Koje crtiće voli vaše dijete?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar marija2011

    marija2011

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    I dvije godine prošlo od rođenja našeg anđela i nije se ništa promijenilo. Svaki dan od rođenja čitamo i gledamo svakakve crtiće i slikovnice, ali one najdraže su nam Pepa pig i Teletabisi.

  • dottoressa82

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Naša vragolanka se nedavno navukla na Čudovišta iz ormara i u stanju je pogledati skoro cijeli crtić iako ima tek 2 g. Nijedan drugi ju toliko ne zaokupi. Sad je par dana bolesna pa je i meni dosta tog crtića, pa smo od sestrične posudili Peppu. Najbolja epizoda joj je ona kod slona zubara, pa veli da bude i ona išla kod slona zubara a ne kod mame (i ja sam zubar). Eto, sirota živi u zabludi da slonovi popravljaju zube… :)

  • Avatar kikivecu

    kikivecu

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Priče i slikovnice, puno puno čitamo i pričamo. Nažalost, ja kažem da su i moja dijeca ovisnici o crtiću. Dok je sin bio u Teletubbiesima, kčer je ovisnica Pepe Pig, i to se onada vrti od jutra do mraka, tata od Pepe izgubio naočale, a na kraju sjeo na njih itd… i tako cijeli dan….Super mi je što zajedno vole sve Disney crtiće, a oni su mi jako lijepi. Što se tiće Pepe, čak sam i majcu naručila preko neta, jer stvarno je ovisnica:) Pepa pig, Pepa pig i opet Pepa…:)

  • zelika

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Moj Petar je prošao dvije godine i tek sada su ga počeli zanimati crtići.Za sada najviše uživa u Teletubbisima i Štrumfovima,

  • Nikikiki

    Broj poruka: 31

    Prijavi adminu

    Gabriel je apsolutni obožavatelj Pepe Pig! Ne samo da gleda nego i oponaša Pepu i Georga. Najviše voli “Bakin i Djedov tavan” i “Garažu Denijevog djeda”.
    Sad ima četiri godine, a več tri neodustaje od Pepe.U početku je bila Pepiga jer nije znao reči Pepa.

    U jednom Pepinom crtiću gospodin bik popravlja cestu, a naš Gabriel kaže svaki puta kad u vožnji naiđemo na radove na cesti “mama to ti gospodin bik popravlja cestu”.

    Jako nam je žao što u dučanima nema više igračaka od Pepe Pigg.

  • Avatar lala

    lala

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Moj Jan ima dvije godine i vec duze vrijeme gleda Traktor Toma, Pepu prase i Tomicu i prijatelje to su mu najdrazi crtici, cak sam morala i slikovnice kupit za iste.

  • Avatar glumica

    glumica

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Mi obožavamo Pepu Pig, a kako smo još maleni zovemo ih “PP”.  Svi troje uživo u crtiću, a najdraži nam je Gospodin krumpirko i Djedin vlak; tu, tuuuu….. Pusa svim Pepa-ljubcima :-)

  • Avatar kiki87

    kiki87

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pepa nam je definitivno br.1 :) . Ne samo da ju obozavaju djeca nego i mama :). Tako poucan crtic.  Toliko dobrih ideja,kako odreagirati na neke njihove :“ispade,želje,imati spreman odgovor…”. Volimo Pepu, znamo sve pjesmice ,a  volimo i bracu Georga i dinosaura grrr…:)

  • pola

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Mi zadnja tri mjeseca gledamo iskljucivo peppu, pričamo o peppi, igramo se sa peppinim prijateljima, idemo spavati s peppom, budimo se uz pitanja o peppi…mama je vec pomalo luuuuuuuuda!
    Šalu na stranu, peppa je jedno jako zanimljivo i edukativno prase pa se i mi ostali kat kad podružimo sa njenom obitelji :)

  • šigo

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Obožavamo Peppu i njezinu ekipu, obitelj i prijatelje, stalno je gledamo, i nas su djeca “ zarazila”, pa tako da se i mi vidimo u ulozi peppine obitelji !!!!!!!!!!!!!!!!

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.