krvarenje u ranoj trudnoci

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • janavk

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    pozz svima.. nova sam ovdje i trebam savjet,pomoć,iskustvo..
    kod mene su krenuli problemi od početka trudnoće ali ću sad napisati ovo najbitnije.
    potvrđena mi je trudnoća 7.1.2019 ali sam bila trudna jako kratko..prošli četvrtak sam dobila temperaturu od 39.6! već je bio petak kad sam otišla u bolnicu,prije toga sam primjetila nekakav iscjedak kao boje kave,ali mi je to izgledalo kao krv. uz to sam imala bolove u predjelu stomaka,nisko..
    tad sam bila (po ovima kod mene u bolnici) negdje u prijelazu u 15.ti tjedan,prva trudnoća i imam 27g.. doktorica me pregledala i rekla da mi je u rodnici puno krvi,ali na UZV (koji je u bolnici kod mene strahovito loš i jedva se vidi dal srce kuca),se ipak vidjelo da je beba živa,posteljica u redu.. zadržali su me u bolnici radi prijetečeg pobačaja.. imala sam i neku upalu pa sam koristila antiobiotike. možda dva dana nakon što su me primili u bolnicu,krenula sam krvariti i ovako,slično menstruaciji i imala sam strašne bolove u donjem dijelu stomaka i grčeve. dali su mi vaginalete,diazepam,paracetamol uz te antibiotike.
     iz bolnice sam otpuštena jučer,uz strogo mirovanje,pustili su me jer se nije događalo ništa novo. i sama sam mislila kad sam prvi put vidjela krv,da je to početak pobačaja,da ću dobiti odljev i da ide inducirani porod. međutim to se nije dogodilo i kako kažem,pustili su me. naravno pregledala me doktorica ponovno,zvala šefa odjela pa me ponovno pregledavala,što je bilo dosta bolno jer je s nečim pritiskala djelove rodnice da vidi odakle krv najviše ide i oni su meni rodnicu isprali. rekli mi da se po izlasku javim svom doktoru.. otišla sam kod nje u strašnim bolovima..neznam jel me bolilo jer su me 2 puta pregledavali i treći put radili to ispiranje i jer sam se kretala više nego tjedan dana koje sam tamo provela..ali sam umirala od bolova..
    ona mi je prepisala željezo,vaginalete za čuvanje trudnoće i rekla da radim urinokulturu da isključimo kamenac u bubrezima..jer se mora otkriti uzrok boli a ni ona nezna što bi mi rekla eto… a ja nekako mislim da nema to veze sa bubrezima,a moja intuicija mi govori nekako da se neće dogoditi da imam pobačaj

    dali je itko imao ovakvo ili slično iskustvo?
    hvala vam unaprijed

  • Kikic

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozz u velikoj sam dilemi pa mi treba pomoc
    Sumnjam da sam trudna jer imam sve siptome trudnoce a i menstruacija mi je kasnila 25 dana 
    Medjutim 30 Marta sam dobila i imam Jake bolove i obilno krvarenje a pregled kod ginekologa mi je 10 aprila 
    I sad nez sta je u pitanju a moram da cekam jer me zanima o cemu se radi 

  • ksenci

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozz svima… nova sam na ovom forumu,ali moram nesto pitati koja je imala isskustva sa tim,peta nedelja trudnoce bila sam kod gin i video je mesak 11mm i zumancano telo pre 2 nedelje,ali danas se javilo krvarenja i to obilnije sa nekim ugruskom bez bolova javila sa gin on mi povecao uzrogestan i mirovanje dali se treba plasiti i paniciti 

  • adelisa

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav ,prosli mjesec sam imala nezaštićene odnose, 15 dana prije m.tri kapljice krvi, grudi oko 15 dana bolne, tri dana prije redovne m.obilno krvarenje, grudi prije na dan totalno ispuhale, jos uvijek imam mučnine pogotovo poslje jela, dali ipak moze biti trudnoca u pitanju, i da prolazno probadanje u jajnicima, zene ima li ko slicna iskustva ..

  • Goga_990

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Cao. Nova sam na forumu. U 8 sam nedelji trudnoce. Nakon odnosa mi se pojavila sukrvica, nakon cega sam se javila dr i sve je u redu. Sada sam kuci strogo mirovanje. Sta mislite koliko dana moze da bude taj smedjkasti iscjedak? Da li ce biti sve u redu?

  • Avatar malabubamara

    malabubamara

    Broj poruka: 42

    Prijavi adminu

    Zdravo drage mame, 

    Prema UZV trudna sam 8+1 racunajuci prema zadnjoj menstruaciji 10+1). 
    U proslu srijedu mi se pojavila smedja flekica na donjem vesu. U cetvrtak bila na kontroli, culi amo bebino srce :). Dr mi je propisala Utrogestan 3x1 dok ne nestane smedji is jedak, nakkn toga 2x1 mjesec dana. Od cetvrtka vecinom lezim, mirujem, malo sasvim prosetam. Svaki dan mi se jednom dnevno pojavi mala smedja flekica, I evo danas isto  vec 6. dan. Pomalo vec brinem, nadala Sam se da ce to proci nakon 2,3 dana.  Stomak me, kada lezim skoro uopste ne boli (nekad u donjem stomaku u predjelu jajnika ipi na sredini). Kada ustanem ili na okretanje, pokret tupo boli. 
    Da li treba da brinem? :( 
    Prva mi je trudnoca I sve bih dala da sacuvam mrvicu ❤️

    [lilypie.com]

  • martinaivan24@gmail.com

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozz moze pitanje

  • J.Matea22

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Postovane,
    dali mi netko moze ovdje dati savjet. Zivim u Njemackoj. Prosli tjedan moj ginekolog potvrdio trudnocu radio HcG i rekao da se u 48 sati uduplao i da je sve okej. Nije mi rekao koliko sam dugo trudna rekao je da dodem za 2 tjedna na kontrolu kada se on vrati sa godisnjeg odmora. Po mome izracunu 4-5 tjedana.Kada je radio ultrazvuk nista se nije moglo vidjeti bez da skroz uveca tek mala mrvica od nekih 2mm.Danas sam pocela krvarit. Prvo je bilo samo obris na papiru,a sada je vec malo vise,ali ne toliko strasno. Uspanicili smo se ja i zarucnik te otisli na hitnu ginekolosku ambulantu. Uzeli su mi urin i radili vaginalni ultrazvuk. Taj ultrazvuk nije trajao ni minutu i doktor uobce nije nesto gledao vec je samo rekao “ploda nema nije tu zao mi je”. Rekao je da ce ponovit HcG uzeli su mi krv opet idem u petak. Dali se nekoj od vas postovane ovakva situacija desila. Pod stresom sam. Dali je moguce da nije nista strasno i dali je moguce da se plod vidi u 5 tjednu.To mi je prva trudnoca.
    Sta da radim,dali imate neki savjet?
    Hvala vam puno,postovane na minutici koju ste odvojile da procitate

  • Avatar C1M4

    C1M4

    Broj poruka: 1322

    Prijavi adminu

    J.Matea22

    Postovane,
    dali mi netko moze ovdje dati savjet. Zivim u Njemackoj. Prosli tjedan moj ginekolog potvrdio trudnocu radio HcG i rekao da se u 48 sati uduplao i da je sve okej. Nije mi rekao koliko sam dugo trudna rekao je da dodem za 2 tjedna na kontrolu kada se on vrati sa godisnjeg odmora. Po mome izracunu 4-5 tjedana.Kada je radio ultrazvuk nista se nije moglo vidjeti bez da skroz uveca tek mala mrvica od nekih 2mm.Danas sam pocela krvarit. Prvo je bilo samo obris na papiru,a sada je vec malo vise,ali ne toliko strasno. Uspanicili smo se ja i zarucnik te otisli na hitnu ginekolosku ambulantu. Uzeli su mi urin i radili vaginalni ultrazvuk. Taj ultrazvuk nije trajao ni minutu i doktor uobce nije nesto gledao vec je samo rekao “ploda nema nije tu zao mi je”. Rekao je da ce ponovit HcG uzeli su mi krv opet idem u petak. Dali se nekoj od vas postovane ovakva situacija desila. Pod stresom sam. Dali je moguce da nije nista strasno i dali je moguce da se plod vidi u 5 tjednu.To mi je prva trudnoca.
    Sta da radim,dali imate neki savjet?
    Hvala vam puno,postovane na minutici koju ste odvojile da procitate


    Kod mene se na 5+3 nije nista vidjelo vec samo prazan gestacijski mjehuric, sad ovisi kad je tebi bila zadnja M? Krvarenje nekad moze biti opasno u tako ranim tjednima, a nekad nije nista, ovisi o kolicini i boji, ali svakako miruj i cekaj betu da dobijes☺️ znas li mozda kolika ti je bila beta prvi i drugi puta?

    [lilypie.com]

  • J.Matea22

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    To i je najveci problem zato sto ovdje nazovu te telefonski i samo kazu uredu je il nije uredu. Sto se tice krvarenja nije obilno nije poput mjesecnice slabije je dosta i roze boje .
    Ne znam kolika je beta nista mi nisu rekli samo su rekli da se uduplal u 48 sati i da je uredu tj da se potvrdila trudnoca. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.