Koja kolica kupiti?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • minni_me87

    Broj poruka: 121

    Prijavi adminu

    Ja sam isto gledala malo veca kolica, iako su teža. U tim babyzen yoyo kolicima mi se cini kao da ce dijete ispasti van. Nekako su mi klimava i nesigurna pogotovo, ali vjerujem da su okdy onoma koji su u dijelovima grada gdje je beton i nema puno drmuckanja. 
    Najbolje ti je istraziti sto bi htjela pa onda lagano po ducanima isprobati ih. 😊

  • Pikula

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    Da, znam. Ali, situacija je da ne živim baš blizu trgovina s dječjim kolicima, a planiram otputovati za zg uskoro za  vikend pa pokušavam prema komentarima iskusnih :-) sastaviti neki uži izbor… da barem znam na sto ne trositi vrijeme :-)

  • minni_me87

    Broj poruka: 121

    Prijavi adminu

    Proguglaj ducane po Zg, pogotovo gdje su akcije (bubamara, baby centar imaju 10% na trudnice pa se uclani u njihov klub, pa kasnije mozes i preko weba kupiti). 

  • Avatar Nikolina95

    Nikolina95

    Broj poruka: 307

    Prijavi adminu

    Ja imam bebeto kolica, ona su dosta teška i velika..vozila sam ih svagdje i po ravnom i po pjesku i po kamenu, mortizeri su im super.. Ja sam zadovoljna s njima. 

    🙋‍♀️-24g
    🙋‍♂️-34g
    👨‍👩‍👦 🤰

  • fifita

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav,

    zanima me ima li netko iskustva s Kinderkraft Prime 3u1 kolicima?

  • MaryJane

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav! Mene također zanimaju iskustva s Kinderkraft 3 u 1 kolicima, svejedno kojima (prime, juli, xmoov moov…) ako je netko koristio. Malo mi je čudna ta cijena u usporedbi s drugim kolicima (online ih ima već od 1600kn- juli), a s obzirom da nemam nikakvog islustva još, zanima me jel služe svrsi ili je bolje i isplativije ipak kupiti nešto kvalitetnije, ujedno i višeg cjenovnog ranga. 

  • blibla0607

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav,

    zanima me jel ima itko iskustva s Cybex Eezy Twist 2+?

  • Avatar Kontesa1

    Kontesa1

    Broj poruka: 156

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima 🤗
    Molim iskusne za savjet. U potražnji sam za kolicima. Na proljeće ću dobiti blizance pa mi trebaju i kolica za blizance. Privlače me bebeto 42 upravo zbog toga što su kao vlakić a ne ona široka di su bebe jedna pored druge. Šogorica me uvjerava da mi košara ionako neće trebati,to jest da mi je dovoljan sportski dio i jaje (autosjedalica). Zanima me vaše mišljenje. 
    P.s.živim na selu s dosta uzbrdica i neravnog terena. Hvala svima. 

    + 18.08. 👶🤰💗
    Blizanci 💞

  • Nensy

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima !
    Trenutno sam u fazi proučavanja kolica i autosjedalica na web shopovima. Uopće ne znam što kupiti. Gledala sam verzije 3 u 1 jer mi se čine praktične.  Ima li tko iskustva s chicco trio best friends? Kakva je marka freeon? Vidjela sam na bazzar.hr neka lorelli samo mi se čine prejeftina za 3u1 verziju, pa se bojim da nisu dovoljno čvrsta. Iskreno htjela bih da su lagana za vožnju i da se mogu lako sklapati, jer živimo u manjem stanu. A treba mi i verzija da su kotači dobri i za gradsku i seosku vožnju jer baka živi na selu.
    Hvala unaprijed svima.

  • ReeceODonnell

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    Najbolje mogućnosti za zaradu 62 000 USD mjesečno. Svi svakodnevno provodimo puno vremena na društvenim mrežama - Facebooku, Instagramu, Snapchatu, Twitteru i popis se nastavlja. Ako ste navikli dobivati puno lajkova ili komentara ili ako sjajno motivirate druge putem svojih postova, možda biste trebali razmisliti o tome da ovo pretvorite u profesiju. Čini se nevjerojatnim, ali nećete si oprostiti ako to ne provjerite……… http://www.worksbaar.com/ [worksbaar.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.