Lh trakice 2.dio

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lilly27

    Lilly27

    Broj poruka: 83

    Prijavi adminu

    Mattan28

    Meni je ovaj ciklus super! Prošla sa samo jednom tabletom inače me više boli i cicke mi narasle sa 75A na 75A i malo više 😂😂😂😂😂
    A netko je pitao za tablete, Blokmax lady najbolje ikad, doslovno za 15 min prestane bol ❣️
    A inače od ketonala se nadrogiram a ne djeluje mi na bol 🙄


    Hvala za ime tableta  ja s čime god sam probala a da nije bio ketonal ili knavon ne bi mi počelo na vrijeme djelovati i uvijek bi povračala… ali blokmax nisam probala, mogu s tim pokušati 

    👩 31 - hashimoto
    👱‍♂️36 - Oligoasthenoteratonecrozoospermia + varikokela
    10/20 - ICSI Petrova - 20🥚15 zrelih-12 oplođenih - preživjela jedna blastica - 7/21 👧
    02/24 - ICSI Vinogradska - 5🥚 2 blastociste - 1 vraćena, 1 ❄️

  • Avatar Matkiša 😎

    Matkiša 😎

    Broj poruka: 2107

    Prijavi adminu

    Lilly27

    Mattan28

    Meni je ovaj ciklus super! Prošla sa samo jednom tabletom inače me više boli i cicke mi narasle sa 75A na 75A i malo više 😂😂😂😂😂
    A netko je pitao za tablete, Blokmax lady najbolje ikad, doslovno za 15 min prestane bol ❣️
    A inače od ketonala se nadrogiram a ne djeluje mi na bol 🙄

    Hvala za ime tableta ja s čime god sam probala a da nije bio ketonal ili knavon ne bi mi počelo na vrijeme djelovati i uvijek bi povračala… ali blokmax nisam probala, mogu s tim pokušati


    Ja ga koristim godinama već, i dugo sati djeluje.. Ali samo taj lady, ovi drugi mi nisu pomagali iako u ljekarni uvijek kažu pa to vam je isto 🙈 ne daj se prevariti hehe

    2x IUI, prirodna asp (nema js), ICSI-🐧🐧🐧
    FET 1️⃣ biokemijska✖️ FET 2️⃣ ✖️
    FET 3️⃣ Bhcg 10dnt> 198,5 - 12dnt> 608,0 ✔️
    Uzv - 5tt+2, GV 11 mm, ŽV 3 mm
    6tt+2 imamo 💗

    [lilypie.com]

  • Avatar Fancy

    Fancy

    Broj poruka: 799

    Prijavi adminu

    Kiky 🥰

    Fancy

    Kiky 🥰

    Nije jos stigla… bas me sise bole uh i nocas sam slabo spavala skoro nikako. Okretala se s jedne na drugu stranu. Javit cu ako dodje tokom dana. Idem radit sada

    Kiki, a test???!

    Sretno 🤞🤞🤞

    Nisam jos radila. Svaki cas idem na wc na poslu provjerit dal je dosla nije jos. Na momente me dole probada jajnik osjetim ga i dalje dosta. Jos cu cekat dan dva. Vidjet cemo danas tokom dana dal ce doc. Ako ce doc neka vise dodjeee ovako me samo drzi na iglama


    Boze. Zavidim vam na strpljenju…
    Meni je ovaj mj ovulacija bila 12 ili 13 DC, danas je 16 DC i najradije bih sad otisla kupiti test…. 😂😂😂😂

    Not that fensi, ekšli..
    [lilypie.com]

  • Avatar Fancy

    Fancy

    Broj poruka: 799

    Prijavi adminu

    Ja ne znam ima li jos neka od cura sa ekstremnim bolovima taj problem al meni nakon tablete za bolove umanje bolovi ali i krvarenje gotovo prestane… 

    A inace imam dismenoreju, prebolne mens, bolove u stomaku, ledjima pracene svim mogucim, probavnim problemina, nekad i povracanjem i bolovima koji sezu cak i do zglobova u stopalima 😂 
    Za vrijeme koristenja kontracepcije uzivala sam bez bolova a poslije toga sam imala 3 ciklusa, od kojih je treci bio najbolniji iako jos uvijek blazi od ovih prije kontracepcije, iduci ako bude, ocekujem sve od navedenog jer se svakim ciklusom sve vise vracaju bolovi.. 🤢

    Not that fensi, ekšli..
    [lilypie.com]

  • Avatar Rita88

    Rita88

    Broj poruka: 1112

    Prijavi adminu

    Ja za bolove uzimam samo brufen 600 ovo drugo mi nista ne pomaze ,imam isto obilne, zato mi i je zeljezo katastrofa.
    Gdje nam je Rastika, sta se desava s njom? 
    Jel itko zna sta je s Ritom36? 

    [lilypie.com]
    Ja- 34 god, muz-38 god
    Ena 25.03.2021 ❣
    [lilypie.com]

  • Nika2012

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Kiki ja sam u 4tj+4 trudnoce i jajnici me boluckaju tu i tamo pritisak kao da cu svaki cas dobiti i sise strasno bolne, ginekologica (radim a njom) rekla da je sve normalno i da nema straha, zato trci po test 🤞🤞🤞
    P. S. I ja sam piskila svako pola sata 2 3 dana prva

    20.12.2020. D <3
    05.01.2023. +
    [tickerfactory.com]
    pcos, IR.

  • Avatar Lilly27

    Lilly27

    Broj poruka: 83

    Prijavi adminu

    Fancy

    Ja ne znam ima li jos neka od cura sa ekstremnim bolovima taj problem al meni nakon tablete za bolove umanje bolovi ali i krvarenje gotovo prestane…

    A inace imam dismenoreju, prebolne mens, bolove u stomaku, ledjima pracene svim mogucim, probavnim problemina, nekad i povracanjem i bolovima koji sezu cak i do zglobova u stopalima 😂
    Za vrijeme koristenja kontracepcije uzivala sam bez bolova a poslije toga sam imala 3 ciklusa, od kojih je treci bio najbolniji iako jos uvijek blazi od ovih prije kontracepcije, iduci ako bude, ocekujem sve od navedenog jer se svakim ciklusom sve vise vracaju bolovi.. 🤢


    Meni od tableta stane bol (točno na 7, 8 sati pa moram drugu uzeti) ali se krvarenje i dalje nastavi obilno i bude obilno prva 3 dana. Nedavno sam vadila i željezo, sve je u najboljem redu, nemaju utjecaja obilna krvarenja barem u mojem slučaju.

    👩 31 - hashimoto
    👱‍♂️36 - Oligoasthenoteratonecrozoospermia + varikokela
    10/20 - ICSI Petrova - 20🥚15 zrelih-12 oplođenih - preživjela jedna blastica - 7/21 👧
    02/24 - ICSI Vinogradska - 5🥚 2 blastociste - 1 vraćena, 1 ❄️

  • Avatar danchy1990

    danchy1990

    Broj poruka: 669

    Prijavi adminu

    Kiky 🥰

    Fancy

    Kiky 🥰

    Nije jos stigla… bas me sise bole uh i nocas sam slabo spavala skoro nikako. Okretala se s jedne na drugu stranu. Javit cu ako dodje tokom dana. Idem radit sada

    Kiki, a test???!

    Sretno 🤞🤞🤞

    Nisam jos radila. Svaki cas idem na wc na poslu provjerit dal je dosla nije jos. Na momente me dole probada jajnik osjetim ga i dalje dosta. Jos cu cekat dan dva. Vidjet cemo danas tokom dana dal ce doc. Ako ce doc neka vise dodjeee ovako me samo drzi na iglama


    Ovo je meni bio glavni simptom trudnoće,iza toga su slijedili pozitivni testovi. Držim fige 🤞

    👨‍👩‍👦
    🧑 4god.

    3/2020 kiretaža u 13tt
    3/2021 biokemijska
    06.05.21 10dpo ➕🥰🙏🌈
    Stiže nam Mia 💝
    [lilypie.com]

  • Avatar danchy1990

    danchy1990

    Broj poruka: 669

    Prijavi adminu

    Ja za menstrualne bolove samo neofen. On je meni kralj nad tabletama

    👨‍👩‍👦
    🧑 4god.

    3/2020 kiretaža u 13tt
    3/2021 biokemijska
    06.05.21 10dpo ➕🥰🙏🌈
    Stiže nam Mia 💝
    [lilypie.com]

  • Avatar KDS

    KDS

    Broj poruka: 307

    Prijavi adminu

    Umjesto da kasni, vještica još i uranila jedan dan. Idemo ponovno u iščekivanje plodnih dana pa nedolazak vještice.

    [lilypie.com] [daisypath.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.