krvarenje u ranoj trudnoci

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • anitrammm

    Broj poruka: 71

    Prijavi adminu

    Hvala vam na odgovorima!
    Nije se vidjelo gdje je plod, ali se doktorica niti nije trudila. U nalazu piše: am 4+1, uterus u AV, endometrij 12mm. DJ 44x22, LJ 27x28mm, uredni, nema slobodne tekućine u Douglasu. 
    Niti jednom riječju nije eliminirala vanmaternicnu  trudnoću, odnosno potvrdila da se radi o trudnoći unutar maternice. 
    Čak nije rekla ni da mirujem! Nego, ja vam tu ne mogu nista, ovo je faza sve ili nista. To su njene rijeci. 
    Naravno da se ovako nešto desi u najboljem slučaju kad je samo vikend, a kad imas peh onda su i praznici. Postoji li neki privatni hitni ginekolog u Zagrebu? 

    [lilypie.com]

  • anitrammm

    Broj poruka: 71

    Prijavi adminu

    anitrammm

    Hvala vam na odgovorima!
    Nije se vidjelo gdje je plod, ali se doktorica niti nije trudila. U nalazu piše: am 4+1, uterus u AV, endometrij 12mm. DJ 44x22, LJ 27x28mm, uredni, nema slobodne tekućine u Douglasu.
    Niti jednom riječju nije eliminirala vanmaternicnu trudnoću, odnosno potvrdila da se radi o trudnoći unutar maternice.
    Čak nije rekla ni da mirujem! Nego, ja vam tu ne mogu nista, ovo je faza sve ili nista. To su njene rijeci.
    Naravno da se ovako nešto desi u najboljem slučaju kad je samo vikend, a kad imas peh onda su i praznici. Postoji li neki privatni hitni ginekolog u Zagrebu?


    Zvala sam polikliniku Podobnik, nema šanse da me prime, jer nisam njihov pacijent. Rekli su mi da se u ovako ranoj trudnoći ne daje terapija i da je najbolje da mirujem. 

    [lilypie.com]

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Ni meni se tako rano nije vidjelo na uzv tako rano u drugoj T,sto se toga tice ne brini.
    Beta mora biti iznad 1000 da bi se vidjela GV.
    Imas li priliku mozda izvaditi betu u utorak??
    Ako se beta pravilno dupla, vjerovatno je T smjestena u maternici jer kod vanmatericne su i manje vrijednosti u pocetku, tebi je beta super.
    Mislim da se sad ne trebas brinuti o vanmatericnoj.
    Vjerovatno ti nisu dali nikakvu terapiju jer terapijom Duphastona samo sprijecavas da tijelo automatski odbaci plod ako nije dobar.
    Kakav ti je iscjedak?? Smedjii?? Puno ga ima ili povremeno kad se obrises?
    Mislim da nema privatno nikakva hitna, osim taj Podobnik.
    Mislim mozes ti u neku drugu bolnicu otici, ne znam u kojoj si sad bila.
    Pretpostavljam da si bila u onoj u koju spadas ali recimo u Petrovu mozes doci bez obzira u koju bolnicu spadas.
    Ali sumnjam da ce ti oni ista vise reci i ako odes negdje tako rano.
    Pricekaj do iduceg tjedna, recimo uto i odi kod svog i tada bi se sigurno trebala vidjeti GV u maternici.
    Plod se mozda jos nece vidjeti ali GV hoce !

    [lilypie.com]

  • anitrammm

    Broj poruka: 71

    Prijavi adminu

    Budem otišla u utorak u privatni laboratorij i izvadila betu na svoju ruku. 
    Sto se pregleda tiče, pričekat cu petak. Osim u slučaju da mi se nešto pogorša. 
    Čini mi se da se taj iscjedak po javi pri naprezanju. Jucer sam digla dvije teške vrećice i nakon toga se pojavilo pri brisanju. Nakon toga sam isla na hitnu, tamo se dosta zadržala, pa spavanje. Znaci, mirovala sam i bilo je sve ok. Danas u jutro nista, pa sam se primila pripreme kolaca Itd. Cijeli dan stajala i bila u kuhinji, pa se iscjedak opet pojavio. Nekih 3h odmaram i sad opet nema nista. Svijetlo smeđi, tipa kakao s mlijekom (da ne bi asocijacija bila na prah), gušći. Dvije kapi na gaćicama, ostalo vidljivo samo pri brisanju. Jako malo ga ima i blijedo je jako. Nadam se da ce sve biti u redu. 
    Mono1111 puno hvala na opširnom odgovoru i objašnjenju. 

    [lilypie.com]

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Probaj ne dizati tesko i odmaraj sto vise mozes !
    Javii kolika je beta i ja ti drzim fige da sve prodje super !
    Sretnooooo!

    [lilypie.com]

  • anitrammm

    Broj poruka: 71

    Prijavi adminu

    Javim u utorak! Hvala!! ❤️

    [lilypie.com]

  • anitrammm

    Broj poruka: 71

    Prijavi adminu

    Pozdrav, javljam se s dobrim vijestima. Vadila sam betu i ona je danas 2115. Pred 4 dana je bila 642. Tad jesam vadila navecer oko 18.30, danas oko 9h. 
    U petak idem na kontrolu pa cu znati jos vise. Iscjedak je prestao u subotu popodne, Od kad i mirujem. Nemam nikakvih bolova i dobro se osjećam 😊

    [lilypie.com]

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    anitrammm

    Pozdrav, javljam se s dobrim vijestima. Vadila sam betu i ona je danas 2115. Pred 4 dana je bila 642. Tad jesam vadila navecer oko 18.30, danas oko 9h.
    U petak idem na kontrolu pa cu znati jos vise. Iscjedak je prestao u subotu popodne, Od kad i mirujem. Nemam nikakvih bolova i dobro se osjećam 😊


    Drago mi je da je se beta dupla !
    Drzim fige da i dalje bude sve ok !
    Javi sto je bilo na kontroli.
    Pozzz

    [lilypie.com]

  • anitrammm

    Broj poruka: 71

    Prijavi adminu

    Napravila sam kontrolni pregled i uzv. Danas mi je 5+1, gestacijska vrećica veličinom za 5+5, zumanjcana vrecica manja nego bi trebala biti, a zametak se ne vidi. Izvadili krv za betu, čekam nalaz. U slučaju da se Beta pravilno dupla, moram se vratiti po neku injekciju, jer imam i hematom, manji uz GV. 😔 Kaze doktor da je i ona Beta druga trebala biti nešto veća. 

    [lilypie.com]

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    anitrammm

    Napravila sam kontrolni pregled i uzv. Danas mi je 5+1, gestacijska vrećica veličinom za 5+5, zumanjcana vrecica manja nego bi trebala biti, a zametak se ne vidi. Izvadili krv za betu, čekam nalaz. U slučaju da se Beta pravilno dupla, moram se vratiti po neku injekciju, jer imam i hematom, manji uz GV. 😔 Kaze doktor da je i ona Beta druga trebala biti nešto veća.


    Beta se treba duplati svakih 36 do 48 h. Mislim da je znaci tebi u 3.5 dana duplanje nekih 48 h, imas kalkulatore na netu pa si mozes upisati vrijednosti.
    Javi nalaz bete ! 
    Nadam se da ce ipak sve biti ok ! Drzim figee

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.