Lh trakice 2.dio

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar chiAn

    chiAn

    Broj poruka: 1111

    Prijavi adminu

    Sanjich🤞🤰

    Meni se cini da cu 10 trakica ispisat ovu O.. Evo od sad.. https://ibb.co/qgVgLH8 [ibb.co] bas cu piskit i navever da vidim oce krenut svijetlit


    Ma to je to…pik je tu…samo vi hopsajte, pusti pišanje…😀
    Bitnije da zabetonirate 👏🏻

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Lucky 🍀

    Lucky 🍀

    Broj poruka: 6497

    Prijavi adminu

    chiAn6

    Sanjich🤞🤰

    Meni se cini da cu 10 trakica ispisat ovu O.. Evo od sad.. https://ibb.co/qgVgLH8 [ibb.co] bas cu piskit i navever da vidim oce krenut svijetlit

    Ma to je to…pik je tu…samo vi hopsajte, pusti pišanje…😀
    Bitnije da zabetonirate 👏🏻


    Slazem se, ovo ti je pikcina samo takva! 💪🏼

    🧔🏻37 🔬normo
    👩🏻34 AMH 57 pmol/L (2024.), kariogrami ✔️ histeroskopija ✔️ dodatne pretrage ✔️
    8 ciklusa CO ( 7 Klomifen, 1 Femara)
    MPO od 1/22 ➡️ Lucinger ➡️ 1xAIH, 2xIVF - 14❄️, 6xFET (1 missed ab - kiretaza)
    11/23 ➡️ IVF po 3. put - ET 1 morula - β 0 ( jos 7 blastocisti ❄️ )
    2/24➡️FET -2❄️ β 0
    One day the word “Soon” will be replaced by “Finally”

  • Avatar Sara 🌸

    Sara 🌸

    Broj poruka: 1979

    Prijavi adminu

    Clio35 dobrodošla, još prije ošla. Žao mi je zbog sveg proživljenog, al sad samo naprijed. Doći će i naše vrime.

    Sanjich samo ti hopsaj. 🤞🏻 Navijamo za teeee….

    Bajo di si ti? Utihnila si nešto. Nema depri, idemo dalje. 
    Danchy, koje stanje sa tobom? Hoće li rođendansko slavlje urodit plodom?

    Lucky, Bruna i ChiAn6 držim fige za plusić🤞🏻

    04/2021➡️ 💙 🎊🎉🎊

  • Avatar danchy1990

    danchy1990

    Broj poruka: 669

    Prijavi adminu

    Tu sam pratim vas,trakice ništa posebno pokazuju. Idući ciklus ih planiram lijepiti kao što neke od vas rade pa tu možda nešto bolje vidim. Jer ja ju ostavim 10-ak minuta i bacam,a dotad se pojavi sjenica a poslije još jace potamni(vidjela na nekima što nisam bacila nakon 10 min). Tak da ovaj ciklus opet ništa ne znam 🤷‍♀️. Sutra putujem i odmaram od trakica do iduće M. Naravno potajno se nadam da se ipak desila O ali ju nisam vidjela na trakici. Pojačan iscjedak se javio prošlih dana pa smo malo akcijali dok nije bilo gostiju u blizini 🙈

    👨‍👩‍👦
    🧑 4god.

    3/2020 kiretaža u 13tt
    3/2021 biokemijska
    06.05.21 10dpo ➕🥰🙏🌈
    Stiže nam Mia 💝
    [lilypie.com]

  • Avatar Sara 🌸

    Sara 🌸

    Broj poruka: 1979

    Prijavi adminu

    danchy1990

    Tu sam pratim vas,trakice ništa posebno pokazuju. Idući ciklus ih planiram lijepiti kao što neke od vas rade pa tu možda nešto bolje vidim. Jer ja ju ostavim 10-ak minuta i bacam,a dotad se pojavi sjenica a poslije još jace potamni(vidjela na nekima što nisam bacila nakon 10 min). Tak da ovaj ciklus opet ništa ne znam 🤷‍♀️. Sutra putujem i odmaram od trakica do iduće M. Naravno potajno se nadam da se ipak desila O ali ju nisam vidjela na trakici. Pojačan iscjedak se javio prošlih dana pa smo malo akcijali dok nije bilo gostiju u blizini 🙈


    Da, ali s razlogom pise da se ih ne trebs drzati vjerodostojnima nakon 10 min..Jer se susenjem boja pojacava jos vise, a bez razloga. 

    04/2021➡️ 💙 🎊🎉🎊

  • BruNa

    Broj poruka: 423

    Prijavi adminu

    Hvala Mrljica. Jos tri dana pa cu napravit test. Necu nista prije.
    U glavi sam se poslozila i cisto mi je dobro. Kak bude,bit ce. Nisam se nadala nit prvi puta, pa sama znas kakvu smo lekciju imale. Al ta lekcija me puno toga naucila! Ne moze se nista na silu.
    Simptoma nemam nikakvih,tak da nista ni ne ocekujem. Samo zelim da i ak nije plus da mi dode menga i krecemo opet. S tim da sam imala ful kasnu ovulaciju, 50 dan,ne unam sto ocekivati od slijedeceg ciklusa. 

  • Avatar Sara 🌸

    Sara 🌸

    Broj poruka: 1979

    Prijavi adminu

    BruNa

    Hvala Mrljica. Jos tri dana pa cu napravit test. Necu nista prije.
    U glavi sam se poslozila i cisto mi je dobro. Kak bude,bit ce. Nisam se nadala nit prvi puta, pa sama znas kakvu smo lekciju imale. Al ta lekcija me puno toga naucila! Ne moze se nista na silu.
    Simptoma nemam nikakvih,tak da nista ni ne ocekujem. Samo zelim da i ak nije plus da mi dode menga i krecemo opet. S tim da sam imala ful kasnu ovulaciju, 50 dan,ne unam sto ocekivati od slijedeceg ciklusa.


    Slažem se. Samo polako 💛

    04/2021➡️ 💙 🎊🎉🎊

  • Avatar danchy1990

    danchy1990

    Broj poruka: 669

    Prijavi adminu

    Sara🌻 (Mrljica)

    danchy1990

    Tu sam pratim vas,trakice ništa posebno pokazuju. Idući ciklus ih planiram lijepiti kao što neke od vas rade pa tu možda nešto bolje vidim. Jer ja ju ostavim 10-ak minuta i bacam,a dotad se pojavi sjenica a poslije još jace potamni(vidjela na nekima što nisam bacila nakon 10 min). Tak da ovaj ciklus opet ništa ne znam 🤷‍♀️. Sutra putujem i odmaram od trakica do iduće M. Naravno potajno se nadam da se ipak desila O ali ju nisam vidjela na trakici. Pojačan iscjedak se javio prošlih dana pa smo malo akcijali dok nije bilo gostiju u blizini 🙈

    Da, ali s razlogom pise da se ih ne trebs drzati vjerodostojnima nakon 10 min..Jer se susenjem boja pojacava jos vise, a bez razloga.


    Na kojem je tebi DC bio pik prošli ciklus? Sjećam se da si dosta dugo čekala

    👨‍👩‍👦
    🧑 4god.

    3/2020 kiretaža u 13tt
    3/2021 biokemijska
    06.05.21 10dpo ➕🥰🙏🌈
    Stiže nam Mia 💝
    [lilypie.com]

  • Avatar danchy1990

    danchy1990

    Broj poruka: 669

    Prijavi adminu

    BruNa

    Hvala Mrljica. Jos tri dana pa cu napravit test. Necu nista prije.
    U glavi sam se poslozila i cisto mi je dobro. Kak bude,bit ce. Nisam se nadala nit prvi puta, pa sama znas kakvu smo lekciju imale. Al ta lekcija me puno toga naucila! Ne moze se nista na silu.
    Simptoma nemam nikakvih,tak da nista ni ne ocekujem. Samo zelim da i ak nije plus da mi dode menga i krecemo opet. S tim da sam imala ful kasnu ovulaciju, 50 dan,ne unam sto ocekivati od slijedeceg ciklusa.


    Ima li kakvih simptoma?

    👨‍👩‍👦
    🧑 4god.

    3/2020 kiretaža u 13tt
    3/2021 biokemijska
    06.05.21 10dpo ➕🥰🙏🌈
    Stiže nam Mia 💝
    [lilypie.com]

  • Avatar Sara 🌸

    Sara 🌸

    Broj poruka: 1979

    Prijavi adminu

    danchy1990

    Sara🌻 (Mrljica)

    danchy1990

    Tu sam pratim vas,trakice ništa posebno pokazuju. Idući ciklus ih planiram lijepiti kao što neke od vas rade pa tu možda nešto bolje vidim. Jer ja ju ostavim 10-ak minuta i bacam,a dotad se pojavi sjenica a poslije još jace potamni(vidjela na nekima što nisam bacila nakon 10 min). Tak da ovaj ciklus opet ništa ne znam 🤷‍♀️. Sutra putujem i odmaram od trakica do iduće M. Naravno potajno se nadam da se ipak desila O ali ju nisam vidjela na trakici. Pojačan iscjedak se javio prošlih dana pa smo malo akcijali dok nije bilo gostiju u blizini 🙈

    Da, ali s razlogom pise da se ih ne trebs drzati vjerodostojnima nakon 10 min..Jer se susenjem boja pojacava jos vise, a bez razloga.

    Na kojem je tebi DC bio pik prošli ciklus? Sjećam se da si dosta dugo čekala


    Na 24. . Ne ponovilo se.

    04/2021➡️ 💙 🎊🎉🎊

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.