Klomifen

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Mare117

    Broj poruka: 86

    Prijavi adminu

    ajme bas mi je dragoo aaaa   
     jedva cekam da vidim kaj ce meni reci
    bilo bi super da ih se i 4 primi :D

  • Mare117

    Broj poruka: 86

    Prijavi adminu

    javi nam dobre vijesti da se i mi mozemo nadati klomifenu

  • Maya91

    Broj poruka: 78

    Prijavi adminu

    Katerina baš mi je drago, držim fige da bude plusić :)

    [lilypie.com]

  • Mare117

    Broj poruka: 86

    Prijavi adminu

    ja idem u ponedjeljak kod doktora pa cemo vidjet kaj bude
    :D

  • Mare117

    Broj poruka: 86

    Prijavi adminu

    eto ja bila jučer kod doktora i samo mi je rekao nema pomaka
    a ja onak
    nisam imala snage ga pitat ista……….
    opet pijem dva dana tablete u cetvrtak opet idem pa cu ga ispitat da mi pojasni
    katerina i kaj ima novoga kod tebe?
    maya91 a ti jel se kod tebe kaj popravilo?

  • Avatar katerina

    katerina

    Broj poruka: 52

    Prijavi adminu

    draga Mare baš mi je žao to čuti…nadam se da će u četvrtak biti bolje vijesti…a ja za sada samo čekam da vidim hoće li menstruacija izostati…nadam se da hoće! a držim fige da će u četvrtak biti pomaka!!!
    Maya 91 nadam se da je tebi situacija bolja!!

  • Maya91

    Broj poruka: 78

    Prijavi adminu

    Bok cure :) evo ja sam jucer nakon 3 mjeseca napokon dobila menstruaciju tako da ima pomaka kakvog takvog :) u petak opet pocinjem s klomifeom (5. dc ) pa se nadam da ce ovog puta biti uspjesnije nego zadnji put.. 
    Mare bas mi je zao da ti nije bilo pomaka, tocno znam kako se osjecas jer sam se ja dok sam prosli mjesec 2 tjedna isla na folikulometriju svaki put nadala da ce reci da se nesto desilo, da se sprema ovulacija kad ono nista.. ali ne odustajemo, glavu gore i bit ce vec bolje ;)
    Katerina nadam se da ce menstruacija izostati i da ima neke koristi od klomifena :)

    [lilypie.com]

  • Mare117

    Broj poruka: 86

    Prijavi adminu

    katerina
    nadam se da ces napustiti ovaj forum i da nebu stigla gospoda vještica
    maya91
    kako nakon 3 mj dobila mengu? meni doktor nije to dozvolio pila sam dufastone
    ne vjerujem da ce i sutra biti pomaka mislim da mi je to nekak od živciranja na poslu
    a ne kuzim lh trakice one su meni bile pozitivne kao kad su trebale a nista od ovulacije? kak to?

  • Maya91

    Broj poruka: 78

    Prijavi adminu

    Mare i ja sam pila duphastone ali ni on mi nije pomogao da dobijem menstruaciju.. zato sam ja pocela piti klomifen u sred nicega (mislim da tada 2mj nisam imala menzis) i vjerojatno zato nije ni bilo pomaka kod mene.. I na zadnjoj folikulometriji kada je vidio da se i dalje nista ne desava mi je ponovno propisao duphastone da izazove menzis i evo ga napokon, spasila sam se.. prekosutra klomifen pocinjem opet 5 dana..

    [lilypie.com]

  • Mare117

    Broj poruka: 86

    Prijavi adminu

    A pila si a jaj 
    meni je od dufastona 4 dana trajala inace 7 pa ne kuzim vise te tablete 
    Sutra se ne nadam da ce biti pomaka samo mi je na pameti produzeni vikedn da se odmorim od svega i maknem iz svog grada

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.