Klomifen

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar katerina

    katerina

    Broj poruka: 52

    Prijavi adminu

    Drage curke držite se, lipo se odmorite sad za produženi vikend, i mi ćemo kad tad sve zatrudniti! Samo treba strpljenja…
    Maya91 nadam se da će ti klomifen pomoći ovoga puta!
    Mare sretno sutra!
    Ja jedva čekam srijedu, tada mi treba doći menstruacija, a nadam se da će izostati! Mislim da ću napraviti i test za trudnoću i prije toga…:-) imam neke simptome koje se navode kao simptomi trudniće,al možda od silne želje i umišljam :-)

  • Mare117

    Broj poruka: 86

    Prijavi adminu

    katerina
    ajde super nadam se da nisu izmisljeni simptomi

  • Mare117

    Broj poruka: 86

    Prijavi adminu

    Ej evo kod mene nema nista novoga 
    kaze da tablete vjerojatno ne djeluju jer sam se udebljala 

  • Avatar katerina

    katerina

    Broj poruka: 52

    Prijavi adminu

    Draga Mare baš mi je žao…malo mi je čudno da to što si se udebljala da utječe na djelovanje tableta…pa jel ti što rekao za dalje? oće ti povećat dozu? meni je moja ginekologinja tako rekla, ako ne djeluju da se poveća doza….
    drži se, riješit će se to!

  • Mare117

    Broj poruka: 86

    Prijavi adminu

    Je rekao mi je da ce sad pauzirat pa moram kod njega kad dobijem gospodu
    i nesto je spominjao da ce povecat dozu

    do tad idem na djetu

  • Maya91

    Broj poruka: 78

    Prijavi adminu

    Mare bas mi je zao što ti je takva situacija.. I meni je isto cudno da koji kg gore moze utjecati na djelotvornost tableta?! Neznam sto bi vam rekla, sve je to individualno od organizma do organizma.. eto ni meni nije djelovalo prvi put, sad pijem drugu turu pa cemo vidjeti, ici cu sredinom slijedeceg tjedna na pregled..  Uglavnom pokusaj se ne preopterecavati previse time i djetom i sl jer to opet na drugu stranu moze lose djelovati i na hormone i na ciklus i sve.. Mislim da bi se sve mi trebale malo opustiti i da ce onda ici sve lakse… sretan vam uskrs i nadam se da cete se lijepo odmoriti i provesti ovaj vikend :)

    [lilypie.com]

  • Silvach

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    Drage ženske,

    sretan Uskrs vam želim,a evo da vam se i ja priključim malo napišem moju borbu unazad 2god.

    Kod mene je u pitanju želja za drugom bebom,imam curu 5 i pol god,i već dvije god nikako zatrudnit. Klomifen pila prošle god 3mj,pa napravila UZV HSG i taj isti ciklus u 10mj ostala trudna,nažalost početkom 1mj u 12tt miss ab
    Sada sam dobila zeleno svjetlo za ponovnim pokušajima-pila klomifen od 3dc do 8dc i sve bilo naopako al sa dobrim završetkom (bar za foliku). Ovulacija sa štopericom bila prošlu sub il ned jer u pon na folikulometriji folikula nije bilo-sad čekam još tjedan dana da vidim jel se + bude pojavio.

    Želim Vam svima da sto prije ugledate plusić i ustrajete u borbi,isplati se

    puse svima

  • Mare117

    Broj poruka: 86

    Prijavi adminu

    Sretan Uskrs curke sa zakašnjenjem :D
    Silvach-stvarno mi je žao bit će sve uredu držimo fige
    Ja se više ne zamaram s tim pustila sam sve neka bude kako Bog odredi.
    Nisam sretna baš kak sam bila prije ništa me pretjerano ne veseli ali bit će bolje.

  • Maya91

    Broj poruka: 78

    Prijavi adminu

    Evo i mene s “nikakvim” vijestima. Danas sam bila na folikulometriji (popila sam zadnji klomifen) i ja  uopce ne reagiram na njega.. I dalje imam mnostvo folikula u oba jajnika.. Stvarno neznam kako se vise “rijesiti” tih policisticnih jajnika, samo znam da me sigurno cega dug put do trudnoce sa slozenijom terapijom od klomifena :( U petak idem opet ali ne nadam se da ce biti ikakvih pomaka ako do sada nije.. Mare dobro kažeš, bit ce kako treba biti samo je teško ostati pozitivan u takvoj situaciji..
    Silvach dobrodošla :) nadam se da ce biti + ;)

    [lilypie.com]

  • Silvach

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    Ej ženske…

    čini se ništa od mojih simptoma i +…danas mi je23dc i bas nista se ne dešava,dok ovu zadnju trudnoću u to vrijeme su me simptomi ubijali
    Maya-a jel si razgovarala sa dr da ti promjeni klomifen na nešto drugo pošto ti folikuli ne reagiraju?

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.