Koje crtiće voli vaše dijete?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Clainaisp

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Bok! Evo imam malca od dvije godine koji peppu obožava. Na youtubeu gleda crtiće peppe po nekoliko sati bez da trepne. Osim tog crtanog voli još i Traktor toma,Teletubbiese, Fifi, al Peppa je zakon!!

  • Aewrwswi33

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Peppa pig se gleda skoro svaki dan preko youtube, pa je vrijeme za CD. Jako voli gledati i Traktor Tom, Vatrogasac Sam, Vatrogasac Vjeko, A je to….

  • Avatar suzy13

    suzy13

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Moji malci nemogu bez crtica Traktor Tom,Gusjenica Tina, U vrtu pod zvijezdama, Tom i Jery..To su crtici koje oni mogu gledat stalno i stalno..Ali koji god da im pustim, oni ce gledati,njima bitno samo da je crtic :)

  • tkojeto

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Peppa Pig je prva i najveća ljubav moje trogodišnjakinje, ali Poštar Pat, Krtek, Pingu, Tom i Jerry, Superčitači, Skockani spužva Bob konzumiraju se svi u jednakim količinama, naravno vrlo dozirano i uz nadzor roditelja.

  • mama21

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    moja curica obožava traktor Toma i Pumbu,a tu je i naš zajednički omiljeni crtić Peppa pig:)

  • tatine_cure

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Moje cure naaaajviše vole gledati Ekipu za 5, poštara Peta, Fifi i cvjetno društvo, Slatke ovčice, a Pepu Pig vole kao što tata voli gledati Tri dva jedan pereci…

  • Avatar vilidada1

    vilidada1

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Jednostavno…obožavamo Pepu, jer je dobroćudna, inteligentna, nadahnjuje,educira..čista pozitiva. Sigurno je dobitna kombinacija jer ju naša trogodišnja princeza netremice promatra, upija, reagira..spontano smijanje i naravno gluma uloga iz crtića poslije..Pepa je zakon!

  • zugzug

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Nasa curica obozava peppu pig,po cile dane je gleda:)

  • Avatar ina7

    ina7

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Moja curica je skoro počela da gleda crtane filmove jer će tek dvije godine i prvi koji joj je postao omiljen je PEPA PASE kako ga ona zove 

  • bbi

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    Domi gleda Elma i Bumbu jer mu je Pepu sestrična odnesla čim smo ga kupili (što je prošlo uz puno plača s obadvije strane), pa bi nas jako jako jako veselilo da dobijemo ovakav poklon :)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.