Lh trakice 2.dio

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar unknown_girl

    unknown_girl

    Broj poruka: 98

    Prijavi adminu

    KDS

    https://ibb.co/CtMDRjp [ibb.co]
    https://ibb.co/7JkPdBy [ibb.co]

    https://ibb.co/yyrG1Tg [ibb.co]

    I šta sad? Jedan da, drugi ne, a na ulosku nista, a kad se obrišem smeđe crveni komadići mali


    Kds ova tri testa su pozitivna,ja ti na svakom vidim crticu 😀…vidila sam da si pisala na temi zimske bebe pa sam ti i tamo pisala,aa sa obzirom da sam dosla sa ove teme tamo ja i dalje pratim stanje cura ostalih koje su ovdjeee i cure zelin van puno sricee 😍🥰🥰🥰

    🙋‍♀️ -30 god
    🙋‍♂️-30 god,
    Nakon 1,5 g pokušavanja 06.05.20 ➕
    08.01.21 - 👶💙

  • Avatar Sara 🌸

    Sara 🌸

    Broj poruka: 1979

    Prijavi adminu

    unknown_girl

    KDS

    https://ibb.co/CtMDRjp [ibb.co]
    https://ibb.co/7JkPdBy [ibb.co]

    https://ibb.co/yyrG1Tg [ibb.co]

    I šta sad? Jedan da, drugi ne, a na ulosku nista, a kad se obrišem smeđe crveni komadići mali

    Kds ova tri testa su pozitivna,ja ti na svakom vidim crticu 😀…vidila sam da si pisala na temi zimske bebe pa sam ti i tamo pisala,aa sa obzirom da sam dosla sa ove teme tamo ja i dalje pratim stanje cura ostalih koje su ovdjeee i cure zelin van puno sricee 😍🥰🥰🥰


    Pa da, i ja sad kad bolje pogledam vidim na svakom crticu. 🙊 Bila san setala pa ocito nisan dobro vidila.
    Samo pozitivno 💪🏻 Kamo srice da nan je svima tako, da odlucimo da je to naš ciklus i da stvarno bude dobitan😁

    04/2021➡️ 💙 🎊🎉🎊

  • Avatar chiAn

    chiAn

    Broj poruka: 1111

    Prijavi adminu

    KDS, imas li inace prije M taj smeđi iscjedak taman prije nego trebas dobiti?
    Ja se nadam da to nije biokemijska…ja sam ju nazalost tako doživila…cb pokazao plus, sutradan ujutro negativan, popodne dobila…
    Mislim da ne moze biti lažno pozitivan…
    Bilo bi dobro kad bi mogla otici kod ginekologa da ti mozda odmah da neku terapiju za zadrzavanje ploda…
    Nadam se da nećeš dobiti M! Držim figu da se samo ugnježđuje i da zato to smeđarenje…🙏🏻🙏🏻

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Miakamo

    Broj poruka: 428

    Prijavi adminu

    Sanjarka88

    Miakamo

    Sanjarka88

    Lucky🍀

    Sanjarka88

    Pozdrav cure
    Dal ovdje pisu sve trudilice ili samo one koje koriste trakice? 🤣

    Ugl. Gdje kupujete trakice?

    I ona koja ih ne koristi, nakon ove grupe ih pocne koristit 😂😂😂 ja ih kupujem preko aliexpressa, ako zaskripi znam i na njuskalu narucit ili preko stranice Plus ili minus

    🤣
    Hvala.

    Onda vas budem pratila i na ovoj temi 😊
    Ja sam trudilica u nastajanju, kroz misec ipo se bacamo na posao
    Bi ja vec ali tek sam se skinula a terapije betablokatorima pa nek se tijelo ocisti malo, a valjalo bi i folnu bar mjesec piti 😊
    Ugl. Mjerim bazalnu i budu i trakice dosle na red ako zapne
    Bas sam uzbuđena kao da mi je prvo a ne trece 🤣
    Pratim vas i navijam za sve vas 😊

    Pozdrav! Izvini na pitanju, al zbog cega si pila betablokatore? Ja ih pijem zbog stitne i ubrzanog pulsa 20 mg na dan tj. pola tablete. Doktorica mi je dala zeleno svjetlo iako sam citala na netu da ih nije preporucljivo piti u trudnoci.

    Imala sam prije 2 godine jednu kratku epizodu visokog tlaka, a kako su mi otkucaj inace do 100 dobila sam betablokatore
    Prvu godinu 2. 5mg drugu 1.25mg i evo sad ih vise ne pijem. Otkucaji su mi se naravno opet povisili
    Ali ja sam bas u strahu s tim tbl i trudnocom pa sam odlucili pokusat to rijesit
    Ali ako je veca korist nego steta… Mislim da moras slusat dr da ipak znaju najbolje
    Koliki ti je puls?


    Kod mene je inace tlak ok uvijek normalan nekad malo i nizak al otkucaji su bez tableta znali biti i do 120 u minuti. Prvo sam pila jednu tabletu na dan sad pola. Sad su normalni oko 70 otkucaja, ali i nalazi hormona su se popravili. Bas sam zvala da se narucim kod endokrinologa pa cekam da mi zakazu termin. Nalaze sam trebala prije 2 mjeseca izvaditi pa zbog korone nisam. Sad cemo vidjeti hoce li mi smanjiti dozu. Doktor kod kojeg sam prije isla minje rekao da bi u slucaju trudnoce morala prestati piti bb i preci na lexilium. Vidjet cu jos s njom kad odem.

    KDS ja bih na tvom mjestu otisla na hitnu ili nekom privatniku da ti daju nesto da zadrzis plod jer bi mogla biti biohemijska, kao sto je neko od cura napisao. Drzim ti fige da sve bude uredu.

    [lilypie.com]
    35 godina
    M-normozoospermia
    Vrkuta, letrox, vitamin d
    Pokusavamo od 02/2020

  • Avatar KDS

    KDS

    Broj poruka: 307

    Prijavi adminu

    Hvala još jednom svima vama…nadamo se najboljem 🤞😘🌹

    [lilypie.com] [daisypath.com]

  • Avatar Fancy

    Fancy

    Broj poruka: 799

    Prijavi adminu

    Miakamo

    Sanjarka88

    Lucky🍀

    Sanjarka88

    Pozdrav cure
    Dal ovdje pisu sve trudilice ili samo one koje koriste trakice? 🤣

    Ugl. Gdje kupujete trakice?

    I ona koja ih ne koristi, nakon ove grupe ih pocne koristit 😂😂😂 ja ih kupujem preko aliexpressa, ako zaskripi znam i na njuskalu narucit ili preko stranice Plus ili minus

    🤣
    Hvala.

    Onda vas budem pratila i na ovoj temi 😊
    Ja sam trudilica u nastajanju, kroz misec ipo se bacamo na posao
    Bi ja vec ali tek sam se skinula a terapije betablokatorima pa nek se tijelo ocisti malo, a valjalo bi i folnu bar mjesec piti 😊
    Ugl. Mjerim bazalnu i budu i trakice dosle na red ako zapne
    Bas sam uzbuđena kao da mi je prvo a ne trece 🤣
    Pratim vas i navijam za sve vas 😊

    Pozdrav! Izvini na pitanju, al zbog cega si pila betablokatore? Ja ih pijem zbog stitne i ubrzanog pulsa 20 mg na dan tj. pola tablete. Doktorica mi je dala zeleno svjetlo iako sam citala na netu da ih nije preporucljivo piti u trudnoci.


    I ja sam ih prestala piti nedavno kada sam kardiologu rekla da planiram trudnocu. Ja ih pijem zbog prolapsa i aritmija.

    Not that fensi, ekšli..
    [lilypie.com]

  • KriSta87

    Broj poruka: 42

    Prijavi adminu

    Siijjj

    Sanjarka88, dobrodošla, jos prije ošla 😉

    Krista87, pozdrav. Prvo, žao mi je za sve proživljeno, dobro poznam taj osjećaj, ako si nas možda malo duže pratila, mogla si primjetit da je skoro svaka od nas imala neki oblik pobačaja, bar jednom ili biokemijsku trudnoću. Nažalost, to je sastavni dio života. Prirodna selekcija je stvar protiv koje ne možemo.
    Znam da stalno čuješ “xy je trudna, xz je opet trudna” a ti ne možes začet i mislis se kako su svi oko tebe trudni, neke su “samo mužu priko gaća prosle i ostale trudne”. To su vesele stvari koje naravno jedva cekamo razglasit i naravno da ce se daleko cut.
    O borbi žena s neplodnošću i sa težim začećem nitko ne priča. Možda neka svekrva potajno svojoj prijateljici, di se žali kako joj ne daje unuče a ona bi baš tila-karikiram. Nisi neplodna, ne zelin te jos vise izbedirat, nego ti htjedoh rec da je trudnoca relativno rijetka pojava, koliko god to čudno i nerealno zvučalo.
    Trakice bi trebalo pratit negdje vec oko 11 dc ako ciklus traje 30 dana. Meni npr tako traje i počinjem tada pratit jer znam da ako se nešto čudno ne dogodi, da će mi O biti oko 17 dc. Ti si je dobro uhvatila, ali bilo bi dobro od npr. 10 dc svako dva dana imati odnose, a onda kad dode pik (kad je crtica na O trakici jednake ili jače boje od kontrolne) bi trebalo imati tad, sljedeci dan (dan O) i dan iza. (Žene ispravite me ako san krivo napisala). Poslije po želji.
    Svakako bi ti preporučila i krvnu sliku da pogledaš, obrati pozornost na željezo i feritin.

    Nažalost nekad treba više od mjesec, dva, tri da stvari dođu na svoje mjesto. Ali sa tim filmom u glavi izludit ćeš sebe (stres je nekad odlučujuć faktor), a i svog supruga.
    Stojimo na raspolaganju za sva pitanja. 💛


    Hvala ti na rijecima podrske. Slazem se da puno ljudi o tome ne prica a i ne zna. Pokusati cu ovako kako si napisala. Sad cekamo da ova menga prodje i onda krecemo ispocetka. Uvijek ce tu biti taj neki strah ali valjda ce doci i sretniji dani 😊

    Pokusavamo od 09/2019
    Missed ab 11tj 02/2020
    Humana Sv. Duh dr. Turudić od 04.01.2021.
    1. IUI 31.03.2021. bezuspješan
    2. IUI 05/2021 bezuspješan
    1. IVF 03/2022 ucinjen transfer 1js, beta 0
    2. IVF 06/2022 FET 1js, beta 0
    3. IVF 11/2022 ucinjen transfer 2js, beta na 12. dan 36, zatim biokemijska
    4. IVF FET 2js 14.02.2023.

  • Avatar KDS

    KDS

    Broj poruka: 307

    Prijavi adminu

    chiAn6

    KDS,imas li inace prije M taj smeđi iscjedak taman prije nego trebas dobiti?
    Ja se nadam da to nije biokemijska…ja sam ju nazalost tako doživila…cb pokazao plus, sutradan ujutro negativan, popodne dobila…
    Mislim da ne moze biti lažno pozitivan…
    Bilo bi dobro kad bi mogla otici kod ginekologa da ti mozda odmah da neku terapiju za zadrzavanje ploda…
    Nadam se da nećeš dobiti M! Držim figu da se samo ugnježđuje i da zato to smeđarenje…🙏🏻🙏🏻


    Imam al mozda sat-dva i onda krene crveno

    [lilypie.com] [daisypath.com]

  • Avatar KDS

    KDS

    Broj poruka: 307

    Prijavi adminu

    Lucky di si? 🤔🤔

    [lilypie.com] [daisypath.com]

  • Avatar Sara 🌸

    Sara 🌸

    Broj poruka: 1979

    Prijavi adminu

    KriSta87

    Hvala ti na rijecima podrske. Slazem se da puno ljudi o tome ne prica a i ne zna. Pokusati cu ovako kako si napisala. Sad cekamo da ova menga prodje i onda krecemo ispocetka. Uvijek ce tu biti taj neki strah ali valjda ce doci i sretniji dani 😊


    Ma naravno, kad čitam što sve žene prolaze, evo ovdje na forumu na temi Potpomognuta oplodnja, svakoj bi se poklonila. Strah je sastavni dio života, i u nekoj mjeri je dobar, jer nas tjera da budemo oprezni, ali dopustimo li da upravlja nama, nećemo nikuda. 
    Gle, ja nisan ni znala koliko želim dijete dok nisam zatrudnila pa ga izgubila. Ali ne smijem si dopustit da mi to bude epicentar svih razmisljanja, na kraj krajeva, život se dalje događa i prolazi pored nas. Opusti se, popij s mužem koje piće, uživajte. I ostani sa nama, jesmo munjene, al lakše je ovako😉

    04/2021➡️ 💙 🎊🎉🎊

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.