Lažno negativan test?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • xyz44

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav,
    Drago mi je vidjeti da je forum aktivan i nadam se da cu brzo dobiti odgovor. Imam 24 godine i zadnju mjesecnicu sam imala 3.5, ciklusi su mi vec godinama jako redovni i dobivam tocno u dan kada bi trebala. No ovaj mjesec mi menstruacija kasni evo vec sedmi dan. U ozbiljnoj sam vezi i imamo odnose ali pazimo, odnosno nikada do sada nije svrsio u mene. Danas sam radila dva razlicita testa i oba su mi pokazala negativno, jedino ih nisam radila na prvu mokracu, ali s obzirom da mi vec ovoliko kasni mislim da to ne bi trebalo predstavljati problem. Nemam nikakvih simptoma niti menstrualnih niti trudnoce, obicno imam bolne grudi svaki ciklus a sada niti to. Takoder, nisam ovaj mjesec bila pod nekim velikim stresom niti inace imam problema sa menstruacijom i ovulacijom pa mi nije jasno u cemu je problem. Mislite li da bi trebala ponoviti test ili je sigurno da je negativan? Hvala :)

  • lena34

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozdrav,
    Meni je ciklus inace svakih 28 dana,kasni mi vec 4 dana..danas sam radila clearblue test i negativan je. Neznam sta da mislim jer me svaki dan bolucka,malo jajnici,malo maternica..cim se malo jace nazivciram odmah dolje osjetim laganu bol. Grudi me bole al samo na dodir. Takvih simptoma nisam dosad imala. Pa me zanima dali je netko imao slicne simptome sa pozitivnim ishodom? 
    PS..aktivno radimo na trudnoci 😊

  • Deleted user

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima, nadam se da ćete mi odgovoriti nabpostavljrno pitanje. Radila sam test, clearblue, 4 dana prije očekivane m, sad ne znam pokazao mi je blagiii plusić ne znam nemam iskustva sa njima. Pa da li je kojoj, od vas tako bilo.

  • tanya9

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Deleted user

    Pozdrav svima, nadam se da ćete mi odgovoriti nabpostavljrno pitanje. Radila sam test, clearblue, 4 dana prije očekivane m, sad ne znam pokazao mi je blagiii plusić ne znam nemam iskustva sa njima. Pa da li je kojoj, od vas tako bilo.


    Plus je plus, bio slab ili jak… ponovi još jednom test sad bi se moralo jasnije vidjeti… 

  • JL888

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure! Nova sam ovdje i jako mi se sviđa vaš međusoban odnos i dijeljenje savjeta 😊 nadam se da možete i meni barem dijelom pomoći.
    Zadnju menstruaciju imala sam 5.5., inače su mi ciklusi nepravilniji i imam jako bolne menstruacije..u međuvremenu sam počela piti vrkutu pa se malo stabliliziralo ali ne da dođe točno. Ciklusi mi traju 27-33 dana, u prosjeku 32 dana najcesce. Trenutno mi je 38 dan i i dalje ju nisam dobila, a nisam bila pod nekim stresom, jedino što sam prestala vježbati nakon 2 mjeseca vjezbe u karanteni. Za vrijeme vjezbe sam imala normalan ciklus. Iskreno, nisam sigurna kada mi je bila ovulacija, ali mislim da je mogla biti u vrijeme kada sam imala odnose s mužem 1.6. Od tada skoro pa svaki dan imam neki iscjedak i konstantno osijecam neku vlažnost dolje. Prije nisam imala taj slučaj. Iscjedak nema neugodan miris, izađe proziran/bijel i kasnije oksidira i ostane žuti osušeni trag na gaćicama. Također danima osjećam neko rastezanje, nadutost i tvrđi donji dio trbuha. Teže kopčam stvari u zadnje vrijeme i treba mi vremena da se sjetim osnovnih riječi nekad 😁 ove bolove koje osijećam ajmo reći da podsijećaju na predmentrualne ali nikada me nije bolilo po nekoliko dana nego me zaboli dan prije i satare tijekom same menstruacije. Katkad me uhvati blaga vrtoglavica. Napravila sam jučer test, 11 dana nakon odnosa i bio je negativan. Koristila sam First sign test iz dm-a. Da li je prerano za testiranje? Je li moguće da je lažno negativan? 

    1️⃣🤰–> 👶🔜9.3.2022.
    Hashimoto

  • Avatar simba

    simba

    Broj poruka: 858

    Prijavi adminu

    JL888

    Pozdrav cure! Nova sam ovdje i jako mi se sviđa vaš međusoban odnos i dijeljenje savjeta 😊 nadam se da možete i meni barem dijelom pomoći.
    Zadnju menstruaciju imala sam 5.5., inače su mi ciklusi nepravilniji i imam jako bolne menstruacije..u međuvremenu sam počela piti vrkutu pa se malo stabliliziralo ali ne da dođe točno. Ciklusi mi traju 27-33 dana, u prosjeku 32 dana najcesce. Trenutno mi je 38 dan i i dalje ju nisam dobila, a nisam bila pod nekim stresom, jedino što sam prestala vježbati nakon 2 mjeseca vjezbe u karanteni. Za vrijeme vjezbe sam imala normalan ciklus. Iskreno, nisam sigurna kada mi je bila ovulacija, ali mislim da je mogla biti u vrijeme kada sam imala odnose s mužem 1.6. Od tada skoro pa svaki dan imam neki iscjedak i konstantno osijecam neku vlažnost dolje. Prije nisam imala taj slučaj. Iscjedak nema neugodan miris, izađe proziran/bijel i kasnije oksidira i ostane žuti osušeni trag na gaćicama. Također danima osjećam neko rastezanje, nadutost i tvrđi donji dio trbuha. Teže kopčam stvari u zadnje vrijeme i treba mi vremena da se sjetim osnovnih riječi nekad 😁 ove bolove koje osijećam ajmo reći da podsijećaju na predmentrualne ali nikada me nije bolilo po nekoliko dana nego me zaboli dan prije i satare tijekom same menstruacije. Katkad me uhvati blaga vrtoglavica. Napravila sam jučer test, 11 dana nakon odnosa i bio je negativan. Koristila sam First sign test iz dm-a. Da li je prerano za testiranje? Je li moguće da je lažno negativan?


    Sve ovo što si napisala može biti simptom T ali i pms-a. Kada nešto jako želiš fokusiran si na to, zato je moguće da neke stvari umisliš. Svakako nada postoji, test si radila prerano, rijetko kome pokaže tako rano išta. Pošto imaš nepravilne cikluse, bilo bi dobro da probaš loviti ovulaciju lh trakicama. Ali zasad, sretno u isčekivanju🤞🙂

    👩33g
    👨42g
    👦4g

  • JL888

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Istina, moguće da sam neke stvari umislila, ali ovoliko mi menstruacija nikada nije kasnila, jedino pred pir kada sam bila u 5-toj brzini i pod stresom.. također nisam primjetila prije da sam podložna pms-u u fizčkim simptomima, više emocionalnim.svakako čekam još neko vrijeme pa napravim test opet ako menstruacija i dalje ne dođe :) hvala puno na odgovoru! 🤗

    1️⃣🤰–> 👶🔜9.3.2022.
    Hashimoto

  • lanchi20

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Lp, mozda nism skroz pogodila temu ali imam mali problemcic i nez kj napraviti vise…ugl imam neredovitu menstruaciju , najduze mi je kasnila 20 dana i ugl svi simptomi bili norm kao i inace pred menstruaciju..ali ovog puta mi kasni opet malo duze i to 15 dana a prije tog sam imala mucnice a nikad povracala..bol u donjem dijelu leda i presjeklo me par puta u donjem djelu leda..i sad vise nista sve norm i nema znakova da ce menstruacija doc , vise nez kj da napravim..nap sam 2 testa za trudnocu i oba dva negativna a drugi je rađen u 10 navecer ..valjda nema veze sto je kasno napravljenn..takoder decko i ja imamo ugl nezasticene odnose..a nismo ni spremni skorz za dijete ali ako bude bude..prilagodit cemo se nekako…
    Molim pomoc ili savjet😔

  • Avatar simba

    simba

    Broj poruka: 858

    Prijavi adminu

    lanchi20

    Lp, mozda nism skroz pogodila temu ali imam mali problemcic i nez kj napraviti vise…ugl imam neredovitu menstruaciju , najduze mi je kasnila 20 dana i ugl svi simptomi bili norm kao i inace pred menstruaciju..ali ovog puta mi kasni opet malo duze i to 15 dana a prije tog sam imala mucnice a nikad povracala..bol u donjem dijelu leda i presjeklo me par puta u donjem djelu leda..i sad vise nista sve norm i nema znakova da ce menstruacija doc , vise nez kj da napravim..nap sam 2 testa za trudnocu i oba dva negativna a drugi je rađen u 10 navecer ..valjda nema veze sto je kasno napravljenn..takoder decko i ja imamo ugl nezasticene odnose..a nismo ni spremni skorz za dijete ali ako bude bude..prilagodit cemo se nekako…
    Molim pomoc ili savjet😔


    Nitko tu ne može znati da li si trudna ili ne. Ali po tvom opisu situacije, mislim da možeš odahnuti. Već ti je kasnila toliko. Ako ti je menstruacija nepravilna, a ne želite još dijete, svakako bi trebali paziti i obavezno se javiti ginekologu da ustanovi zašto su menstruacije neredovite, jer to nije baš normalno. 

    👩33g
    👨42g
    👦4g

  • Nati

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure, Nova sam ovdje 🤗 ovako zanima me da li se nekome dogodila ovakva situacija? muž i ja radimo na bebi 3 mjeseca, inace imam jako uredne cikluse izmedju 27 i 28 dana. Sada mi kasni mjesecnica 2 dana. Radila sam ujutro test i negativan je. Moji simptomi su samo velike grudi kao baloni, bolovi u donjem dijelu trbuha i leđima i valovi mučnine, dođe mi jako da povratim pa se smiri. Molim vas da me usmjerite kako da idem izvaditi betu? Da li to normalno nazovem u dom zdravlja i naglasim da zelim izvaditi krv da vidim kolika mi je beta ili? I pošto je test negativan, a meni mjesecnica ne dolazi, simptomi su ovdje, da li se jos netko nasao u slicno situaciji?
    Lp. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.