krvarenje u ranoj trudnoci

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Eonaria

    Eonaria

    Broj poruka: 154

    Prijavi adminu

    Hvala ti. Ma sigurna sam da glavi bude lakše kad to prestane… 

    Kod mene traje već mjesec dana 🙈
    Prvo smeđarenje (oskudno) u 5 tt, zatim obilno krvarenje u 9 tt i nastavak smeđarenja od tada, a sad sam 11 tt… 

    [tickerfactory.com]

  • ITM

    Broj poruka: 95

    Prijavi adminu

    Eonaria

    Hvala ti. Ma sigurna sam da glavi bude lakše kad to prestane…

    Kod mene traje već mjesec dana 🙈
    Prvo smeđarenje (oskudno) u 5 tt, zatim obilno krvarenje u 9 tt i nastavak smeđarenja od tada, a sad sam 11 tt…


    Ja sam u prešla 15.tjedan i još uvijek smeđarim… Ma mora i to jednom prestat 🤞 Samo bez puno panike. Dok je s bebom sve ok, dobro je ☺️

  • Avatar Eonaria

    Eonaria

    Broj poruka: 154

    Prijavi adminu

    Istina, samo treba istrenirati živce. 
    Jel uzimaš progesteron? 

    Držim fige da i tebi što prije prestane! 

    [tickerfactory.com]

  • ITM

    Broj poruka: 95

    Prijavi adminu

    Eonaria

    Istina, samo treba istrenirati živce.
    Jel uzimaš progesteron?

    Držim fige da i tebi što prije prestane!


    Duphaston 3x2 već 10 tjedana… Po zadnjem pregledu mislim da će prestati tek kad hematom skroz iscuri. Al bar znam da se smanjio ☺️

  • Avatar Eonaria

    Eonaria

    Broj poruka: 154

    Prijavi adminu

    Bar nešto. 
    Meni su dali Cyclogest 2x400 mg i Utrogestan 3x200 mg.  Uzrok krvarenja ne znaju. 
    A mirovanje, progesteron i čekanje. 🤞

    [tickerfactory.com]

  • ITM

    Broj poruka: 95

    Prijavi adminu

    Eonaria

    Bar nešto.
    Meni su dali Cyclogest 2x400 mg i Utrogestan 3x200 mg. Uzrok krvarenja ne znaju.
    A mirovanje, progesteron i čekanje. 🤞


    I šta manje mislit 🙈
    Bit će to sve dobro na kraju pa ćemo i zaboravit dramu svakog odlaska na wc 😂

  • Avatar Eonaria

    Eonaria

    Broj poruka: 154

    Prijavi adminu

    Uh taj dio je najteži sada 🙈

    Ali sigurno ćemo kasnije kad nam stigne bebal zaboraviti na sve probleme uz put 

    [tickerfactory.com]

  • marta1108

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Nedavno sam komentirala već na ovu temu. Bila sam kod ginekologa 11.12. te je potvrdio trudnoću u trajanju od 7 tjedana te mi pokazao titranje srca . Rekao je da je trudnoća uredna i da ne treba mirovanje. Nakon toga sam tu i tamo imala slabe grčeve u donjem dijelu trbuha, više prema desnom jajniku, ali skroz slabo i nisu trajali dugo. Na staru godinu sam otišla na hitnu zbog visoke temperature te me odmah pregledao dežurni ginekolog koji je rekao da nažalost ne može pronaći otkucaje koliko god se on trudio te da plod odgovara veličini ploda 8+3 tjedana, a ne kako bi mi sad već trebalo biti 10 tjedana. Naručena sam na pregled ponovo 4.1. da naprave novi ultrazvuk te ako nema otkucaja da me naruče na kiretažu. Je li se koja od vas susrela s ovakvom situacijom?

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.