krvarenje u ranoj trudnoci

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Orhideja13

    Orhideja13

    Broj poruka: 325

    Prijavi adminu

    Samo da javim da je krvarenje prestalo, od jutros nema ništa .. a želudac je malo popustio, dok mirujem, lezim ok je sve , samo pri kretanju malo boli .. 🤔🤔

    [lilypie.com]

    09.2017- spontani
    04.2018- spontani
    10.2019-spontani
    02.2021+ ❤️❤️

  • Avatar valentina98

    valentina98

    Broj poruka: 696

    Prijavi adminu

    Pozdrav damice :) 

    Trebala bi savjest ili ako je netko imao iskustva sa ovim problemcicem.. 1.5 sam pravila test jer mi je menga kasnila i imala sam mucnine i glavobolje i kao sto vidite ispao je pozitivan, 2.5 ujutro sam imala jak tamno smeđi iscjedak i do poslijepodne nista,poslijepodne mi se pojavila svijetla krv i smeđi iscjedak zajedno i nije bilo ni pola uloska, tokom noci nista,jucer tokom dana je bio dovoljan jedan ulozak jer nije bilo ni pola uloska i imala sam sluzavu svijetlu krv ,i tokom noci isto nista, s tim da sam sinoc imala odnose s deckom, danas samo jedna crta krvi i neke sitne zilice, a kad se obrisem ima nesto malo sluzave svijetle krvi,prvi dan sam imala blage grceve, osjecam se naduto toliko da jedva disem, i zna me zabolit dolje u stomaku, s tim da sam jucer cijelo jutro imala proljev i morala ici piskiti jedno 30 puta do 2 sata.. kod ginekologa me narucila tek za 2 tjedna,dali da napravim jos jedan test? ili? Ne znam sta da radim cijela sam zbunjena, cemu pozitivan test, a prokrvarila sam. Da nadodam da mi je zadnja menga bila 25.3 i da je trajala 5 dana, a ovo krvarenje bez ugrusaka.. z

    amolila bih vas za malu pomoc :) svaki savjet bi dobrodosao :) hvala vam.. 

    M🩵
    L🩵
    *Ciklusi 30-38 dana
    *10.10 prvi dc

  • Avatar Bulbi91

    Bulbi91

    Broj poruka: 1092

    Prijavi adminu

    Snoopyiicaa

    Pozdrav damice :)

    Trebala bi savjest ili ako je netko imao iskustva sa ovim problemcicem.. 1.5 sam pravila test jer mi je menga kasnila i imala sam mucnine i glavobolje i kao sto vidite ispao je pozitivan, 2.5 ujutro sam imala jak tamno smeđi iscjedak i do poslijepodne nista,poslijepodne mi se pojavila svijetla krv i smeđi iscjedak zajedno i nije bilo ni pola uloska, tokom noci nista,jucer tokom dana je bio dovoljan jedan ulozak jer nije bilo ni pola uloska i imala sam sluzavu svijetlu krv ,i tokom noci isto nista, s tim da sam sinoc imala odnose s deckom, danas samo jedna crta krvi i neke sitne zilice, a kad se obrisem ima nesto malo sluzave svijetle krvi,prvi dan sam imala blage grceve, osjecam se naduto toliko da jedva disem, i zna me zabolit dolje u stomaku, s tim da sam jucer cijelo jutro imala proljev i morala ici piskiti jedno 30 puta do 2 sata.. kod ginekologa me narucila tek za 2 tjedna,dali da napravim jos jedan test? ili? Ne znam sta da radim cijela sam zbunjena, cemu pozitivan test, a prokrvarila sam. Da nadodam da mi je zadnja menga bila 25.3 i da je trajala 5 dana, a ovo krvarenje bez ugrusaka.. z
    amolila bih vas za malu pomoc :) svaki savjet bi dobrodosao :) hvala vam..


    S obzirom da imas krvarenje svakako idi gin ili na hitnu….da te pregledaju i daju ti nesto za odrzavanje trudnoce…i nikako imati odnose dok krvaris….

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    Bulbi91

    Snoopyiicaa

    Pozdrav damice :)

    Trebala bi savjest ili ako je netko imao iskustva sa ovim problemcicem.. 1.5 sam pravila test jer mi je menga kasnila i imala sam mucnine i glavobolje i kao sto vidite ispao je pozitivan, 2.5 ujutro sam imala jak tamno smeđi iscjedak i do poslijepodne nista,poslijepodne mi se pojavila svijetla krv i smeđi iscjedak zajedno i nije bilo ni pola uloska, tokom noci nista,jucer tokom dana je bio dovoljan jedan ulozak jer nije bilo ni pola uloska i imala sam sluzavu svijetlu krv ,i tokom noci isto nista, s tim da sam sinoc imala odnose s deckom, danas samo jedna crta krvi i neke sitne zilice, a kad se obrisem ima nesto malo sluzave svijetle krvi,prvi dan sam imala blage grceve, osjecam se naduto toliko da jedva disem, i zna me zabolit dolje u stomaku, s tim da sam jucer cijelo jutro imala proljev i morala ici piskiti jedno 30 puta do 2 sata.. kod ginekologa me narucila tek za 2 tjedna,dali da napravim jos jedan test? ili? Ne znam sta da radim cijela sam zbunjena, cemu pozitivan test, a prokrvarila sam. Da nadodam da mi je zadnja menga bila 25.3 i da je trajala 5 dana, a ovo krvarenje bez ugrusaka.. z
    amolila bih vas za malu pomoc :) svaki savjet bi dobrodosao :) hvala vam..

    S obzirom da imas krvarenje svakako idi gin ili na hitnu….da te pregledaju i daju ti nesto za odrzavanje trudnoce…i nikako imati odnose dok krvaris….


    Slažem se ,ja bi otišla na hitnu na tvom mjestu

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Da sam na tvom mjestu,  vec bi davno bila na hitnoj.
    Krvarenje u ranoj trudnoci moze ali i ne mora uvijek biti bezazleno. I nemoj se zezat s odnosima dok krvaris,  apsolutno nikako ne.

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Meli321

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozdrav trebam pomoć
    Dečko je svršio u mene 2 puta za redom 5.5.2018 a danas je 8.5.2018 i lagano kad obrišem ostaje mi tragove krvi nejde jako i ne curi nego malo na obrise da li je moguće da sam trudna?

  • Meli321

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozdrav trebam pomoć cure
    Dečko je svršio u mene dva puta 5.5.2018 i danas 8.5.2018 kad obrišem ostanu svjetli tragovi ne curi nego obrisi krvi da li je moguće da sam trudna???

  • Avatar barbiemama

    barbiemama

    Broj poruka: 1577

    Prijavi adminu

    moguće je da ćeš ostati trudna ako ste se seksali u plodne dane, no ne vjerujem da ti svijetli tragovi imaju veze s trudnoćom. ako ti bude kasnila menga, napravi test. do tada nema razloga za paniku :)

    [lilypie.com]

  • fantasia

    Broj poruka: 80

    Prijavi adminu

    Drage buduce mamice,
    prva mi je trudnoca, trenutno sam 6+4. Duuugoo smo se trudili i jos smo u laganom soku od srece:))
    No, u srijedu nakon odnosa krenuo je smedi iscjedak, tada oskudan. Jucer sam bila na pregledu, prema ginekologu nije nista opasno za plod (plod je jos jako malen jer imam duze cikluse i kasnije ovulacije). Pijem duphaston i mirujem.Danas mi je taj iscjedak presao u neku tamno crvenu krv. Na ulosku nisu to velike mrlje, ali nakon nuzde na papiru ostane dosta crveno i s nekim malim ugruscima. Bolove nemam, tu i tamo me uhvati jaaako lagani grcic, ali to nije nista novo. Jel' kojoj poznata ova situacija? Dobrodosao je neki umirujuci savjet.

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    fantasia

    Drage buduce mamice,
    prva mi je trudnoca, trenutno sam 6+4. Duuugoo smo se trudili i jos smo u laganom soku od srece:))
    No, u srijedu nakon odnosa krenuo je smedi iscjedak, tada oskudan. Jucer sam bila na pregledu, prema ginekologu nije nista opasno za plod (plod je jos jako malen jer imam duze cikluse i kasnije ovulacije). Pijem duphaston i mirujem.Danas mi je taj iscjedak presao u neku tamno crvenu krv. Na ulosku nisu to velike mrlje, ali nakon nuzde na papiru ostane dosta crveno i s nekim malim ugruscima. Bolove nemam, tu i tamo me uhvati jaaako lagani grcic, ali to nije nista novo. Jel' kojoj poznata ova situacija? Dobrodosao je neki umirujuci savjet.


    Prije svega cestitam!
    Krvarenje je meni osobno trajalo dobrih 2 tjedna prvi put i uz mirovanje i terapiju. Nije se pojacavalo i nije me nista boljelo. Ako vidis da je jace nego inace,  odi na htinu, ja sam isla par puta,  nije to sramota. Bolje doci pa da nije nista,  nego ne otici pa da ispadne da nije dobro.
    Sretno!

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.