Koje crtiće voli vaše dijete?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Biljana33

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Moja beba od 8 mjeseci obožava Peppu!Jedina Peppa ju uspije skoncentrirati!Peppa je zakon!

  • Marijana1987

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Peppa, Traktor Tom, Pocoyo, Aladin, malo Spužva Boba…
    Što se tiče Peppe, nju ugleda unatrag nekoliko mjeseci i najviše joj je zanimljiv mali George, a najdraža epizoda joj je ona sa štucanjem. :)

  • Avatar sandrine

    sandrine

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Moja curica (2 g, 9 mj) već jako, jako dugo voli Peppu… Ona i George su nam pomogli i da se ovo ljeto riješimo pelena (nabavili smo naljepnice i lijepili ih za nagradu kad nije bilo nezgoda), naučili su nas puno fraza i bez greške uvijek su crtić izbora :). Na misiji smo kupovanja svega peppastog… pa je mama morala tražiti stare crtiće, žicati i kupovati rabljene, a tako i figurice i plišance… Sve u vezi Peppe. Od Djeda Mraza traži se kuća.. ajme meni, gdje će mama naći Peppinu kuću? :D (Hvala Bogu na eBayu.)

    A osim Peppe, curka je jako zavoljela kanarinca Tweety… i odmah nakon Peppe, idući crtić izbora su zgode i nezgode Tweetyja i Silvestera. :) Ponekad su okej i slatki psić Piko, nezaobilazna Hello Kitty, Pingu i nedavno otkriveni ruski crtić Maša i Medvjed… Ali samo ponekad. Jer Peppa je glavna. I Tweety.

    Ali Peppa je Peppa. :D

  • jona

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    naš stariji sinčić obozava gledati dobre stare  crtiće poput štrumpfova,letecih medvjedića…a mlađi obožava gusjenicu tinu i pepu.stalno vodimo pravi mali rat oko toga šta ce se gledati.

  • ninaj

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Najčešće gledamo: Braću Koale, Peppa Pig, Tomicu i prijatelje, Chuggington, Roary i Pingu.

  • Franca123

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Moja djevojčica (3.5 godine) obožava razne crtiće. Voli Toma i Jerryja, Jagodicu Bobicu, Medvjediće dobrog srca, Dora istražuje, Hello Kitty, a pogotovo Peppu Pig. Iz dana u dan ponavlja nekoliko epizoda Peppe Pig na laptopu, doslovno se zarazila. Naime, taj crtić je jedan od prvih koji je počela gledati. 
    Često gleda Peppa Pig - Zubić vila ili Mamin rođendan, odlični su mi crtići i drago mi je što voli takve crtiće. :)

  • Avatar medoKartonski

    medoKartonski

    Broj poruka: 60

    Prijavi adminu

    Teletabisi su nam na prvom mjestu … ali sad smo polako počeli uvoditi neke druge … među njima i Pepu Pig …

    Ljubav se zove imenom tvojim - IVA -

  • robert10

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Bok! Moji dečki obožavaju Pepu Pig. Kad je stariji bio mlađi  (sad ima 8) imao je sve komplete s slikovnicama, knjižicama sa zadacima i cd-ima, a mlađi je nastavio u istom tonu. Vole još i  Traktora Toma, Boba Graditelja, Hello Kity, Super Why, Baltazara, Felixova pisma, Jura iz đungle… Ima toga još. Samo da je zabavno i poučno što Pepina obitelj i njihove dogodovštine i jesu. Baš se veselimo novim izdanjima Pepe, jer su nam se ovi stariji poprilično istrošili. Dobra ideja za reizdanjem uvijek dobre Pepe.
    Pozdrav od jedne mame sa dečkima!

  • Avatar alcocogueptot

    alcocogueptot

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Moji klinci  a osobito Mia gleda Pepu bez da trepne , a voli još pogledati i Jagodicu Bobicu , Teletabise, Hello Kity i Tomicu i prijatelje .

  • scvit

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Peppa pig i Dora istražuje

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.