Lh trakice 2.dio

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lucky 🍀

    Lucky 🍀

    Broj poruka: 6497

    Prijavi adminu

    KDS

    Lucky di si? 🤔🤔


    Stalno mislis na mene 😂😘 evo me konacno! Znaci T nije, trakice su bile lude zbog ciste vodene, a moj endometrij je jako tanak, tako da sam sad na duphastonima tjedan dana pa kad menga prode doc na kontrolu pa cemo dalje ako bude trebalo. Ali rekao je da nije nista zabrinjavajuje samo sam eto tanka 😂 sve u svemu dobro da sam otisla da sto prije rijesim taj problemcic

    🧔🏻37 🔬normo
    👩🏻34 AMH 57 pmol/L (2024.), kariogrami ✔️ histeroskopija ✔️ dodatne pretrage ✔️
    8 ciklusa CO ( 7 Klomifen, 1 Femara)
    MPO od 1/22 ➡️ Lucinger ➡️ 1xAIH, 2xIVF - 14❄️, 6xFET (1 missed ab - kiretaza)
    11/23 ➡️ IVF po 3. put - ET 1 morula - β 0 ( jos 7 blastocisti ❄️ )
    2/24➡️FET -2❄️ β 0
    One day the word “Soon” will be replaced by “Finally”

  • Avatar KDS

    KDS

    Broj poruka: 307

    Prijavi adminu

    Lucky🍀

    KDS

    Lucky di si? 🤔🤔

    Stalno mislis na mene 😂😘 evo me konacno! Znaci T nije, trakice su bile lude zbog ciste vodene, a moj endometrij je jako tanak, tako da sam sad na duphastonima tjedan dana pa kad menga prode doc na kontrolu pa cemo dalje ako bude trebalo. Ali rekao je da nije nista zabrinjavajuje samo sam eto tanka 😂 sve u svemu dobro da sam otisla da sto prije rijesim taj problemcic


    Ajde lakše se diše… sad bar znaš na čemu si i želim ti da brzo riješiš problem 😘

    [lilypie.com] [daisypath.com]

  • Avatar Lucky 🍀

    Lucky 🍀

    Broj poruka: 6497

    Prijavi adminu

    KDS

    Lucky🍀

    KDS

    Lucky di si? 🤔🤔

    Stalno mislis na mene 😂😘 evo me konacno! Znaci T nije, trakice su bile lude zbog ciste vodene, a moj endometrij je jako tanak, tako da sam sad na duphastonima tjedan dana pa kad menga prode doc na kontrolu pa cemo dalje ako bude trebalo. Ali rekao je da nije nista zabrinjavajuje samo sam eto tanka 😂 sve u svemu dobro da sam otisla da sto prije rijesim taj problemcic

    Ajde lakše se diše… sad bar znaš na čemu si i želim ti da brzo riješiš problem 😘


    Jedino sto smo u svemu tome skroz zaboravili za O, ja na kraju nisam ni pitala jel bila il ne 🙈😂 a sad si mislim ako je bila i pokrili smo, tablete ustvari mogu samo dobro doc u ovoj fazi, sve u svemu pozitivna sam pa kako god da bude 🤞🏻🍀😁

    🧔🏻37 🔬normo
    👩🏻34 AMH 57 pmol/L (2024.), kariogrami ✔️ histeroskopija ✔️ dodatne pretrage ✔️
    8 ciklusa CO ( 7 Klomifen, 1 Femara)
    MPO od 1/22 ➡️ Lucinger ➡️ 1xAIH, 2xIVF - 14❄️, 6xFET (1 missed ab - kiretaza)
    11/23 ➡️ IVF po 3. put - ET 1 morula - β 0 ( jos 7 blastocisti ❄️ )
    2/24➡️FET -2❄️ β 0
    One day the word “Soon” will be replaced by “Finally”

  • Avatar KDS

    KDS

    Broj poruka: 307

    Prijavi adminu

    Lucky🍀

    KDS

    Lucky🍀

    KDS

    Lucky di si? 🤔🤔

    Stalno mislis na mene 😂😘 evo me konacno! Znaci T nije, trakice su bile lude zbog ciste vodene, a moj endometrij je jako tanak, tako da sam sad na duphastonima tjedan dana pa kad menga prode doc na kontrolu pa cemo dalje ako bude trebalo. Ali rekao je da nije nista zabrinjavajuje samo sam eto tanka 😂 sve u svemu dobro da sam otisla da sto prije rijesim taj problemcic

    Ajde lakše se diše… sad bar znaš na čemu si i želim ti da brzo riješiš problem 😘

    Jedino sto smo u svemu tome skroz zaboravili za O, ja na kraju nisam ni pitala jel bila il ne 🙈😂 a sad si mislim ako je bila i pokrili smo, tablete ustvari mogu samo dobro doc u ovoj fazi, sve u svemu pozitivna sam pa kako god da bude 🤞🏻🍀😁


    Bravo…tako i treba 😘😘

    [lilypie.com] [daisypath.com]

  • Avatar chiAn

    chiAn

    Broj poruka: 1111

    Prijavi adminu

    KDS, prošlo je i vise od 2h…ako nisi dobila onda je to to 😁😁
    Ja inace imam taj smeckasti iscjedak prije nego cu dobiti…ali mi bude prvo proziran pa roskast pa malo tamniji, onda smeđi i dobijem…tako neka 2-3 dana prije M…
    Nemas vise testova da sutra ujutro napravis? 
    Javljaj nam situaciju! Neka bude sve dobro…

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar chiAn

    chiAn

    Broj poruka: 1111

    Prijavi adminu

    Lucky, napokon je došao kraj tvojoj agoniji…super da si dobila odmah terapiju…mozda nesto i bude za 2 tjedna 🤗

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Lucky 🍀

    Lucky 🍀

    Broj poruka: 6497

    Prijavi adminu

    chiAn6

    Lucky, napokon je došao kraj tvojoj agoniji…super da si dobila odmah terapiju…mozda nesto i bude za 2 tjedna 🤗


    Daaa konacno nakon 42 dana 🥳 sad stepljivo cekati 🙏🏼
    Kds ti sutra s muzicem mozak na pasu i samo opusteno, a u petak zelimo vidit sliku pravog plusica 🤗

    🧔🏻37 🔬normo
    👩🏻34 AMH 57 pmol/L (2024.), kariogrami ✔️ histeroskopija ✔️ dodatne pretrage ✔️
    8 ciklusa CO ( 7 Klomifen, 1 Femara)
    MPO od 1/22 ➡️ Lucinger ➡️ 1xAIH, 2xIVF - 14❄️, 6xFET (1 missed ab - kiretaza)
    11/23 ➡️ IVF po 3. put - ET 1 morula - β 0 ( jos 7 blastocisti ❄️ )
    2/24➡️FET -2❄️ β 0
    One day the word “Soon” will be replaced by “Finally”

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Miakamo Provjeri svakako. Ipak bolje sto manje tbl za vrijeme trudnoce
    A otkucaj 120 nisu toliko strasni, tih 9mj bi izgurala posli opet mozes na terapijiu
    Nez jedino zbog stitnjace koliko su ti bitni
    Meni su otkucajima pod tbl bili skolski isto
    A evo sad opet 80-100 🤷‍♀️ racunam nije strasno

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar silver

    silver

    Broj poruka: 815

    Prijavi adminu

    KDS, ja vidim pozitivno na sva 3 i držim ti fige da je to to, ako se krvarenje ne pretvori u pravu mengu, a toliko žena ima to krvarenje prvih par dana da jednostavno već ide pod normalu! Bilo bi dobro da si sačuvala barem jedan test tako da možeš i danas provjeriti ali jebiga ajde petak je blizu!! 

    Što se tiče ovih drugih tema nemogućnosti zatrdunjivanja…stvarno je život ponekad pizda (ispričavam se) ali evo jučer čitam na babycenter forumu…žena je uzela pilulu za dan poslije i svejedno ostala trudna…ono neki se trude godinama, sve bi dali da mogu a ovi kao Cvjetić i pilule dan poslije beru plodove samo tako…Ne znam, mislim znam da pričam gluposti ali to me tako nervira…

    Ja sutra trebam dobiti i mislim da budem, ovaj mjesec je također bio debilana teška, savršen pik, ultra savršen tajming, sve kako treba, ali ne…nije to za mene niti ovaj put…već se pripremam za što ću doživjeti i čuti na HSG sljedeći tjedan…nešto u smislu da mi lijevi jajnik ne radi uopće a da je desni jajovod začepljen, tako neka spika ne gine…

    💁🏻‍♀️36
    💁🏻‍♂️37
    Pokušavamo od 1/20
    Biokemijska 2/21

  • Deleted user

    Broj poruka: 883

    Prijavi adminu

    0DBROJAVANJE 6/2020
    Rita36 - 8.6.2020 - 3 dan kasni
    Bajo - 10.6.2020 - 1 dan kasni
    Sue - 10.6.2020 - 1 dan kasni
    KDS - 10.6.2020 - +
    Pixie14 - 10.6.2020 - 1 dan kasni
    chiAn6 - 17.6.2020 - 6 dana
    BruNa - 17.6.2020 - 6 dana
    Lucky - 21.6.2020 - 10 dana
    Simba - 24.6.2020 - 13 dana
    Sanjich - 25.6.2020 - 14 dana
    Fancy - 30.6.2020 - 19 dana
    ODBROJAVANJE 7/2020
    Jelenajelena - 2.7.2020 - 21 dana
    Siijjj - 4.7.2020. - 24 dana
    Mallla - 6.7.2020. - 25 dana
    Mmarie -6.7.2020. -25 dana
    Maki994 - 8.7 2020 - 27 dana
    Siskizg - ???

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.