Lažno negativan test?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • neznam12

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    neznam12

    Pozdrav,
    Ciklus mi je uvijek otprilike 30 dana(+,- 2/3 dana), medutim sad mi vec kasni 20 dana, 2 testa clear blu radena na jutarnji urin negativna.. narucena u ginekologa za pregled za 2 dana ali me zanima da li je trudnoca iskljucena sigurno? Simptoma za men. nemam inace su uvijek izrazeni, tu i tamo me bole jajnici i probadanje u donjem dijelu trbuha.. inace imam problema s cisticnim aknama 😬


    I treci test raden danas nakon 21 dan kasnjenja negativan…

  • Avatar pupetta

    pupetta

    Broj poruka: 1083

    Prijavi adminu

    neznam12

    neznam12

    Pozdrav,
    Ciklus mi je uvijek otprilike 30 dana(+,- 2/3 dana), medutim sad mi vec kasni 20 dana, 2 testa clear blu radena na jutarnji urin negativna.. narucena u ginekologa za pregled za 2 dana ali me zanima da li je trudnoca iskljucena sigurno? Simptoma za men. nemam inace su uvijek izrazeni, tu i tamo me bole jajnici i probadanje u donjem dijelu trbuha.. inace imam problema s cisticnim aknama 😬

    I treci test raden danas nakon 21 dan kasnjenja negativan…


    Nakon 21 dan kasnjenja test bi itekako pokazao plus da je rijec o trudnoci. Vjerojatno je doslo do nekog hormonalnog disbalansa. Ne brini, sve ce biti u redu 😊

    Baby P 03/21 💙

  • Trudilica

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    5 dan mi kasni,prosli mjesec sam radila Hsg,test sam radila sinoc kasno navecer,negativan 😭 ima li nade 😊

  • Avatar Pinki123

    Pinki123

    Broj poruka: 66

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure, kasni mi menstruacija, danas je drugi dan, inace je dobijem ujutro,. Ciklus mi je 28-29 dana, trebala sam je jucer dobit. Znaci prvi put mi kasni u godinu dana. Radila sam test prija 4 dana u popodnevnim satima i bio je negativan, sobzirom da sam pila kave i vodu..
    I na dan ocekivane menstruacije jucer, isto sam uradila test u popodnevnim satima i test je negativan, s obzirom da sam isto pila puno tekucine, i kavu. Imala sam jako bolne sise, nisam mogla lec na njih, svaki dodir me je na njih ubijao, u tjedan dana mi je dva puta herpes izbacio bude dan i prođe, pet dana prija ocekivane menstruacije, imala sam probadanje dole kao upala mokracnih kanala, ili kao da cu dobit nisam mogla razlikovat sobzirom da sam isla na wc stalno, pila antibiotik 1 dan pa, sam odustala u mogucnosti ako postoji trudnoca. Sad u ova dva dana kako kasni nemam nikakvih simptoma ni da me sise bole, ni ista, jedino od jucer, me je probadalo dole kao da cu dobit i gledam cijelo vrijeme i nista, zigne me na trenutak evo ga dobila, al nista, tako i od jutros. Zanima me vasa iskustva i sto bih vi na mom mjestu. Trudnocu zelim svakako,. 😊 😍 I sorry na dugom postu. 😘

  • Avatar Pinki123

    Pinki123

    Broj poruka: 66

    Prijavi adminu

    I da uvik imam jako bolne menstruacije i sve simptome prija, sad ih nemam nikako. Zadnji odnos mi je bio 3 dan prija menstruacije. 🙄😊

  • alexis

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Bok cure! Ja sam nova ovdje 🙋🏽‍♀️ Citala sam dio postova, sve nisam stigla jer ih ima puno, pa oprostite ako pitam pitanje na koje je vec sto puta dan odgovor ili prijedlog. 😅 mi vec evo 6 mjeseci radimo na bebi, i iako je dr rekao da je godinu dana optimalno vrijeme, ja sam sam malo zabrinuta s obzirom da imam PCOS. Jo, nakon terapije Duphastom, menzis se izregulirao i zadnjih 5-6 mjeseci je redovan, u zadnja 3 cak u dan tocan. Zato sada kada nije dosao, ponadala sam se da sam trudna. Cijelo vrijeme imam bolove kao da ce menzis doci, grudi su mi vece i jako bolne, pogotovo bradavice. No danas sam radila test, i bio je negativan. A danas je 4 dan kasnjenja. Je li to prerano za test ili je ipak moguce da je negativan zbog PCOS -? 😣

  • sIrena

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Pozdrav, ovako 3 dana prije menstruacije (ciklus 30dana) napravila trakicu test i pokazala nakon pola sata vrlu slabasnu liniju koja je za par sati izblijedila. Dan poslije napravila clearblue i takoder se pojavila vrlo svijetla druga linija, cak je i muz vidio. Sad kasni 2 dana napravila test opet i on negativan!! Menstruacija kasni, imam bijeli iscjedak a test negativan. Nemam nikakve simptome, nit bolne grudi, nista. Jeli mozda prerano da test bude pozitivan? Al cudno da su 3 testa pokazala blagu drugu liniju, a nakon kasnjenja nista. Help!!

  • malicvjetak

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    Dobar dan cure. Imam problem. Naime, menga mi kasni već 6 dan. Jućer na 5. dan sam radila Clearblue test koji je negativan. Imam dvoje djece i nebi baš sad treće trenutno, jer je curica mala. Dal da ponovim test sutra ili šta da radim? Inaće menstruacija mi nikad ne kasni osim kad sam bila 2 put trudna. Inaće ovaj mjesec sam bila pod stresom i na hladnome radila 2 tjedna aranžmane za Svisvete pa ne znam jel moguće da sam se nahladila. Kad mi doktor može dati da vadik betu? Inaće s dečkićem kad sam bila trudna, 2 teste su bila negativna a ja sam vila trudna, a s curicom mi je odmah pokazalo trudnoću nakon 1 dana izostanka.  Inaće napuhnuta sam, dolje me boli kao da ću dobiti, nervozna sam…ne znam šta da radim eto.

  • Nyx0105

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav, žene 😊 Nova sam pa da provjerim ima li netko sa sličnim iskustvom. 26 mi je godina, suprug i ja pokušavamo začeti već godinu i pol otprilike. Nikako, ništa. Prošle godine u studenom mi je dva dana kasnila M i onda sam dobila, tjedan dana nakon prestanka pojavio se smeđi iscjedak na što sam reagirala odlaskom kod gin. Ona mi je napomenula da je to samo infekcijica, dala biljne vaginalete, koje srećom nisam koristila, i uzela mi briseve. Kako iscjedak nije prestao otišla sam kod dr.opće prakse koji me poslao na hitnu na internu. Tamo mi vadili betu koja je pokazala trudnoću, u Petrovoj otkrili da je izvanmaternična i morala sam na hitnu laparaskopsku gdje su mi uklonili ampularni dio desnog jajovoda. E sad, nakon toga i dalje nema trudnoće. 26.10. sam otišla kod gin (promijenila sam je u međuvremenu od one koja me uputila na infekciju), rekla sam joj da pokušavamo već duže vremena. Ona me naručila na humanu reprodukciju da se proba sa mpo. Ultrazvukom je vidjela da mi je endometrij trolinijski, ali samo 3mm na 9dc pa je rekla kako je moguće da je to poteškoća zbog koje ne uspijeva začeće. E sad, inače imam uredne menstruacije, eventualno dan dva kašnjenja, ali jako rijetko. Sada mi kasni 4 dana, danas sam radila test i bio je negativan. Osjećam lagano stezanje u donjem dijelu trbuha kao kad trebam dobiti, ali ne dolazi. Bradavice su mi jako osjetljive, ali u suštini grudi nisu bolne kao inače pred menstruaciju. Strah me zbog mogućnosti ponovne izvanmaternične jer ako ponovno budem morala na operaciju smanjit ću nam još više šanse. Žene, imate li iskustva? Svakako planiram nazvati dr u ponedjeljak ako i dalje ne budem dobila. 

  • Avatar pupetta

    pupetta

    Broj poruka: 1083

    Prijavi adminu

    Nyx0105

    Pozdrav, žene 😊 Nova sam pa da provjerim ima li netko sa sličnim iskustvom. 26 mi je godina, suprug i ja pokušavamo začeti već godinu i pol otprilike. Nikako, ništa. Prošle godine u studenom mi je dva dana kasnila M i onda sam dobila, tjedan dana nakon prestanka pojavio se smeđi iscjedak na što sam reagirala odlaskom kod gin. Ona mi je napomenula da je to samo infekcijica, dala biljne vaginalete, koje srećom nisam koristila, i uzela mi briseve. Kako iscjedak nije prestao otišla sam kod dr.opće prakse koji me poslao na hitnu na internu. Tamo mi vadili betu koja je pokazala trudnoću, u Petrovoj otkrili da je izvanmaternična i morala sam na hitnu laparaskopsku gdje su mi uklonili ampularni dio desnog jajovoda. E sad, nakon toga i dalje nema trudnoće. 26.10. sam otišla kod gin (promijenila sam je u međuvremenu od one koja me uputila na infekciju), rekla sam joj da pokušavamo već duže vremena. Ona me naručila na humanu reprodukciju da se proba sa mpo. Ultrazvukom je vidjela da mi je endometrij trolinijski, ali samo 3mm na 9dc pa je rekla kako je moguće da je to poteškoća zbog koje ne uspijeva začeće. E sad, inače imam uredne menstruacije, eventualno dan dva kašnjenja, ali jako rijetko. Sada mi kasni 4 dana, danas sam radila test i bio je negativan. Osjećam lagano stezanje u donjem dijelu trbuha kao kad trebam dobiti, ali ne dolazi. Bradavice su mi jako osjetljive, ali u suštini grudi nisu bolne kao inače pred menstruaciju. Strah me zbog mogućnosti ponovne izvanmaternične jer ako ponovno budem morala na operaciju smanjit ću nam još više šanse. Žene, imate li iskustva? Svakako planiram nazvati dr u ponedjeljak ako i dalje ne budem dobila.


    Ako sumnjas na trudnocu iako ti test pokazuje negativno, onda izvadi betu pa ces sa sigurnoscu znati na cemu si. Razumijem tvoj strah zbog loseg iskustva, ali test ti mora pokazati plus ako je i vanmaternicna u pitanju, tako da se ne brini unaprijed. Inace ne postoje lazno negativni testovi, jedino je moguce da je test raden prerano ili da je ovulacija nastupila kasnije pa da se razina hormona jos nije mogla ocitati u urinu. U svakome slucaju, nakon 7 dana kasnjenja test ce svakako pokazati trudnocu ukoliko je doslo do nje. Sretno 😊

    Baby P 03/21 💙

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.