Klomifen

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Maya91

    Broj poruka: 78

    Prijavi adminu

    Bok cure, evo mene opet nakon folikulometrije.. Nema nažalost nikakvih promjena, javio se još jedan veći folikul na desnom jajniku (znaci sad su dva vodeca, jedan je oko 14mm - nije skoro nista narastao od srijede :-/, a ovaj drugi je još manji ) Uglavnom, ukoliko u ponedjeljak ne bude nikakvih promjena dat će mi Duphastone.. Totalno sam više zbunjena od svega… 

    Mare folikuli trebaju narasti oko 20-25mm.

    [lilypie.com]

  • Mare117

    Broj poruka: 86

    Prijavi adminu

    bude se povecao držim fige
    ja moram cekat jos 10 dana pa cu se doci jadati ako ne bude dobro

  • Maya91

    Broj poruka: 78

    Prijavi adminu

    Mare nadam se da se neces poceti jaditi vec da ces nam donijeti neku lijepu vijest :) 
    ja sam danas opet bila na pregledu, kod mene se bas nista nije desilo, folikuli nisu narasli :( pocela sam danas piti duphastone, pa cu nakon menstruacije opet klomifen.. mozda slijedeci ciklus bude bolji ;) cujemo se, pozz

    [lilypie.com]

  • Mare117

    Broj poruka: 86

    Prijavi adminu

    Maya91
    tnx
    a kolko dugo pijes klomofene? mozda ti poveca dozu
    ja sam danas pocela

  • Mare117

    Broj poruka: 86

    Prijavi adminu

    Ivan ili Eva <3


    Bok svima! Evo da se i ja uključim u ovu temu. Ja sam ovaj ciklus prvi put pila klomifen od 2. do 7. dana ciklusa ujutro i navečer. Pijem i Dufaston već 3 mjeseca i zadnja dva ciklusa su mi bila 28 dana, a danas mi je 29. dan i još ništa ni od M ni od plusića. Nemam pretjerani osjećaj ni da sam trudna ni da ću dobiti. Jedino što je drugačije je da su mi bradavice lagano osjetljivije nego inače. To je sve. Ima li netko slična iskustva?? Puno hvala i puuno sreće svima želim!! :)

    ejj
    a ne kuzim kak pije od 2 do 7 dc
    meni je rekao od 5 dc a i di sam god čitala pisali su drugi da se pije od 5 dc
    probaj sa testom ako nisi mozda i je trudnoca (ne moras imati nikakve simptome)
    Sretno :D

  • Avatar katerina

    katerina

    Broj poruka: 52

    Prijavi adminu

    Baš mi je žao Maya što ti nije narastao, al držim fige za sljedeći ciklus!! 
    Ja sam isto pila od 5 dc, klomifen, a ne od 2….sad možda postoji razlog zašto neki 2. dan počnu, a neki 5. 
    Ja sam nakon popijenog klomifena bila 10. i 13. dc na folikulometriji. Imam čak 4 folikula, od kojih od jednog ne očekuje ovualaciju jer je već 13. dan bio prezreo (27mm),a ostala 3 su bila 19 i 18 mm. Sutra idem opet da vidi jesu li ta tri ovulirala…ako su sva 3, možda čak i 4, ništa od odnosa radi mogućnosti od višeplodne trudnoće….
    Mene strah da na kraju nijedan ne ovulira, to bi bio problem…a ako više njih smanjit ćemo dozu klomifena sljedeći ciklus…jedva čekam sutra, cijela sam u neizvjesnosti..

  • Maya91

    Broj poruka: 78

    Prijavi adminu

    Katerina drzim fige da ce jedan biti onaj pravi ;) bas citam sad nase postove i mislim se koliko cura/zena ima problema sa jajnicima, neplodnoscu i sl.. bas strasno :( btw. i meni je doktor rekao klomifen piti od 5. dc (5 dana po dvije tablete), ali sada prvo moram duphastone 5 dana po dvije pa pricekati menstruaciju, pa onda tek opet na klomifen.. bilo bi to sve lakse da mi druga “polovica” ne mora uskoro na brod.. ovako sve nekako na presu pa onda iz inata nece :P

    [lilypie.com]

  • Mare117

    Broj poruka: 86

    Prijavi adminu

    katerina


    Baš mi je žao Maya što ti nije narastao, al držim fige za sljedeći ciklus!! 
    Ja sam isto pila od 5 dc, klomifen, a ne od 2….sad možda postoji razlog zašto neki 2. dan počnu, a neki 5. 
    Ja sam nakon popijenog klomifena bila 10. i 13. dc na folikulometriji. Imam čak 4 folikula, od kojih od jednog ne očekuje ovualaciju jer je već 13. dan bio prezreo (27mm),a ostala 3 su bila 19 i 18 mm. Sutra idem opet da vidi jesu li ta tri ovulirala…ako su sva 3, možda čak i 4, ništa od odnosa radi mogućnosti od višeplodne trudnoće….
    Mene strah da na kraju nijedan ne ovulira, to bi bio problem…a ako više njih smanjit ćemo dozu klomifena sljedeći ciklus…jedva čekam sutra, cijela sam u neizvjesnosti..

    Ne kužim zašto ništa od odnosa??

  • Mare117

    Broj poruka: 86

    Prijavi adminu

    curke
    evo pijem klomifene sad treci dan i imam jak iscjedak jel to normalno?

  • Avatar katerina

    katerina

    Broj poruka: 52

    Prijavi adminu

    a nismo smjeli imati odnose dok nije vidila ovulaciju da nebi sva 4 ovulirala, tada je previše jer može doći do višeplodnih trudnoća (da se nebi sva 4 oplodila).
    Ja nisam imala iscjedak kad sam pila klomifen, al ne vidim zašto bi to bilo nenormalno, to je sve individualno…glavno da nema čudan miris…
    jutros sam bila kod gin..uspješno sam ovulirala (čak sam osjećala bol, al je ginekologinja rekla da je to normalno) i eto nadamo se trudnoći..:)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.