krvarenje u ranoj trudnoci

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar misspiggy

    misspiggy

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Bila sam jutros u privatnoj klinici… srceko se vidi… nastaviti duphastone pa kontrola za dva tjedna

  • anaid

    Broj poruka: 727

    Prijavi adminu

    Mirij, to je jedino sto mozes, na sve ostalo nebres previse utjecati… i ja sam imala takvu situaciju no kod mene nije dobro zavrsilo.. sretno, drzim fige 😘

    JA - 31, MM 34
    Radimo na bebi od 6/2019
    Prvi spontani: 7 TT bez kiretaže - 21.07.19.
    Drugi spontani: 9 TT, kiretaža - 09.07.20.

  • Avatar misspiggy

    misspiggy

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    jako mi je žao da nije… ako ćeš iskreno… ni ja nemam neki pretjerano dobar feeling…

  • Avatar Sweet. 30

    Sweet. 30

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozdrav mame, zadnju menst. Sam imala 2.8.A 2.9 sam saznala da sam trudna tj test je pokazao plusic. Vec sam imala neke simptome, bolne grudi. Mučnine i osjetljivost na mirise. Nakon 5 dana pocne me bolit donji dio stomaka. Blagi bolovi i kap krvi. Nakon 2 dana počnem krvariti i zavrsim kod privat. Gin. Koji mi kaže da je to implantacijsko krvarenje. Rano je, ne vidi se još da bi išta više mogao reci, i da uzmem magnezij i sve ok. Dodjem kući i nakon 2h neki veći ugrušak i jace krvarenje, kao mens. Sutradan odem kod svoje gin. Ona isto tako potvrdi trudnoću. Kao to je uredu. Normalno, al ne vidi nista puno. Rano je. I pošalje me na hitnu u bolnicu, kaze da tamo imaju bolji uređaj i da ce mi izvadit krv, Urin. Na hitnoj me pregladala. Urin ne pokazuje trudnoću, ona na ultrazvuku ne vidi nista. Al kao obilježila je nesto na slicici. Pozove svoju nadredjenu. Ona me pregleda i isto tako kaze da se ne vidi, puste me kući i da nazovem. Nazovem nakon 2h kazu da u krvi pokazuje se trudnoca i da se javim za 2dana.e sad dali sam još trudna? Dal je možda vanmatericna? Ima li tko sličnih iskustava? 

  • Avatar C1M4

    C1M4

    Broj poruka: 1322

    Prijavi adminu

    Sweet. 30

    Pozdrav mame, zadnju menst. Sam imala 2.8.A 2.9 sam saznala da sam trudna tj test je pokazao plusic. Vec sam imala neke simptome, bolne grudi. Mučnine i osjetljivost na mirise. Nakon 5 dana pocne me bolit donji dio stomaka. Blagi bolovi i kap krvi. Nakon 2 dana počnem krvariti i zavrsim kod privat. Gin. Koji mi kaže da je to implantacijsko krvarenje. Rano je, ne vidi se još da bi išta više mogao reci, i da uzmem magnezij i sve ok. Dodjem kući i nakon 2h neki veći ugrušak i jace krvarenje, kao mens. Sutradan odem kod svoje gin. Ona isto tako potvrdi trudnoću. Kao to je uredu. Normalno, al ne vidi nista puno. Rano je. I pošalje me na hitnu u bolnicu, kaze da tamo imaju bolji uređaj i da ce mi izvadit krv, Urin. Na hitnoj me pregladala. Urin ne pokazuje trudnoću, ona na ultrazvuku ne vidi nista. Al kao obilježila je nesto na slicici. Pozove svoju nadredjenu. Ona me pregleda i isto tako kaze da se ne vidi, puste me kući i da nazovem. Nazovem nakon 2h kazu da u krvi pokazuje se trudnoca i da se javim za 2dana.e sad dali sam još trudna? Dal je možda vanmatericna? Ima li tko sličnih iskustava?


    Trudnoca se vidi obicni nakon 10-14 dana kasnjenja menge.. Nazalost ne moze ti nitko sa sigurnoscu reci ovdje.. Rekli su ti da se javis za dva dana jer ce ti vjerojatno opet vaditi betu da vide raste li i dupla li se pravilno pa ces onda sve znati😊 drzim fige da je sve okej😊✌

    [lilypie.com]

  • Avatar Sweet. 30

    Sweet. 30

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    C1M4

    Sweet. 30

    Pozdrav mame, zadnju menst. Sam imala 2.8.A 2.9 sam saznala da sam trudna tj test je pokazao plusic. Vec sam imala neke simptome, bolne grudi. Mučnine i osjetljivost na mirise. Nakon 5 dana pocne me bolit donji dio stomaka. Blagi bolovi i kap krvi. Nakon 2 dana počnem krvariti i zavrsim kod privat. Gin. Koji mi kaže da je to implantacijsko krvarenje. Rano je, ne vidi se još da bi išta više mogao reci, i da uzmem magnezij i sve ok. Dodjem kući i nakon 2h neki veći ugrušak i jace krvarenje, kao mens. Sutradan odem kod svoje gin. Ona isto tako potvrdi trudnoću. Kao to je uredu. Normalno, al ne vidi nista puno. Rano je. I pošalje me na hitnu u bolnicu, kaze da tamo imaju bolji uređaj i da ce mi izvadit krv, Urin. Na hitnoj me pregladala. Urin ne pokazuje trudnoću, ona na ultrazvuku ne vidi nista. Al kao obilježila je nesto na slicici. Pozove svoju nadredjenu. Ona me pregleda i isto tako kaze da se ne vidi, puste me kući i da nazovem. Nazovem nakon 2h kazu da u krvi pokazuje se trudnoca i da se javim za 2dana.e sad dali sam još trudna? Dal je možda vanmatericna? Ima li tko sličnih iskustava?

    Trudnoca se vidi obicni nakon 10-14 dana kasnjenja menge.. Nazalost ne moze ti nitko sa sigurnoscu reci ovdje.. Rekli su ti da se javis za dva dana jer ce ti vjerojatno opet vaditi betu da vide raste li i dupla li se pravilno pa ces onda sve znati😊 drzim fige da je sve okej😊✌


    Nadam se da hoce.. Evo danas je 10i dan kako kasni. Znaci vec 6tj bi trebala kao bit trudna.. Krvarenje je stalno.. Mene grudi vise ne bole. Nemam vise nikakvih mučnina. Nista. Osim umora i evo, spava mi se. S prvim djetetom koji ima vec 8i pol god. Nisam nikakve probleme imala. Ni krvarenja.. Pa sam bas sad uplasena da nakon 3 različita gin. Nitko nista sa sigurnošću ne govori. 😨🙄

  • Avatar Bezzo1991

    Bezzo1991

    Broj poruka: 228

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima. Unaprijed se ispričavam na možebitnim izbezumljenim porukama, ali sam u strahu i panici. Partner i ja radimo na bebi od zadnje menstruacije koja je bila 19. kolovoza. Ciklus mi je cca 31 dan i trebala mi je doći menstruacija 19. rujna, ali nije. 3 dana prije očekivanw menstruacije sam napravila test i bio je negativan, a prekjučer (4 dana nakon) je bio pozitivan, i jutros opet pozitivan. Pri povratku s posla sam uocila smeđi iscjedak, a sada maloprije i krvarenje. Osjećam strašnu muku u želucu, ne znam je li to od straha ili je netko imao sličan slučaj. S otoka sam i nemam ginekologa blizu, ali sam se već sutra naručila na pregled i vađenje bete. Trebam li se pripremiti na najgore? Hvala unaprijed svima, velika ste podrška ♥️

    [lilypie.com]

  • Avatar C1M4

    C1M4

    Broj poruka: 1322

    Prijavi adminu

    Bezzo1991

    Pozdrav svima. Unaprijed se ispričavam na možebitnim izbezumljenim porukama, ali sam u strahu i panici. Partner i ja radimo na bebi od zadnje menstruacije koja je bila 19. kolovoza. Ciklus mi je cca 31 dan i trebala mi je doći menstruacija 19. rujna, ali nije. 3 dana prije očekivanw menstruacije sam napravila test i bio je negativan, a prekjučer (4 dana nakon) je bio pozitivan, i jutros opet pozitivan. Pri povratku s posla sam uocila smeđi iscjedak, a sada maloprije i krvarenje. Osjećam strašnu muku u želucu, ne znam je li to od straha ili je netko imao sličan slučaj. S otoka sam i nemam ginekologa blizu, ali sam se već sutra naručila na pregled i vađenje bete. Trebam li se pripremiti na najgore? Hvala unaprijed svima, velika ste podrška ♥️


    Cuj, sve je moguce.. Ovisi i kakvo je krvarenje,  mozete biti “normalno” jer je rana trudnoca, a moze biti i znak spontanog🙄 Najbolje da mirujes do pregleda jer ce ti vjerojatno dati utrogestan ili duphaston za ocuvanje trudnoce pa je najbolje i da se ne stresiras do pregleda i dok ne vidis kolika je beta jer nazalost ne mozes nista drugo uciniti, a stres moze samo nastetiti.. Drzim fige da je sve okej❤😊

    [lilypie.com]

  • Avatar Simona629

    Simona629

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozdrav drage mame. 
    Ja vas molim za pomoc. 
    Zadnja menga je bila 31.07 saznala sam ds sam trudna 29.8 stvarno sam jako zelila bebu međutim prognoze nisu dobre kazu daa cu trebat na kiretazu jer mi je zumanjcana vrecica prevelika iznosi 6.4 mm a i dalje nema ploda i ako sam po njihovom trudna 8 tjedana i nesto dana danas sam vadila betu bila je 11357 i vadit cu je opet u petak  :( dali je imala koja mama ista slicno

  • Avatar Simona629

    Simona629

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    I da od petka krvarim bila sam na hitnoj dobila sam dupaston

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.