Lh trakice 2.dio

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar ivkica

    ivkica

    Broj poruka: 296

    Prijavi adminu

    Cvjetic123

    Kiky 🥰

    Cvjetic123

    Kiky 🥰

    Cvjetic123

    Ja danas trebam ne dobiti.
    Temp i dalje 37.3, grčevi kao pred M i dalje tu, sise me iskreno ne bole nešta strašno, malo su nateknute, glava me lagano boli.
    E sad, dali je ipak nešta ostalo u stomaku, ili slijedi M. Vidjet ćemo.
    Inače dobijem onako ujutro odmah, ali uvijek, sad evo još ništa. Hvala Bogu 🤞🤞🤞

    I meni danas za ne dobit. Nije jos vidit cemo do veceri i sutra. Mene dole boli osjecam jajnik dosta a sve boli..mjerila sam temp jucer je bila 36.8 danas je 37.1… ajde mozda jos ima sanse 🙏🙏

    Držim nam fige. Temperatura mi se tvoja isto sviđa. Meni se mijenja bol, npr boli me 1 h pa 5 ne i tak…. A Inaće kad trebam dobiti boli par sati baš jako i dobijem odmah… Pa evo sad ne znam.. Malo pa malo idem na wc, provjeriti jer imam osjecaj da curi, ali bude samo iscjedak. Kad ćeš raditi test? 🙏🙏🙏

    Ja par dana na lijevoj strani osjetim lagano probadanje a grudi su me tek prije 2 dana pocele bolit. Bas se osjecam kao da cu dobit svaki cas eto… i piski mi se stalno. Pricekat cu jos dva dana. Zadnja dva ciklusa mi je dosla na 13 dpo ujutro tako da vidit cu sutra ujutro. I meni uvijek dodje ujutro. Kao da osjetim da se tijelo bori sa necim sad sto bude jace presudit ce 🙏🙏🙏🙏 drzim nam 🤞 kada ces ti radit test?

    Suosjećam s tobom…s tim da inma neki osjecaj da je to to, kremasti iscjedak mi daje nadu. I evo malo prije večeru pravim, piletina mi je toliko smdrila da sam ju napravila dragom, a ja ne mogu to jest. Jer mi smrdi, a njemu je super. 🤨
    Ja sam u samoizolaciji do nedjelje, tako da u ponedjeljak ili utorak ako ne dođe. Ne smijem nigdje, a ne mogu do tad ni test kupiti 🥰 🖤


    Nakon koliko dana ti se pojavio taj iscjedak, mislim koliko je prošlo od ovulacije?

    🙎29 god., 👦muž 33 god.
    02/2020 nalaz spermiograma loš, dijagnoza Asthenozoospermia - uzima cink i ostale dodatke
    22.5. nalaz spermiograma astheno necrozoospermia
    Nakon godinu i dva mj prvi test pozitivan - bez korištenja ikakvih metoda (lh trakice, bazalna temp, dečko od 8 mj nije koristio ništa)

    [lilypie.com]

  • Avatar Fancy

    Fancy

    Broj poruka: 799

    Prijavi adminu

    Ja vise uopste ne znam jel taj iscjedak normalna pojava nakon O, al u 2 ciklusa kad sam imala + imala sam ga, imam isto i ovaj ciklus, danas mi je 4 dpo. 

    Not that fensi, ekšli..
    [lilypie.com]

  • Avatar Lilly27

    Lilly27

    Broj poruka: 83

    Prijavi adminu

    Ja imam iscjedak poslije O oduvijek tako da to nikad ne smatram simptomom, ali sve smo drugačije pa ne želim nikome kvariti nade 

    👩 31 - hashimoto
    👱‍♂️36 - Oligoasthenoteratonecrozoospermia + varikokela
    10/20 - ICSI Petrova - 20🥚15 zrelih-12 oplođenih - preživjela jedna blastica - 7/21 👧
    02/24 - ICSI Vinogradska - 5🥚 2 blastociste - 1 vraćena, 1 ❄️

  • Avatar Rita88

    Rita88

    Broj poruka: 1112

    Prijavi adminu

    Mene danas cijelo vrijeme boli ko da trebam dobit  onako ledja dolje i lijevi jajnik , vise ko neki pritisak, a tek mi je 4 ili 5 dpo ne znam tocno jel ovulacija bila u ned ili pon. I da je implantacija mislim je ipak prerano  i samo me lijeva cica bolucka 🤦‍♀️

    [lilypie.com]
    Ja- 34 god, muz-38 god
    Ena 25.03.2021 ❣
    [lilypie.com]

  • Avatar Lucky 🍀

    Lucky 🍀

    Broj poruka: 6497

    Prijavi adminu

    Rita88

    Mene danas cijelo vrijeme boli ko da trebam dobit onako ledja dolje i lijevi jajnik , vise ko neki pritisak, a tek mi je 4 ili 5 dpo ne znam tocno jel ovulacija bila u ned ili pon. I da je implantacija mislim je ipak prerano i samo me lijeva cica bolucka 🤦‍♀️


    Joj i meni je tako vec 2 dana, konstantno nekakav osjecaj cudan, nit je grc nit je pritisak, jajnik osjetim, da je 14dpo pomislila bi da ce M doc, a ovako na 6dpo ne znam sta da mislim, nadam se nekako duboko u sebi da se mozda mrvica pokusava uhvatit 🤞🏻

    🧔🏻37 🔬normo
    👩🏻34 AMH 57 pmol/L (2024.), kariogrami ✔️ histeroskopija ✔️ dodatne pretrage ✔️
    8 ciklusa CO ( 7 Klomifen, 1 Femara)
    MPO od 1/22 ➡️ Lucinger ➡️ 1xAIH, 2xIVF - 14❄️, 6xFET (1 missed ab - kiretaza)
    11/23 ➡️ IVF po 3. put - ET 1 morula - β 0 ( jos 7 blastocisti ❄️ )
    2/24➡️FET -2❄️ β 0
    One day the word “Soon” will be replaced by “Finally”

  • Avatar Rita88

    Rita88

    Broj poruka: 1112

    Prijavi adminu

    Lucky🍀

    Rita88

    Mene danas cijelo vrijeme boli ko da trebam dobit onako ledja dolje i lijevi jajnik , vise ko neki pritisak, a tek mi je 4 ili 5 dpo ne znam tocno jel ovulacija bila u ned ili pon. I da je implantacija mislim je ipak prerano i samo me lijeva cica bolucka 🤦‍♀️

    Joj i meni je tako vec 2 dana, konstantno nekakav osjecaj cudan, nit je grc nit je pritisak, jajnik osjetim, da je 14dpo pomislila bi da ce M doc, a ovako na 6dpo ne znam sta da mislim, nadam se nekako duboko u sebi da se mozda mrvica pokusava uhvatit 🤞🏻


    Meni je isto cudno sve , ne znam , nadam se da se pokusava uhvatit , drzim nam fige 🤞 meni je pik bio u subotu ujutro , akcijali smo dan prije , taj dan i dan poslije , nadam se da smo nesto napravili 😄

    [lilypie.com]
    Ja- 34 god, muz-38 god
    Ena 25.03.2021 ❣
    [lilypie.com]

  • Mala2323

    Broj poruka: 179

    Prijavi adminu

    ivkica

    Cvjetic123

    Kiky 🥰

    Cvjetic123

    Kiky 🥰

    Cvjetic123

    Ja danas trebam ne dobiti.
    Temp i dalje 37.3, grčevi kao pred M i dalje tu, sise me iskreno ne bole nešta strašno, malo su nateknute, glava me lagano boli.
    E sad, dali je ipak nešta ostalo u stomaku, ili slijedi M. Vidjet ćemo.
    Inače dobijem onako ujutro odmah, ali uvijek, sad evo još ništa. Hvala Bogu 🤞🤞🤞

    I meni danas za ne dobit. Nije jos vidit cemo do veceri i sutra. Mene dole boli osjecam jajnik dosta a sve boli..mjerila sam temp jucer je bila 36.8 danas je 37.1… ajde mozda jos ima sanse 🙏🙏

    Držim nam fige. Temperatura mi se tvoja isto sviđa. Meni se mijenja bol, npr boli me 1 h pa 5 ne i tak…. A Inaće kad trebam dobiti boli par sati baš jako i dobijem odmah… Pa evo sad ne znam.. Malo pa malo idem na wc, provjeriti jer imam osjecaj da curi, ali bude samo iscjedak. Kad ćeš raditi test? 🙏🙏🙏

    Ja par dana na lijevoj strani osjetim lagano probadanje a grudi su me tek prije 2 dana pocele bolit. Bas se osjecam kao da cu dobit svaki cas eto… i piski mi se stalno. Pricekat cu jos dva dana. Zadnja dva ciklusa mi je dosla na 13 dpo ujutro tako da vidit cu sutra ujutro. I meni uvijek dodje ujutro. Kao da osjetim da se tijelo bori sa necim sad sto bude jace presudit ce 🙏🙏🙏🙏 drzim nam 🤞 kada ces ti radit test?

    Suosjećam s tobom…s tim da inma neki osjecaj da je to to, kremasti iscjedak mi daje nadu. I evo malo prije večeru pravim, piletina mi je toliko smdrila da sam ju napravila dragom, a ja ne mogu to jest. Jer mi smrdi, a njemu je super. 🤨
    Ja sam u samoizolaciji do nedjelje, tako da u ponedjeljak ili utorak ako ne dođe. Ne smijem nigdje, a ne mogu do tad ni test kupiti 🥰 🖤

    Nakon koliko dana ti se pojavio taj iscjedak, mislim koliko je prošlo od ovulacije?


    Nakon 3-4 dana nakon ovulacije O je bila negdje 14dan ciklusa, i već 3-4 dana dpo taj iscjedak i lagani grčevi s tim da sam pozitivnu trakicu LD imala opet 26dc, i isto sam osjetila grčeve i to sve kad imam ovulaciju. Što znači da su izgleda bile 2 O. Menge ni na vidiku iako imam osjećaj da ću svaki moment procurit i tako već 3 dana. Ali kao što kažem ne mogu do testa do ponedjeljka, nadam se da neće ni doći. Pa kako bude. I da temp mi je od ovulacije stalno 37.0 pa do 37.4…. 

    + 26.12.2020🖤

  • Mala2323

    Broj poruka: 179

    Prijavi adminu

    Rita88

    Lucky🍀

    Rita88

    Mene danas cijelo vrijeme boli ko da trebam dobit onako ledja dolje i lijevi jajnik , vise ko neki pritisak, a tek mi je 4 ili 5 dpo ne znam tocno jel ovulacija bila u ned ili pon. I da je implantacija mislim je ipak prerano i samo me lijeva cica bolucka 🤦‍♀️

    Joj i meni je tako vec 2 dana, konstantno nekakav osjecaj cudan, nit je grc nit je pritisak, jajnik osjetim, da je 14dpo pomislila bi da ce M doc, a ovako na 6dpo ne znam sta da mislim, nadam se nekako duboko u sebi da se mozda mrvica pokusava uhvatit 🤞🏻

    Meni je isto cudno sve , ne znam , nadam se da se pokusava uhvatit , drzim nam fige 🤞 meni je pik bio u subotu ujutro , akcijali smo dan prije , taj dan i dan poslije , nadam se da smo nesto napravili 😄


    I sretno draga, nadam se da ste uspjeli. Inače jako mi je drago jer sam došla na ovaj chat, slučajno sam kopala. Jer ne pokušavamo dugo, tj odjednom prošli mj smo se odlučili ne paziti.
    Iako nam je svadba odgođena zbog korone, ali živimo skupa i imamo kuću već 1.5g pa kako bude. :) ovdje volim čitati kako pišete iskustva i tako ste optimistične :) 

    + 26.12.2020🖤

  • Avatar Lucky 🍀

    Lucky 🍀

    Broj poruka: 6497

    Prijavi adminu

    Rita88

    Lucky🍀

    Rita88

    Mene danas cijelo vrijeme boli ko da trebam dobit onako ledja dolje i lijevi jajnik , vise ko neki pritisak, a tek mi je 4 ili 5 dpo ne znam tocno jel ovulacija bila u ned ili pon. I da je implantacija mislim je ipak prerano i samo me lijeva cica bolucka 🤦‍♀️

    Joj i meni je tako vec 2 dana, konstantno nekakav osjecaj cudan, nit je grc nit je pritisak, jajnik osjetim, da je 14dpo pomislila bi da ce M doc, a ovako na 6dpo ne znam sta da mislim, nadam se nekako duboko u sebi da se mozda mrvica pokusava uhvatit 🤞🏻

    Meni je isto cudno sve , ne znam , nadam se da se pokusava uhvatit , drzim nam fige 🤞 meni je pik bio u subotu ujutro , akcijali smo dan prije , taj dan i dan poslije , nadam se da smo nesto napravili 😄


    Meni pik petak navecer, akcijali i taj dan i iduca dva dana isto ko i vi, sad cekamo pa sta bude 😁 

    🧔🏻37 🔬normo
    👩🏻34 AMH 57 pmol/L (2024.), kariogrami ✔️ histeroskopija ✔️ dodatne pretrage ✔️
    8 ciklusa CO ( 7 Klomifen, 1 Femara)
    MPO od 1/22 ➡️ Lucinger ➡️ 1xAIH, 2xIVF - 14❄️, 6xFET (1 missed ab - kiretaza)
    11/23 ➡️ IVF po 3. put - ET 1 morula - β 0 ( jos 7 blastocisti ❄️ )
    2/24➡️FET -2❄️ β 0
    One day the word “Soon” will be replaced by “Finally”

  • Avatar Rita88

    Rita88

    Broj poruka: 1112

    Prijavi adminu

    Lucky🍀

    Rita88

    Lucky🍀

    Rita88

    Mene danas cijelo vrijeme boli ko da trebam dobit onako ledja dolje i lijevi jajnik , vise ko neki pritisak, a tek mi je 4 ili 5 dpo ne znam tocno jel ovulacija bila u ned ili pon. I da je implantacija mislim je ipak prerano i samo me lijeva cica bolucka 🤦‍♀️

    Joj i meni je tako vec 2 dana, konstantno nekakav osjecaj cudan, nit je grc nit je pritisak, jajnik osjetim, da je 14dpo pomislila bi da ce M doc, a ovako na 6dpo ne znam sta da mislim, nadam se nekako duboko u sebi da se mozda mrvica pokusava uhvatit 🤞🏻

    Meni je isto cudno sve , ne znam , nadam se da se pokusava uhvatit , drzim nam fige 🤞 meni je pik bio u subotu ujutro , akcijali smo dan prije , taj dan i dan poslije , nadam se da smo nesto napravili 😄

    Meni pik petak navecer, akcijali i taj dan i iduca dva dana isto ko i vi, sad cekamo pa sta bude 😁


    Cekamo plusic 🥰🤞

    [lilypie.com]
    Ja- 34 god, muz-38 god
    Ena 25.03.2021 ❣
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.