krvarenje u ranoj trudnoci

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Ljubicica

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima,ovdje sam nova,ne znam da li sam trudna pa bi voljela da mi objasnite par stvari..

    Kasnilo mi je 16 dana,nakon cega sam uradila prvi test koji je pokazao pozitivno,medjutim kada sam otisla kod ginekologa na UZ,rekao mi je da on jos ne zna da li sam trudna,ali da se trebam cuvati,onda sam uradila drugi test koji je opet pokazao pozitivno,ali sada mi se pojavilo blago krvarenje (sukrvica).Doktor me je narucio tek 30og ponovo na pregled,dali vi mislite da bi trebala cekati do tog datuma ili otici ranije,jer me ovo krvarenje malo brine.Da li mi neko moze reci da li postoje kakve sanse da sam trudna,jer ovo mi je prvi put da se sa ovim susrecem pa ne znam nista o ovome..lijep pozdrav

  • Becky

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Ako su ti dva testa pokazala da si trudna, onda jesi trudna. Vjerovatno si otisla prerano na pregled, pa ti doktor nije mogao potvrditi trudnocu. Nemoj puno da te brine krvarenje, mozda je implantacijsko. Ali ja na tvom mjestu ne bih cekala 30. Mozda je i nedostatak progesterona, pa ce ti doktor u tom slucaju prepisati utrogestan ili nesto slicno i malo ces mirovati. Srecno!

  • Avatar Rubia

    Rubia

    Broj poruka: 172

    Prijavi adminu

    Ljubicice, trudna si sigurno i nemoj cekati 30. vec idi odmah na pregled, ja sam vrlo rano prokrvarila i ispostavilo se da imam hematom i da moram strogo mirovati uz lijekove… Moguce je da nije nista strasno u tvom slucaju ali ces biti mirnija… Sretno!!!

    [lilypie.com]

  • martina91

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Pozdrav, nova sam ovdje.
    Trudna sam 5+4 također od neki dan imam smeđi iscjedak. Bila sam kod gin. i rekla je da je sve uredu čak smo na trenutak čule jedan otkucaj srca, nema hematoma i nezna odakle krv. Propisala mi je Duphaston 3x1 i strogo mirovanje. Mirujem čak jedem u krevetu al iscjedak je sve jači, mislim da umišljam al učinilo mi se koja kap svježe krvi. Iduća kontrola 30.3. nemogu dočekat.
    Oprostite na dugom postu al moram s nekim podijelit ne želim druge oko sebe zamarati i sikirati.
    Sve koje muče isti problemi samo pozitiva i sretno

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    martina91

    Pozdrav, nova sam ovdje.
    Trudna sam 5+4 također od neki dan imam smeđi iscjedak. Bila sam kod gin. i rekla je da je sve uredu čak smo na trenutak čule jedan otkucaj srca, nema hematoma i nezna odakle krv. Propisala mi je Duphaston 3x1 i strogo mirovanje. Mirujem čak jedem u krevetu al iscjedak je sve jači, mislim da umišljam al učinilo mi se koja kap svježe krvi. Iduća kontrola 30.3. nemogu dočekat.
    Oprostite na dugom postu al moram s nekim podijelit ne želim druge oko sebe zamarati i sikirati.
    Sve koje muče isti problemi samo pozitiva i sretno


    Ako se krvarenje pojacalo,  slobodno popij 4 tablete odjednom,  pa nastavi dalje prema uputi.
    Ako se radi o implatacijskom krvarenju ono moze malo potrajati! Sretno!

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • martina91

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    ProudMomy


    Ako se krvarenje pojacalo, slobodno popij 4 tablete odjednom, pa nastavi dalje prema uputi.
    Ako se radi o implatacijskom krvarenju ono moze malo potrajati! Sretno!


    Zbog jaceg krvarenja jutros sam opet otisla. Razlog krvarenju se nezna. Strogo mirovanje i nastavit pit terapiju. Moja mrvica napreduje i cvrsto se drzi, a srceko kuca. 
    Po menst.bi trebala bit 7 t a rekla mi je da sam 6tt a velicina bebe 0.21 cm (2mm). Jel to dovoljno za 6 tt? 

    Hvala puno na podrsci svaki pozz komentar jako puno znaci

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    martina91

    ProudMomy


    Ako se krvarenje pojacalo, slobodno popij 4 tablete odjednom, pa nastavi dalje prema uputi.
    Ako se radi o implatacijskom krvarenju ono moze malo potrajati! Sretno!

    Zbog jaceg krvarenja jutros sam opet otisla. Razlog krvarenju se nezna. Strogo mirovanje i nastavit pit terapiju. Moja mrvica napreduje i cvrsto se drzi, a srceko kuca.
    Po menst.bi trebala bit 7 t a rekla mi je da sam 6tt a velicina bebe 0.21 cm (2mm). Jel to dovoljno za 6 tt?

    Hvala puno na podrsci svaki pozz komentar jako puno znaci


    Samo lezi i pij terapiju. Ja sam s kracim prekidima krvarila do 6. Do 11.tj,  nisam imala hematom,  nije bilo objasnjenja za krvarenje,  osim da se vjerojatno radi implatacijskom krvarenju. A gle nas sada,  gazimo 31.tjedan 😉.
    Samo hrabro i pozitivno naprijed!

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • martina91

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

     Hvala ti na podršci puno mi pomaže a i mirnija sam. U petak na jos jednu kontrolu pa vas obavjestim o napretku. 
    Bas mi je drago zbog tebe nije ti jos puno ostalo uskoro ces vidjet svoje zlato. :D

  • Avatar Orhideja13

    Orhideja13

    Broj poruka: 325

    Prijavi adminu

    Zdravo svima .. i ja imam problem sa krvarenjem.. 7tt, preksinoć je počelo, onako sasvim malo, roskasto, jučer također malo, i jutros onako malkice vise ali kao smedjkasto .. 😩😩 s tim da sam jučer išla gin.kaze da je sve ok sa trudnoćom, razlog krvarenja nije rekla 🤔,moram mirovati, i da, dobila sam mg da pijem i neke vaginalete … malo sam se prepala zbog ovog jutrošnjeg krvarenja, i imam užasne bolove sa želucem, ne znam vise šta da radim .. 😩😩

    [lilypie.com]

    09.2017- spontani
    04.2018- spontani
    10.2019-spontani
    02.2021+ ❤️❤️

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    Zabrinuta_7

    Zdravo svima .. i ja imam problem sa krvarenjem.. 7tt, preksinoć je počelo, onako sasvim malo, roskasto, jučer također malo, i jutros onako malkice vise ali kao smedjkasto .. 😩😩 s tim da sam jučer išla gin.kaze da je sve ok sa trudnoćom, razlog krvarenja nije rekla 🤔,moram mirovati, i da, dobila sam mg da pijem i neke vaginalete … malo sam se prepala zbog ovog jutrošnjeg krvarenja, i imam užasne bolove sa želucem, ne znam vise šta da radim .. 😩😩


    Otiđi na hitnu bez obzira na to što si jučer bila kod ginekologa, reci im za sve, i rozo i više smeđeg jutros i bolove u želucu, na hitnoj će ti napraviti sve pretrage i vjerojatno reći zašto se to događa.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.