog da meni kontrolna crta svijeti lagano 😶😶😶

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.