Lažno negativan test?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar pupetta

    pupetta

    Broj poruka: 1083

    Prijavi adminu

    malicvjetak

    Dobar dan cure. Imam problem. Naime, menga mi kasni već 6 dan. Jućer na 5. dan sam radila Clearblue test koji je negativan. Imam dvoje djece i nebi baš sad treće trenutno, jer je curica mala. Dal da ponovim test sutra ili šta da radim? Inaće menstruacija mi nikad ne kasni osim kad sam bila 2 put trudna. Inaće ovaj mjesec sam bila pod stresom i na hladnome radila 2 tjedna aranžmane za Svisvete pa ne znam jel moguće da sam se nahladila. Kad mi doktor može dati da vadik betu? Inaće s dečkićem kad sam bila trudna, 2 teste su bila negativna a ja sam vila trudna, a s curicom mi je odmah pokazalo trudnoću nakon 1 dana izostanka. Inaće napuhnuta sam, dolje me boli kao da ću dobiti, nervozna sam…ne znam šta da radim eto.


    Mozes betu vaditi vec sad bez ikakvih problema. Pretpostavljam da ti kasni zbog posla i stresa, ali sama znas jesi li imala nezasticene odnose ili nisi. Sretno u svakom slucaju, nadam se da ce sve ispasti kako si i sama zelis 😊

    Baby P 03/21 💙

  • samodina

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Poz mile
    Ovako zadnju M sam imala 27.10 aktivna sam bila u plodnim danima da bi deset dan sad pred M imala jake bolove u predjelu donjeg stomaka i ledja M trebala da dobijem 22.11 na kraju nema drugi dan kasnjena uraadila test negativan treci dan s prvi jutarnjim urinom opet negativan dali je rano da mi pokaze plus ja ludim bolne grudi imala pred M i evo tri dana kako kasni ja nikakve siptome nemam osim nelagode u stomaku i to sto je napuhan pomagajte

  • samodina

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    samodina

    Poz mile
    Ovako zadnju M sam imala 27.10 aktivna sam bila u plodnim danima da bi deset dan sad pred M imala jake bolove u predjelu donjeg stomaka i ledja M trebala da dobijem 22.11 na kraju nema drugi dan kasnjena uraadila test negativan treci dan s prvi jutarnjim urinom opet negativan dali je rano da mi pokaze plus ja ludim bolne grudi imala pred M i evo tri dana kako kasni ja nikakve siptome nemam osim nelagode u stomaku i to sto je napuhan pomagajte


  • Mery28

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Zdravo zene, kasni mi 4 dana. Malo me grudi bole i u stomaku nelagoda. Trebala sam dobiti 26.11. Ali taj dan je bila samo smedja tackica. Uradila sam test i bila je kontrolna linija, a na mjestu gdje testna pojavila se samo tacka. Radimo na bebi par mjeseci, cak sam i otkaz dala, da ne budem pod stresom. 😂
    Jos mi nikad nije kasnila M. Ali me pojede ona tacka na testu. Da li je moguce da je jos prerano za test? 

  • Avatar Maša🤰🏼

    Maša🤰🏼

    Broj poruka: 2138

    Prijavi adminu

    Mozda da napravis digitalni test pa ces sve znat :) 

    👩🏼 27 g, 👦🏻 34 g

    12/2020 missed 6tt
    Baby Vito 🩵 37+3 ( 19.12.2021)
    12.07.2022. ➕
    Panorama low risk ✅ It’s a girl 🎀

    [tickerfactory.com]

  • jelenaaa

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav dame. Evo meni kasni ali debelo. Nekih 27 dana. Nakupovala sam se testova i svi negativni. Inače mi menstruacija neredovita nekad bude poslije 35 dana a neka 30 a nekad 40 dana. Nemam simptoma osim što imam glasove. Ginekologija nema slobodni termin tek za mjesec dana. Da idem kod kućnog doktora? Da mi izvade krv? Čitala sam da ako žena nosi blizance da se to ne vidi na testu. Je li to moguće? Inače pokušavamo…help

  • Pupica11

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima, ja sam imala 2 negativna testa, uzela sam one najosjetljivije i napravila dan prije očekivane menstruacije i onda sam se nekako pomirila da ništa od plusa ovaj mjesec i danas je drugi dan da M kasni, a do sad mi nikad nije kasnila, uvijek je znala doći prije očekivane, ali nikako kasnije. Pa me sad zanima dal da bacam novce za još jedan test ili da jos pricekam? Nekako me sad ohrabrilo kad vidim da su žene znale imati negativan pa nakon nekoliko dana ipak pozitivan test? 😊 Hvala vam puno svima koji su procitali poduži tekst ☺️

  • Avatar Tonia♥️

    Tonia♥️

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    Ako ćeš tako biti mirna, kupi još jedan test, napravi sutra ujutro, to će već biti 3.dan da kasni i onda bi svakako trebala biti barem blaga crta(ako je i kasnije implantacija). Naravno, ako je došlo do trudnoće

    👩‍🦰31g 🧔34g
    👫 9g
    👰🤵6g
    24.11.2019. Spontani u 18tt 💔
    27.02.2020. Biokemijska (7+2)
    30.05.2020. Biokemijska (6+3)
    11.09.2020. Laparatomija mioma
    Trudimo se od 2017.
    Desni jajnik blago PCOS
    ✅ Kontrola ✅Papa ✅Brisevi
    💉 Gynositol, cikla
    Ne redoviti ciklusi
    Ponovni pokušaji od 05/21
    + 28.10.
    [lilypie.com]

  • 2304

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Pozdrav. M kasni 5 dana, danas radila test, negativan.. ima netko iskustva? Ja ocekujem +

  • Avatar cvijet

    cvijet

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Pozdrav žene!😊 nova sam ovdje i jako mi se sviđa stranica 😄 imam jedno pitanje. M mi treba doći naredna 4 dana ali ja sam bila tako nestrpljiva,jer već zadnjih deset dana imam bolove u donjem dijelu stomaka svakodnevno,kao da ću dobit menstruaciju. Inače imam bolove u stomaku dan prije m ili točno taj dan. Bio je prisutan i smeđi iscjedak prije par dana. Radila sam test za rano otkrivanje trudnoce (clearblue) ali je nažalost bio negativan.Jel možda to ipak rano za prepoznat iako je test za rano otkrivanje koji djeluje već 6 dana prije menst. Jel netko imao slična iskustva?

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.