Klomifen

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • nikolinaaa1

    Broj poruka: 64

    Prijavi adminu

    Mare


    a neznam npr. kolegica kod mene na poslu znaci ona kaze da nema uopce menstruaciju  ako ju dobije 1-2 godisnje i ona je prosla sve i svasta i nista od trudnoce i na kraju isla na tu neku operaciju kao zadnja opcija i opet nije imala menstruaciju i nisu joj garantirali da moze ostat trudna i nakon dva mjeseca ostala trudna
    Upravo sam to i ja cula. Jako me strah i nadam se da ću uspjeti izbjeći to :(
    kaze jedino da si tjedan dana u komi da te sve boli i onda ko da nista nije biloa moja sestricna njoj su isto rekli da ne moze imati djece samo ne znam jel ona isla na kakve preglede i te stvari kaj mi prolazimo zato kaj nije bila u braku, i sa 28 god ostala trudna i sad nakon 3 god opet
  • nikolinaaa1

    Broj poruka: 64

    Prijavi adminu

    Upravo sam to i ja cula. Jako me strah i nadam se da ću uspjeti izbjeći to :(

  • Mare117

    Broj poruka: 86

    Prijavi adminu

    ja se inace bojim operacija al ovo mi je muka vise…
  • nikolinaaa1

    Broj poruka: 64

    Prijavi adminu

    Mogu misliti :( Tako mi je i samoj :(

  • Mare117

    Broj poruka: 86

    Prijavi adminu

    a jesi bila na pregledu kad si imala menstruaciju ?

  • nikolinaaa1

    Broj poruka: 64

    Prijavi adminu

    Ne, nisam ni cula za taj pregled! Za što je to i kako se radi?

  • Mare117

    Broj poruka: 86

    Prijavi adminu

    iskreno ne znam isla sam sad malo citat pise (Ultrazvuk za vrijeme mjesečnice se radi jedino ako je riječ o nekih hitnim stanjima ili ti je ginekolog rekao da baš tada dođeš (ukoliko se promatraju ciste, onda te može naručiti za vrijeme mjesečnice da bi vidio ima li kakvih promjena na njima)). ------napisala neka cura

  • nikolinaaa1

    Broj poruka: 64

    Prijavi adminu

    Ne znam, nije mi to spominjao. Inače imam jako divnog doktora i nadam se da će sljedeći biti bar u pola toliko dobar kao ovaj.

  • Mare117

    Broj poruka: 86

    Prijavi adminu

    sve mi to nekak ne vuce na dobro kad moram na takav pregled a sad mi je jos vise muka jer se blizi tj sljedeci tjedan bi trebala ici……
  • nikolinaaa1

    Broj poruka: 64

    Prijavi adminu

    Nadam se daće biti sve dobro i da je sve samo preventivno :) Drzim fige i nadam se da ćemo brzo preći na neku drugu temu na forumu :)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.