krvarenje u ranoj trudnoci

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Reina20

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Evo šta se meni trenutno događa prvo sam mislila da sam dobila tjedan dana prije ali sve ovo mi ne Lici na menstruaciju imam lagano svijetlo krvarenje koji traje već 7 dan češće bude krvi kad se obrišem poslje WC-a nego sto bude na ulošku nemam nikakve bolove niti grčeve Neznam stvarno dali se radi samo o menzisu ili ipak postoji mogućnost da sam trudna 

  • Avatar Smješkica

    Smješkica

    Broj poruka: 27

    Prijavi adminu

    Reina20

    Evo šta se meni trenutno događa prvo sam mislila da sam dobila tjedan dana prije ali sve ovo mi ne Lici na menstruaciju imam lagano svijetlo krvarenje koji traje već 7 dan češće bude krvi kad se obrišem poslje WC-a nego sto bude na ulošku nemam nikakve bolove niti grčeve Neznam stvarno dali se radi samo o menzisu ili ipak postoji mogućnost da sam trudna


    Moguće da je to implantacijsko krvarenje. Napravi test :)

  • luna123

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    E ovako..nisam ništa poslije onoga pisala šta se desilo
    Pa da kažem..nakon 4 dana sto mi je sitno curkalo sa suhocom koju sam osjetila pri brisanju nakon toga mi je 5 dana obilo krvarilo ali nikakve bolove nisam imala..ništa slično mjesečnici
    Jučer 3.12 opet jako malo rozi iscjedak i neki grčevi i dns 4.12 malo jače
    Ali između svih tih dana znali su mi biti neki grčevi
    A trebam dobiti za 6 dana kako piše u mobitelu
    Šta misliš jel bi to i dalje moglo biti trudnoća ili nešto drugo
    Naručena sam tek u 1. mj kod ginekologa 
    Znalo mi je nekad kasnit pa kupim test i nakon par sati dobijem Haha
    Pa sad čekam duže da vidim šta će biti da znam jel trebam kupiti ili ne
    Ali nemam neke posebne simptome
    Zna doći nekad bol u grudima ali ništa strašno 
    Nema mučnina i tih nekih klasičnih simptoma u trudnoći 
    Ne znam šta da radim😬😬

  • Avatar Smješkica

    Smješkica

    Broj poruka: 27

    Prijavi adminu

    luna123

    E ovako..nisam ništa poslije onoga pisala šta se desilo
    Pa da kažem..nakon 4 dana sto mi je sitno curkalo sa suhocom koju sam osjetila pri brisanju nakon toga mi je 5 dana obilo krvarilo ali nikakve bolove nisam imala..ništa slično mjesečnici
    Jučer 3.12 opet jako malo rozi iscjedak i neki grčevi i dns 4.12 malo jače
    Ali između svih tih dana znali su mi biti neki grčevi
    A trebam dobiti za 6 dana kako piše u mobitelu
    Šta misliš jel bi to i dalje moglo biti trudnoća ili nešto drugo
    Naručena sam tek u 1. mj kod ginekologa
    Znalo mi je nekad kasnit pa kupim test i nakon par sati dobijem Haha
    Pa sad čekam duže da vidim šta će biti da znam jel trebam kupiti ili ne
    Ali nemam neke posebne simptome
    Zna doći nekad bol u grudima ali ništa strašno
    Nema mučnina i tih nekih klasičnih simptoma u trudnoći
    Ne znam šta da radim😬😬


    Ej, ako sumnjas na trudnocu napravi test :) mozda je ipak uranila menga, ali ti najbolje znas kakve menstruacije imas.. a mozda je spontani pobačaj.. :/ zbilja moze biti svasta, na tvojem mjestu bi nazvala ginekologa i narucila se prije za pregled. Tako bi bila sigurna i znala na čemu si.

  • Anjaa...

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav..
    Imam pitanje jučer sam radila test ispao je pozitivan ali je druga crtica jako teška za uočiti,prva mi je trudnoća..
    Kasnila mi je mjesečnica mjesec i nešto imala sam ali jako slabo,skoro ništa Pa me zanima treba li me to krvarenje sada brinuti ili ne?

  • Avatar Ribica219

    Ribica219

    Broj poruka: 37

    Prijavi adminu

    Anjaa… 1. Jucer si radila test nakon mjesec i nesto kasnjenja mjesecnice i slabo je vidljiva crtica? Jesu li rezultati ocitani u vazecem vremenu (nekoliko minuta od uradjenig testa)?
    2. Ako je test pozitivan neko vrijeme nakon slabog krvarenja moguce je da je bilo implatacijsko. Ali ako mjesecnica kasni vise od mjesec dana onda bi test trebao biti pozitvan odmah u prvoj minuti i druga crta bi trebala biti dobro vidljiva…
    Ali, voljela bih znati da nismo u nesporazumu. KASNI li mjesecnica mjesec i nesto ili je zadnja mjesecnica POCELA prije mjesec i nesto? 

  • Avatar Rennka96

    Rennka96

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    U 6 tj sam trudnoce i sve je bilo uredu do danas, imam jako krvarenje i koji ugrusak.. Imam bolove u donjem dijelu stomaka, taman gdje mi je carski rez uraden, imam jedno dijete i ovo mi je druga trudnoca, nikad mi se nije ovako desilo, da li znaci da je to spontani? Boja krvi je ista kao i menstruacijska. Pomoc?

    RS96

  • Deleted user

    Broj poruka: 941

    Prijavi adminu

    Rennka96

    U 6 tj sam trudnoce i sve je bilo uredu do danas, imam jako krvarenje i koji ugrusak.. Imam bolove u donjem dijelu stomaka, taman gdje mi je carski rez uraden, imam jedno dijete i ovo mi je druga trudnoca, nikad mi se nije ovako desilo, da li znaci da je to spontani? Boja krvi je ista kao i menstruacijska. Pomoc?


    na hitnu odmah! meni dok se tako desilo bio je spontan nažalost! može biti da je izljev i od hematoma, ali to mi možemo nagađati. nikakvi jaki bolovi i svježa krv u trudnoći nisu dobro, pravac bolnica!

  • melita545

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Drage cure…zene…mame…tete…bake…trudna sam 8t.Prije 5 mj.imala sam miss abort.sad sam opet trudna…s tim da krvarim…vec sesti dan
     Bila sam na hitnoj prvi i treci dan….gdje su mi rekli da moram mirovati…bebi se srce vidjelo. Nocas mi je ugrusak izasao…nakon cega mi se zavrtilo…ali brzo sam k sebi dosla. Pijem utrogestane…3×2…svakih osam sati. S tim da cijelo vrijeme lagano krvarim…pogotovo ujutro i navecer. Imam i dijabetes…koji je relativno pod kontrolom. 38 mi je godina. Opet idem ginekologu 12.03. Bilo kakva rijec utjehe…dobro je dosla. P.S. Mozda je imao netko slicne situacije? Hvala.Meli

  • Avatar Mocusa

    Mocusa

    Broj poruka: 126

    Prijavi adminu

    melita545

    Drage cure…zene…mame…tete…bake…trudna sam 8t.Prije 5 mj.imala sam miss abort.sad sam opet trudna…s tim da krvarim…vec sesti dan
    Bila sam na hitnoj prvi i treci dan….gdje su mi rekli da moram mirovati…bebi se srce vidjelo. Nocas mi je ugrusak izasao…nakon cega mi se zavrtilo…ali brzo sam k sebi dosla. Pijem utrogestane…3×2…svakih osam sati. S tim da cijelo vrijeme lagano krvarim…pogotovo ujutro i navecer. Imam i dijabetes…koji je relativno pod kontrolom. 38 mi je godina. Opet idem ginekologu 12.03. Bilo kakva rijec utjehe…dobro je dosla. P.S. Mozda je imao netko slicne situacije? Hvala.Meli


    Draga Melita, ja sam krvarila 25 dana, od 6. do 9. tjedna trudnoce. Nisu mi nasli uzrok krvarenja, izgleda da nije bilo bas sve sraslo dobro u maternici. Krv je na samom pocetku bila crvenija, ali je onda postala tamno crvena/smeđa. I tako sam pomalo krvarila skoro cetiri tjedna.  Isto sam pila duphastone i mirovala i sve je bilo u redu. Ne znam jesu li tebi rekli razlog zasto krvaris? Navodno neke trudnice jednostavno prokrvare i nije to bas neka rijetkost, a opet sve na kraju bude u redu. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.