krvarenje u ranoj trudnoci

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • anitrammm

    Broj poruka: 71

    Prijavi adminu

    Beta je danas 6418. Zvao me doktor, da je to dobar nalaz. Zbog hematoma sam isla po pikicu. Rekao mi je da se vjerojatno radi o manjoj trudnoći pa da se zato ne vidi. Slijedeći petak kontrola. Joj, nadam se da bude sve u redu. Hvala draga 💗

    [lilypie.com]

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    anitrammm

    Beta je danas 6418. Zvao me doktor, da je to dobar nalaz. Zbog hematoma sam isla po pikicu. Rekao mi je da se vjerojatno radi o manjoj trudnoći pa da se zato ne vidi. Slijedeći petak kontrola. Joj, nadam se da bude sve u redu. Hvala draga 💗

    Da, beta se dobro poduplala !
    Drago mi je !!!!
    Vjerovatno onaj pregesteron depo si dobila !
    Sada miruj i odmaraj sto vise !
    Javljajjj ! Ja ovdje pratim :)

    [lilypie.com]

  • anitrammm

    Broj poruka: 71

    Prijavi adminu

    Hvala! Vec i moj dragi kaze, daj napisi na forum sve i pita za tebe jesi mi nešto odgovorila. Tak si mi ulila neko povjerenje, kao ako nitko ne zna, ti znas! Hvala ti jos jednom! Kakva je situacija kod tebe? Nešto sam popratila, ali nisam najbolje uspjela 

    [lilypie.com]

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    anitrammm

    Hvala! Vec i moj dragi kaze, daj napisi na forum sve i pita za tebe jesi mi nešto odgovorila. Tak si mi ulila neko povjerenje, kao ako nitko ne zna, ti znas! Hvala ti jos jednom! Kakva je situacija kod tebe? Nešto sam popratila, ali nisam najbolje uspjela


    Drago mi je da nekome mogu pomoci nekim savjetom :)
    Ja sam imala 3 spontana, 4 kiretaze, i te kiretaze su mi napravile priraslice na maternici, to sam tek neki dan saznala…i bila sam na jednoj operativnoj histeroskopiji i moram na jos jednu. Iskreno se nadam da ce se sve uspjeti ukloniti jer trenutno ni ne mogu ostati T jer se ni jajovodi ne vide ;/
    Grozno je to sto stojim na mjestu vec 3 godine i od silnih pretraga sto sam napravila nista se nije saznalo sto bi mogao biti uzrok spontanih, a samo paralelno nizem druge i nove dijagnoze.!

    [lilypie.com]

  • anitrammm

    Broj poruka: 71

    Prijavi adminu

    Zao mi je jako, to sto prolaziš je stvarno strašno :( nadam se ces uspjeti. Bas me rastužila tvoja priča.poslat cu ti nešto na pm. 

    Puno sreće ti zelim i da ostaneš ovako jaka (barem ostavljaš dojam jake, čvrste osobe)!

    [lilypie.com]

  • anitrammm

    Broj poruka: 71

    Prijavi adminu

    Jel to ovdje ne postoji ili sam ja tutlek pa ne vidim? 

    [lilypie.com]

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    anitrammm

    Zao mi je jako, to sto prolaziš je stvarno strašno :( nadam se ces uspjeti. Bas me rastužila tvoja priča.poslat cu ti nešto na pm.

    Puno sreće ti zelim i da ostaneš ovako jaka (barem ostavljaš dojam jake, čvrste osobe)!


    Hvala ti puno !! :)))
    I ja se iskreno nadam da cu uspjeti ! Makar,.postoje bolji i losiji dani ! Pa jednostavno ne mogu uvijek pozitivno razmisljati, koliko god se trudila.
    Ne postoji privatna poruka ovdje, bila je prije ali su je ukinuli, ne znam zasto ;/

    [lilypie.com]

  • Nena

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Bok svima :) ovako u 15 tjednu trudnoce sam.od pocetka trudnoće imam hematom.prokrvarila sam u 13.tjednu i završila u bolnici na čuvanje trudnoće 5 dana uz terapiju duphaston i to dvije moram pit svakih osam sati.to se stabiliziralo i danas opet mi je malo krv išla.aa bilo je potpuno stalo skroz.da li je to normalno ili? Jer stalno mirujem i ne razumijem sta je sad.

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Nensi Živolić

    Bok svima :) ovako u 15 tjednu trudnoce sam.od pocetka trudnoće imam hematom.prokrvarila sam u 13.tjednu i završila u bolnici na čuvanje trudnoće 5 dana uz terapiju duphaston i to dvije moram pit svakih osam sati.to se stabiliziralo i danas opet mi je malo krv išla.aa bilo je potpuno stalo skroz.da li je to normalno ili? Jer stalno mirujem i ne razumijem sta je sad.


    Dok god hematom ne iscuri ili se sam ne apsorbira moguce je da imas takva krvarenja.
    Gdje je hematom smjesten?? Da li su ti rekli?
    Samo miruj i dalje i vjerovatno ce iscuriti cijeli, samo kod nekoga to bude brzo, kod nekoga jako dugo.
    Miruj i dalje ! Uvijek mozes na hitnu ici provjeriti ako se prestrasis !
    Sretno !

    [lilypie.com]

  • anitrammm

    Broj poruka: 71

    Prijavi adminu

    Mono1111 nikako da ulovim vremena za tipkanje ( toliko od mirovanja). Ako mirujem, onda spavam, a ostalo vrijeme provodim s kćerkicom ili rješavam stvari vezane uz posao. 

    Htjela sam te pitati jesi ikada razmišljala ili pokušavala alternativnom medicinom? Meni bliske osobe su imale razne tegobe, te su samo tako uspijele riješiti. 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.