krvarenje u ranoj trudnoci

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    anitrammm

    Mono1111 nikako da ulovim vremena za tipkanje ( toliko od mirovanja). Ako mirujem, onda spavam, a ostalo vrijeme provodim s kćerkicom ili rješavam stvari vezane uz posao.

    Htjela sam te pitati jesi ikada razmišljala ili pokušavala alternativnom medicinom? Meni bliske osobe su imale razne tegobe, te su samo tako uspijele riješiti.


    Sve ok, ne brini za odgovaranje.
    Pa iskreno razmisljala sam da…ali sam nekako odustala od toga.
    Istrazivala sam i o bioenergiji i o homeopatiji, ali ne znam..nikako da se pokrenem….
    Ali hvala svejedno !
    Vidjeti cu jos, sad nekako ocekujem da cu obaviti tu histero i da cu ponovno poceti planirati i nadam se naravno da.ce sve biti ok pa ne bi sad zapocinjala s necim kad cu morati prekinuti.

    [lilypie.com]

  • anitrammm

    Broj poruka: 71

    Prijavi adminu

    Bila sam danas na kontroli. Na uzv se vidio zametak i srčeko koje je lijepo titralo. Rekla je doktorica da je sve savršeno, da se sve lijepo smjestilo, da imam mali hematom 5mm. Nije nikakva prijetnja, ali trebam napraviti cervikalne briseve da ne bi bila neka bakterija koja bi uzrokovala prerano otvaranje. Presretna sam

    [lilypie.com]

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    anitrammm

    Bila sam danas na kontroli. Na uzv se vidio zametak i srčeko koje je lijepo titralo. Rekla je doktorica da je sve savršeno, da se sve lijepo smjestilo, da imam mali hematom 5mm. Nije nikakva prijetnja, ali trebam napraviti cervikalne briseve da ne bi bila neka bakterija koja bi uzrokovala prerano otvaranje. Presretna sam


    Jakooo mi je drago !!!!
    Znas da cervikalne briseve ne bi trebala raditi prije 12 tj?? Mislim bar neki ginekolozi tako savjetuju da se ne prca previse jer se ipak duboko mora ugurati taj stapic…ugl.sve ce ti reci tvoj ginekolog.  Ja bi isto napravila cervikalne briseve , jer je veca steta ako se ne naprave.
    Javljajj i daljeee !!! Sve ce biti ok, sigurna sam ! Veliki pozzzz:))

    [lilypie.com]

  • semy

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav! Nova sam ovdje i htjela bih podjeliti moj problem sa vama.
    Naime,prosle godine sam imali spontani u 20tt. Imala sam veoma tesku trudnocu,s time da sam krvarila u 13tt. To krvarenje je bilo zarko crvene boje i islo je dosta toga. Odmah me decko otpeljo u bolnicu,gdje su mi rekli da je sve oke i poslali su me doma jer je krvarenje stalo. Ali eto u 200tt nam se desio spontani,nicim bas nicim izazvan :( Nikada nisam dobila odgovor radi cega,kako sta. Samo sam znala da nema vise moje bebice.
    I evo sada sam opet trudna u 8tt smo i presterni smo :) Ginic mi je odmah prepisao tablete Folacic 1x1 i Duphastone 3x1. Sve je bilo uredu do danas kada sam isla obaviti stolicu. Pocela sam krvariti,ma nebi ja to ni nazvala krvarit jer to je bilo vise smeđe boje i nije islo puno sasvim malo. Ali svejedno me je jako strah jer sam vec prolazila kroz to i nebi vise nikada,to je velika bol i tuga za sve.
    Sutra imam pregled kod ginica i nadam se da ce biti sve uredu :)))))
    Zenskice moje drzi te mi se i pazite :) pusa svima

  • Semyzg31

    Broj poruka: 245

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima,trudna sam 14+2 tocno 13tj sam prokrvarila i zavrsila u bolnici na lezanju 4 dana,obavili preglede s bebom je sve uredu fino napreduje medutim niigdje nije viden hematom ni nista tako da se uzrok ne zna pise samo obilno krvarenje kad je to prestalo otpustili su me medutim jucer ujutro sam opet prokrvarila malo al smeckasta krv je bila i od tada stalno malo ima na ulosku strah me al ne znam dal da dizem paniku ili sto jer citala sam da je moguce ako je hematom da se cijedi neko vrijeme inace nikakvih bolova samo to krvarenje…jel netko imo slicna iskusta? Pijem 3x1 duphaston

    [lilypie.com]

  • anitrammm

    Broj poruka: 71

    Prijavi adminu

    Moje iskustvo i sto su mi doktori rekli nakon sto sam prokrvarila sa 10 tj. Moguce da je bio hematom koji se nije opet formirao, nego je sve iz njega iscurilo. Curiti moze po malo danima, tjednima. Oni ne mogu znati do kad ce curiti. Bitno je samo da nemaš bolove, kontrakcije maternice sto bi ukazivalo na otvaranje ili obilno krvarenje i svježi krv. Moj hematom je prokrvario i ostao i dalje. Bitno je napraviti briseve, jer je nekim bakterijama on hrana i onda one napreduju i rade probleme. Rečeno mi je također da duphastone niti pomaze niti šteti i da je to zastarjelo. Nadam se da sam pomogla, sretno!

    [lilypie.com]

  • Semyzg31

    Broj poruka: 245

    Prijavi adminu

    Hvala ti,briseve sam napravila ali i nalazi ce biti taman onda kad idem na pregled 29.6. To su mi sve u bolnici radili ali zbog blagdana su me narucili tek tada 😞 nadam se samo da necu izluditi do tad🙄🙄jos jednom hvala na odgovoru🙂

    [lilypie.com]

  • anitrammm

    Broj poruka: 71

    Prijavi adminu

    Semy Semyzg

    Hvala ti,briseve sam napravila ali i nalazi ce biti taman onda kad idem na pregled 29.6. To su mi sve u bolnici radili ali zbog blagdana su me narucili tek tada 😞 nadam se samo da necu izluditi do tad🙄🙄jos jednom hvala na odgovoru🙂


    Ajme meni, sve znam. To iščekivanje izluđuje. Ja vodim trudnoću privatno, tamo sam radila i briseve. Čekala sam tjedan dana, pa mi je i to bilo dugo 😂 Meni je slijedeca kontrola 23.6., vec sam sad nestrpljiva, jer me muci sto je s hematomom, jel miruje ili raste. Javi kakvi su nalazi. Jos jednom sretno! 💗

    [lilypie.com]

  • Semyzg31

    Broj poruka: 245

    Prijavi adminu

    anitrammm

    Semy Semyzg

    Hvala ti,briseve sam napravila ali i nalazi ce biti taman onda kad idem na pregled 29.6. To su mi sve u bolnici radili ali zbog blagdana su me narucili tek tada 😞 nadam se samo da necu izluditi do tad🙄🙄jos jednom hvala na odgovoru🙂

    Ajme meni, sve znam. To iščekivanje izluđuje. Ja vodim trudnoću privatno, tamo sam radila i briseve. Čekala sam tjedan dana, pa mi je i to bilo dugo 😂 Meni je slijedeca kontrola 23.6., vec sam sad nestrpljiva, jer me muci sto je s hematomom, jel miruje ili raste. Javi kakvi su nalazi. Jos jednom sretno! 💗


    Hvala ti zvala sam jutros doktora kaze da ako se pojaca ili promijeni boju da idem na hitnu do tada lezat i pit to kaj mi je dao.Drzim se za to da dok je smede i ne boli nije panika al svejedno izluduje nemozes uzivat u trudnoci nego si napet ko puska😞nadam se da ti miruje sretno i tebi ❤

    [lilypie.com]

  • Jana

    Broj poruka: 47

    Prijavi adminu

    Cure, malo sam aktivirala ovu temu..
    Danas sam 4+2 i krvarim od danas..
    U 11,20 imam zakazan pregled (držite mi palčeve)..
    Imam pitanje, u svemu tome sam izgubljena.. Kad sam nazvala ginekološku, sestra mi je rekla da će me doktor ultrazvučno pregledati pa da ćemo više znati.. Hoće li mi doktor raditi vanjski ili vaginalni ultrazvuk? Imate li još kakav savjet ili nešto.. Luda sam…

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.