Lh trakice 2.dio

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lilly27

    Lilly27

    Broj poruka: 83

    Prijavi adminu

    malala

    crnerupe

    unknown_girl

    Cestitam svim curama na plusevima 💜 daj Boze da i mi ostale sta prije ugledamo taj plusic 🙏🙏 tila sam pitat cure sta vi kazete na oskudna i kratka menstrualna krvarenja?jel kome od vas tako?evo meni stvari u zadnje 2 god jedva 3 dana traju i oskudno je krvarenje,dr kaze nista sve je to normalno

    Meni ti je tako vec unazad 10 godina otprilike i pitala sam svog doktora rekao je da je to super i da svaka zena ima drugaciju fiziologiju,a da je to i za ocekivati posto sam ja jako rano kao dijete dobila prvu M pa se kroz godine to sve ustabililo i uskladilo. Ne sekiraj se,budi sretna sto tako kratko traje 😃😃

    I ja sam dobila rano prvu m i cijelo vrijeme imam obilno krvarenje i traje po 5-6 dana. Najgori je izljev kad dugo sjedim ili kad ujutro ustanem iz kreveta. Znalo je tako jako ići da bi mi curilo niz noge, nije uložak mogao sve upiti. Moja dr je rekla da se to može samo kontracepcijskima riješiti koje nisam nikad pila. Inače su i jako bolne bile da sam se previjala od bolova. Jedino poslije carskog smanjila se ta bol, ne bole toliko ali popijem tabletu.


    Hej, koje tablete piješ za bolove? Ja imam stravično bolne i još mi je maternica zabačena pa me boli sve od sredine leđa, zdjelica i bedra pa sve do koljena i ginekologica mi je uvijek prepisivala ketonale i knavone. Kak se sad već neko vrijeme trudimo, proučavala sam malo ketonale pa sam naišla da piše da smanjuju mogućnost začeća, to sam poslije rekla ginekologici koja kaže da nemam brige, da ne može ničemu šteti pa ni plodu ako ostanem trudna i slučajno popijem jer mislim da dolazi (pijem uvijek unaprijed jer kad krene umirem). Svejedno, malo me strah od kad sam to pročitala al bez njih stvarno ne mogu preživjeti prva dva dana :(

    👩 31 - hashimoto
    👱‍♂️36 - Oligoasthenoteratonecrozoospermia + varikokela
    10/20 - ICSI Petrova - 20🥚15 zrelih-12 oplođenih - preživjela jedna blastica - 7/21 👧
    02/24 - ICSI Vinogradska - 5🥚 2 blastociste - 1 vraćena, 1 ❄️

  • Avatar Fancy

    Fancy

    Broj poruka: 799

    Prijavi adminu

    unknown_girl

    Cestitam svim curama na plusevima 💜 daj Boze da i mi ostale sta prije ugledamo taj plusic 🙏🙏 tila sam pitat cure sta vi kazete na oskudna i kratka menstrualna krvarenja?jel kome od vas tako?evo meni stvari u zadnje 2 god jedva 3 dana traju i oskudno je krvarenje,dr kaze nista sve je to normalno


    Jesi li radila hormonski status? Ja sam u 20tim imala isti problem, bukvalno cokoladno krvarenje, dr tvrdio nije nista, mlada sam 😩
    Kasnije se ispostavilo da mi je prolaktin isao do neba, imala mikroadenom hipofize, i ciklusi su mi bili anovulatorni.
    Oskudno krvarenje obicno znaci anovulatorne cikluse.

    Not that fensi, ekšli..
    [lilypie.com]

  • Avatar Fancy

    Fancy

    Broj poruka: 799

    Prijavi adminu

    Kiky 🥰

    Nije jos stigla… bas me sise bole uh i nocas sam slabo spavala skoro nikako. Okretala se s jedne na drugu stranu. Javit cu ako dodje tokom dana. Idem radit sada


    Kiki, a test???! 

    Sretno 🤞🤞🤞

    Not that fensi, ekšli..
    [lilypie.com]

  • ZuleZ

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    Pozdrav curke, jedno ovako općenito pitanje.. Uhvate li vas ikada misli o tome da ste trebale ranije poceti raditi na bebi? Mene cesto uhvati pa razmisljam o tome, pa mi bude žao što nismo ranije krenuli (dragi je htio ali ja eto sam gurala posao i karijeru 🙄) i mislila sam da će nam uspjeti iz prve i bez problema kao i svim nasim prijateljima oko nas 🙄. Međutim evo vrijeme prolazi, iz mjeseca u mjesec bez uspjeha, pa se rastužim i padnu mi sve nade. Jesam li jedina s takvim razmisljanjem? 

    👩🏻27 god.
    👨🏼31 god.,
    Termin 16.06.2021. 🤰🏻👨‍👩‍👧💕

  • Avatar Lilly27

    Lilly27

    Broj poruka: 83

    Prijavi adminu

    Mimi08

    Pozdrav curke, jedno ovako općenito pitanje.. Uhvate li vas ikada misli o tome da ste trebale ranije poceti raditi na bebi? Mene cesto uhvati pa razmisljam o tome, pa mi bude žao što nismo ranije krenuli (dragi je htio ali ja eto sam gurala posao i karijeru 🙄) i mislila sam da će nam uspjeti iz prve i bez problema kao i svim nasim prijateljima oko nas 🙄. Međutim evo vrijeme prolazi, iz mjeseca u mjesec bez uspjeha, pa se rastužim i padnu mi sve nade. Jesam li jedina s takvim razmisljanjem?


    Nisi jedina, i kod nas je tako. Prvo posao, pa svadba, pa kuća, pa drugi posao pa hajd sad je sve idealno nek dođe i beba… možeš misliti, već godinu dana ništa. Da mi je ova pamet prije par godina drugačije bih posložila prioritete 

    👩 31 - hashimoto
    👱‍♂️36 - Oligoasthenoteratonecrozoospermia + varikokela
    10/20 - ICSI Petrova - 20🥚15 zrelih-12 oplođenih - preživjela jedna blastica - 7/21 👧
    02/24 - ICSI Vinogradska - 5🥚 2 blastociste - 1 vraćena, 1 ❄️

  • Avatar Rita88

    Rita88

    Broj poruka: 1112

    Prijavi adminu

    Meni nije zao sto nisam krenula ranije, nisam tad ni razmisljala o tome, putovala sam, izlazila i bilo mi je bas dobro , nisam znala gdje mi je guzica a gdje glava, smirila sam se i onda sam pocela razmisljat o bebici , ne ide nam nazalost al bit ce 🥰

    [lilypie.com]
    Ja- 34 god, muz-38 god
    Ena 25.03.2021 ❣
    [lilypie.com]

  • Avatar unknown_girl

    unknown_girl

    Broj poruka: 98

    Prijavi adminu

    Fancy

    unknown_girl

    Cestitam svim curama na plusevima 💜 daj Boze da i mi ostale sta prije ugledamo taj plusic 🙏🙏 tila sam pitat cure sta vi kazete na oskudna i kratka menstrualna krvarenja?jel kome od vas tako?evo meni stvari u zadnje 2 god jedva 3 dana traju i oskudno je krvarenje,dr kaze nista sve je to normalno

    Jesi li radila hormonski status? Ja sam u 20tim imala isti problem, bukvalno cokoladno krvarenje, dr tvrdio nije nista, mlada sam 😩
    Kasnije se ispostavilo da mi je prolaktin isao do neba, imala mikroadenom hipofize, i ciklusi su mi bili anovulatorni.
    Oskudno krvarenje obicno znaci anovulatorne cikluse.


    Nazalost nisam nista radila ,bas sam bila napisala sad sam trebala raditi prosli mjesec al sve je odgodeno do daljnjega radi ove situacije,nikad mi nisu dugo trajale,ali ovako oskudno da mi bude ne znam jel to normalno,dok nekim curama bude potop,i zaboravila sam vas svih isto pitat za smedjkasto krvarenje u sredini ciklusa,takodjer moj  dr preko knjizice mi je rekao da je to znak ovulacije da je to ok,a sada ovaj zadnji dr privatnik kod kojeg sam isla kaze da je to pokazatelj da nije nesto ok sa hormonimaa i sad sam na cekanju.Mimio8 nije mi zao sta nisam prije krenila,ali mi je zao evo sta nisam prije mozda posvecivala paznju ovakvim nekim stvarima a ne samo se oslanjala na misljenje jednog dr 

    🙋‍♀️ -30 god
    🙋‍♂️-30 god,
    Nakon 1,5 g pokušavanja 06.05.20 ➕
    08.01.21 - 👶💙

  • Avatar Matkiša 😎

    Matkiša 😎

    Broj poruka: 2107

    Prijavi adminu

    Meni je ovaj ciklus super! Prošla sa samo jednom tabletom inače me više boli i cicke mi narasle sa 75A na 75A i malo više 😂😂😂😂😂 
    A netko je pitao za tablete, Blokmax lady najbolje ikad, doslovno za 15 min prestane bol ❣️
    A inače od ketonala se nadrogiram a ne djeluje mi na bol 🙄

    2x IUI, prirodna asp (nema js), ICSI-🐧🐧🐧
    FET 1️⃣ biokemijska✖️ FET 2️⃣ ✖️
    FET 3️⃣ Bhcg 10dnt> 198,5 - 12dnt> 608,0 ✔️
    Uzv - 5tt+2, GV 11 mm, ŽV 3 mm
    6tt+2 imamo 💗

    [lilypie.com]

  • Avatar unknown_girl

    unknown_girl

    Broj poruka: 98

    Prijavi adminu

    danchy1990

    malala

    crnerupe

    unknown_girl

    Cestitam svim curama na plusevima 💜 daj Boze da i mi ostale sta prije ugledamo taj plusic 🙏🙏 tila sam pitat cure sta vi kazete na oskudna i kratka menstrualna krvarenja?jel kome od vas tako?evo meni stvari u zadnje 2 god jedva 3 dana traju i oskudno je krvarenje,dr kaze nista sve je to normalno

    Meni ti je tako vec unazad 10 godina otprilike i pitala sam svog doktora rekao je da je to super i da svaka zena ima drugaciju fiziologiju,a da je to i za ocekivati posto sam ja jako rano kao dijete dobila prvu M pa se kroz godine to sve ustabililo i uskladilo. Ne sekiraj se,budi sretna sto tako kratko traje 😃😃

    I ja sam dobila rano prvu m i cijelo vrijeme imam obilno krvarenje i traje po 5-6 dana. Najgori je izljev kad dugo sjedim ili kad ujutro ustanem iz kreveta. Znalo je tako jako ići da bi mi curilo niz noge, nije uložak mogao sve upiti. Moja dr je rekla da se to može samo kontracepcijskima riješiti koje nisam nikad pila. Inače su i jako bolne bile da sam se previjala od bolova. Jedino poslije carskog smanjila se ta bol, ne bole toliko ali popijem tabletu.

    Navodno pomaže i kiretaža pri bolnim i obilnim m 🤷‍♀️. Vidjet ću iduću m pa mogu reći dal je istina. Ova sad je bila prva iza kiretaže i bila je jako oskudna sa laganim bolovima,nije mi ni tableta trebala


    Kad si vec to spomenila bila sam na kiretazi nakon spontanoga i nekoliko menstruacija iza bila mi je malo obilnija menstruacija,i ne bolna  a nakon toga evo stanje

    🙋‍♀️ -30 god
    🙋‍♂️-30 god,
    Nakon 1,5 g pokušavanja 06.05.20 ➕
    08.01.21 - 👶💙

  • Avatar Kiky 🥰

    Kiky 🥰

    Broj poruka: 1372

    Prijavi adminu

    Fancy

    Kiky 🥰

    Nije jos stigla… bas me sise bole uh i nocas sam slabo spavala skoro nikako. Okretala se s jedne na drugu stranu. Javit cu ako dodje tokom dana. Idem radit sada

    Kiki, a test???!

    Sretno 🤞🤞🤞


    Nisam jos radila. Svaki cas idem na wc na poslu provjerit dal je dosla nije jos. Na momente me dole probada jajnik osjetim ga i dalje dosta. Jos cu cekat dan dva. Vidjet cemo danas tokom dana dal ce doc. Ako ce doc neka vise dodjeee ovako me samo drzi na iglama

    [lilypie.com]
    Ja 33g,mm 34g
    19.01.2021 pozitivan test nakon skoro 2 god pokusavanja
    💙 Stiže nam dečko 💙

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.