Koja kolica kupiti?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar luce35

    luce35

    Broj poruka: 1433

    Prijavi adminu

    Mi imamo peg perego 3u1 od prvog djeteta, nema kud s njima nismo vozili, najmanje po asfaltu i ravnim povrsinama, cvrsta, ne skripe, i izgledaju kao nova. Jesu kostala al vrijede svake lipe. Da opet kupujem peg perego bi bio moj izbor 😉

    [lilypie.com]

  • tinci90

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Mame koje imate kolica Maclaren Daytripper, zanima me kako ste zadovoljne s njima. Nama su favorit, sviđaju nam se jako, ali smo se raspitivali za zamjenske kotače (za svaki slučaj) i svi su me uputili direktno da se javim Maclarenu. :/

  • Avatar Tinčica3

    Tinčica3

    Broj poruka: 234

    Prijavi adminu

    Ima li tko Foppapedretti Iwood kolica? Kako ste zadovoljni? 

  • Avatar DeeSB

    DeeSB

    Broj poruka: 621

    Prijavi adminu

    Pozdrav…ima li koja iskustva sa Joie Mytrax kolicima 3 u 1? Nije ima losa cijena ali me muci sto se sportski dio ne moze okrenuti prema mami nego samo u smjeru voznje…nisam sigurna dal bi to bio prevelik problem s obzirom da bi za pocetak koristila kosaru za novorodjence i as pa tek poslje taj sportski dio. Ali djeluje jako zgodno za sklopiti i rasklopiti…pa evo ako ima netko iskustva s njima… 🤔

    L 💛
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Lunica

    Lunica

    Broj poruka: 1214

    Prijavi adminu

    Ona koja stanu u gepek😂😂

    ᗰIᕼᗩᗴᒪ 6.5.2021.

  • londonsky

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Bok svima,

    Ja sam nasla Maxi Cosi Zelia i Maclaren daytripper. Kod jedinih i drugih me muči to što kad izvadiš košaru i staviš ju na neku površinu stranice opadnu to jest sredina se podigne i beba zapravo ne moze ležat u njima osim ako nisu zakačena. Ima ko iskustva s njima?A opet nikako ne zelim 3u1 jer ne znam di bi mi košara stala u auto kad je beba mala, uz auosjedalicu, mene. A imam manji auto. 
    Bas me muče ta kolica, evo pet mjeseci trudna pretražijem kolica cca mjesec dana i ono na rubu sam napravit znanstveni rad na tu temu. :D

  • Avatar Lavica27

    Lavica27

    Broj poruka: 3400

    Prijavi adminu

    Londonsky ja sam čitala tvoj post dva puta jer mi nije jasno sto pitas…
    Ajmo redom. Zasto ti je bitno da mozes bebu u kosari skidati s kolica da lezi na nekoj povrsini (tj da ne padaju stranice).
    Drugo pitanje- ne kuzim stvarno… jer 2u1 i 3u1 se sastoje od konstukcije kolica i kosare te sportskog sjedala. 3u1 imaju u paketu i AS,2u1 nemaju AS u paketu. Pa koja god kolica odabrala negdje moras smjestiti kosaru🤔🤔

    [lilypie.com]

  • Bebac24

    Broj poruka: 732

    Prijavi adminu

    Dali netko ima peg perego book plus ili pop up? Zanimaju me iskustva? Za prvog sam imala baby merc, kolica su stvarno savrsena ili preteska. Sad trazim nesto sta je lagano ali isto 3u1 

    [lilypie.com] [lilypie.com]

  • BebitaČikita

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Curke jel koja od vas možda kupovala kolica na Nabava.net? Čini mi se super ponuda, a vrijeme mi curi.

  • Avatar Anna13

    Anna13

    Broj poruka: 73

    Prijavi adminu

    Evo da se javim sa svojim iskustvom.  Isto tako mislila uzeti daytripper ili zeliu, odlučim se za daytripper i na kraju me muž odgovori jer mu se nisu sviđala i uzmemo mutsy nio. Uglavnom ja oduševljena, a nedavno sam pročitala da daytripper ima problema s konstrukcijom koja puca, valjda ima baš dosta reklamacija na njih, tako da hvala mužu.  Je da smo potrošili skoro duplo više jer i as ide posebno, ali svaka kuna se isplatila. Nakon 10 mjeseci svaki dan sam sve zadovoljnija s mutsyem. Evo i danas sam s bebom od deset kila ih još natovarila s vrećicama iz dm, tržnice i trgovine.  Bolje da ne znate šta sam sve okacila🙈, a i dalje ih možete voziti jednom rukom, doslovno klize.  Tako da mislim ko god uzme mutsy neće pogriješiti.  Eto meni uopće nisu bila na popisu, iako sam isto tako skoro cijelu trudnoću istraživala koja da kupim.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.