Lažno negativan test?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Sla

    Sla

    Broj poruka: 44

    Prijavi adminu

    Nati

    Pozdrav cure, Nova sam ovdje 🤗 ovako zanima me da li se nekome dogodila ovakva situacija? muž i ja radimo na bebi 3 mjeseca, inace imam jako uredne cikluse izmedju 27 i 28 dana. Sada mi kasni mjesecnica 2 dana. Radila sam ujutro test i negativan je. Moji simptomi su samo velike grudi kao baloni, bolovi u donjem dijelu trbuha i leđima i valovi mučnine, dođe mi jako da povratim pa se smiri. Molim vas da me usmjerite kako da idem izvaditi betu? Da li to normalno nazovem u dom zdravlja i naglasim da zelim izvaditi krv da vidim kolika mi je beta ili? I pošto je test negativan, a meni mjesecnica ne dolazi, simptomi su ovdje, da li se jos netko nasao u slicno situaciji?
    Lp.


    xyz44

    Pozdrav,
    Drago mi je vidjeti da je forum aktivan i nadam se da cu brzo dobiti odgovor. Imam 24 godine i zadnju mjesecnicu sam imala 3.5, ciklusi su mi vec godinama jako redovni i dobivam tocno u dan kada bi trebala. No ovaj mjesec mi menstruacija kasni evo vec sedmi dan. U ozbiljnoj sam vezi i imamo odnose ali pazimo, odnosno nikada do sada nije svrsio u mene. Danas sam radila dva razlicita testa i oba su mi pokazala negativno, jedino ih nisam radila na prvu mokracu, ali s obzirom da mi vec ovoliko kasni mislim da to ne bi trebalo predstavljati problem. Nemam nikakvih simptoma niti menstrualnih niti trudnoce, obicno imam bolne grudi svaki ciklus a sada niti to. Takoder, nisam ovaj mjesec bila pod nekim velikim stresom niti inace imam problema sa menstruacijom i ovulacijom pa mi nije jasno u cemu je problem. Mislite li da bi trebala ponoviti test ili je sigurno da je negativan? Hvala :)


    Hello Nati ! Najbolje je da zalažeš kod ginekologa pa da ti uradi betu … znam kako se osećaš i šta znaci iscekivati svaki mesec plusic . Neću da te obeshrabrim ali desilo mi se jednom u životu da mi je kasnilo mesec dana i znala sam da nisam trudna jer nisam imala nikoga u tom periodu ispostavilo se da je poremećaj hormona . Nadam se da kod tebe neće biti to . Želim ti plusic i javi šta si uradila 😚

  • andeosgreskom1234

    Broj poruka: 21

    Prijavi adminu

    Curkee, savjet,iskustva … vec 5 mj pijem kontracepcijske tablete… menstruaciju bi dobila 1-2 dana nakon popijene zadnje tablete… No ovaj mjesec menstuacija nije stigla, imala sam samo smedi iscjedak par dana(iako ni do sad od kad sam na tabletama mi nisu menstuacije bile nesto obilne) . Od “rizicnog odnosa” je proslo 25 dana,i ja sam napravila test na 1 jutarnju mokracu i test je negativan. Znam da menstruacija moze izostati zbog tableta, ali nisam pametna sta je.Jel mislite da 25 dana nakon odnisa test bi trebao biti pouzdani? 

  • Avatar Palčicabeba

    Palčicabeba

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Vjestica mi kasni 5 dana vec da bi jutros na ulosku primijetila svijetlo smedji iscjedak i neko ptobadanje po dnu stomaka da napomenem da sam radila test 3 dan od izostanka sad nezz sto bi znacilo ovo ako neka ima iskustvo neka kaze 

    Beba

  • Deleted user

    Broj poruka: 539

    Prijavi adminu

    Ako je suditi po mojem iskustvu, izgleda da ti stiže menstruacija.

  • Avatar Marta14

    Marta14

    Broj poruka: 2134

    Prijavi adminu

    Palčicabeba

    Vjestica mi kasni 5 dana vec da bi jutros na ulosku primijetila svijetlo smedji iscjedak i neko ptobadanje po dnu stomaka da napomenem da sam radila test 3 dan od izostanka sad nezz sto bi znacilo ovo ako neka ima iskustvo neka kaze


    Test je bio negativan? 

  • Avatar Marta14

    Marta14

    Broj poruka: 2134

    Prijavi adminu

    Tek sad vidim kako se zove tema 🙈🙈
    Onda vjerojatno stize M.. 

  • Marina1808

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure, žene. Čitam vaše komentare i moram podijeliti svoju “brigu” pa mi možda bude lakše. 😔
    Naime, radimo muž i ja 7 mjeseci na bebi. Dijagnosticirana mi je endometrioza. Mjesečnicu sam zadnju imala od 30.6. do 4.7. Nakon toga sam imala pregled kod ginekologa 10.7. te mi je isti rekao da s obzirom na endo neću moći ostati prirodno trudna. Ljuta sam otišla privatno po drugo mišljenje 4 dana poslije i rečeno mi je da možda baš ovaj mj ne dobijem M i da nema mjesta stresu, pa sam malo i živnula. Dva dana nakon tog pregleda počelo mi je čudno krvarenje koje je trajalo 3 dana s tim da treći dan nije bilo obilno nego malo. To je počelo 18. dan ciklusa. Inače mi ciklus traje cca 30 dana max i menge su redovite. Evo danas je već 34 dan i nisam dobila, dakle kasni mi 4 dana. Radila jutros test koji je pokazao negativno. Ponadala sam se trudnoći i sad razočaranje. Sad me samo strah da nije nešt u redu zbog tog prethodnog krvarenja, jer ne znam što je to niti mi se kad to desilo. Sada me samo par dana malo trbuh boli al kratko i brzo prođe, leđa me bole i mijenjam raspoloženja, ostale neke simptome nemam. Što vi mislite? Sorry na dužem tekstu. 💙

  • Avatar maybenewmom

    maybenewmom

    Broj poruka: 481

    Prijavi adminu

    4 clear blue testa pozitivna svijetle linije na testovima. Kasnila mi tri dana I danas dobijem s Tim da me zadnjih 6 dana leđa užasno bole. Jesu clear blue testovi toliki užas?????

    👩 30🧒36
    👰 5
    1.2.2016 operacija tumora uklonjen desni jajnik
    Pokušavamo od 2016 - 7/20 uz lh trakice
    Čaj vrkuta,folna
    [fertilityfriend.com]

  • Avatar pupetta

    pupetta

    Broj poruka: 1083

    Prijavi adminu

    maybenewmom

    4 clear blue testa pozitivna svijetle linije na testovima. Kasnila mi tri dana I danas dobijem s Tim da me zadnjih 6 dana leđa užasno bole. Jesu clear blue testovi toliki užas?????


    Dosta se zena zalilo na lazne sjenice na Clearblue testovima, zato ih ja nisam ni koristila. Ja bih ti preporucila da radis test nakon sto ti izostane M, i uzmi neki s rozom reakcijom. Sretno! 😊

    Baby P 03/21 💙

  • neznam12

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozdrav,
    Ciklus mi je uvijek otprilike 30 dana(+,- 2/3 dana), medutim sad mi vec kasni 20 dana, 2 testa clear blu radena na jutarnji urin negativna.. narucena u ginekologa za pregled za 2 dana ali me zanima da li je trudnoca iskljucena sigurno?  Simptoma za men. nemam inace su uvijek izrazeni, tu i tamo me bole jajnici i probadanje u donjem dijelu trbuha.. inace imam problema s cisticnim aknama 😬

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.