Kad ste radile test na trudnocu?Na dan izostanka ili kad ?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Nina07

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Hvala cure, i ja sam nestrpljiva, a danas je 11. dan od nezasticenog odnosa iako smo i prije toga imali, ali s prekinutim snosajem. Vec me par dana boli na trenutke dolje, kao grcevi pred mengu, malo i leđa, bijeli iscjedak i sve citam da bi to mogli biti simptomi… Pričekat cu jos par dana, bar da prodju dva tjedna.
    Sally, sretno, zelim ti + 😉

  • Avatar kiara12

    kiara12

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Pozdrav neznam jesam falila forum..ali svaka pomoc bi mi dobro dosla :)
    Operiran mi je septum maternice prosle godine 
    Od tad ja i muz bi se tu i tamo pazili 
    M mi traje 31 dan
    Zadnju m imala sam 30.4 
    Od 15-20 imali smo odnose radili na bebi
    Uzasno zelim bebu 
    M bi trebala dobit za 31.5
    Evo 3 dana imam temp 37.2 i par puta mi je doslo povratit
    Nemogu rec da sam.ista drugo primetila cudno osim prije 3 dana laganu tupu bol u stomaku jedno dva sata otp
    Grudi me bole ali kao inace i za pms
    Znam.da je rano za test ali samo bi voljela cut tuda misljenja i savjete 
    U drugoj drzavi sam.muz radi 12 sati sama sam doma imam puno vremena za razbijat glavu 
    Hvala i oprostite na dugom postu

  • Zvezdana

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Pozdrav devojke, moram da vas pitam za mišljenje, pre 4 dana sam uradila test za utvrđivanje trudnoće i pojavila mi je druga crtica koja je jakooo svetla ali se ipak vidi, s tim da treba tek sutra da dobijem, pa mi je bilo čudno što je išta pokazalo, jutros sam kupila drugi test (nije isti proizvodjač) i uradila ali je negativan. E sad me zanima vaše mišljenje, da li postoji šansa da sam trudna ali da ovaj drugi test nije prepoznao toliko ranu trudnoću ili sam pak te ‘sreće’ da mi je prvi bio lažan?

  • andeosgreskom1234

    Broj poruka: 21

    Prijavi adminu

    Pozz curke,imam pitanje 🙈 pijem kontracepcijske vec skoro 2 god  i cesto imam probojna krvarenja ali M dobim uvijek u pauzi,redovno ih pijem, i na pregledima sve ok. No ovaj mjesec sam imala krvarenje slicno M ali od 14.tablete pa skoro do 21. I stalo je i naravno M nisam dobila u pauzi…(kao moze se desiti da izostane nakon duzeg koristenja itd itd) e sad,ja dakle pijem redovno tablete i jos k tome prikinuti snosaj, odnose sam imala cijelii mjesec  i ako je i doslo do trudnoce nezz kad i kad bi test bio pouzdan? Radila sam ga vec 3x 24.12,27.12. I danas 28.12 i svi negativni.Danas zapocinjem sa novim blisterom tableta,… Vase misljenje da li bi ti testovi bili pouzdani? Po svemu radila sam ih u pauzi od tableta kad sam trebala imati M   ….

  • andeosgreskom1234

    Broj poruka: 21

    Prijavi adminu

    Trebala sam dobiti sad u ovoj pauzi od 7 dana, znaci od proslog utorka do jucer… danas pijem 1.tabletu iz novog pakovanja… muci me to da sam imala to krvarenje od 14.tablete do 21.tablete… ono onako srednje sa ugruscima… moguce da mi se sve poremetilo, jer cesto imam probojna krvarenja ali svejedno dobim M u pauzi ili se nastavi samo na pauzu… sad je nisam dobila nikako,imam onako neki prozirni iscjedak ali to imam i inace ponekad, vjerojatno od pilula… iskreno se nadam da nisam takav baksuz da su i tablete i prekinuti snosaj zakali 🙈 i s obzirom da sam radila testove i to 2 ujutro na prvu mokracu da bi bili lazni 🙄

  • andeosgreskom1234

    Broj poruka: 21

    Prijavi adminu

    Doktorica mi je na godisnjem, svakako idem iza 10.1. Samo sam se ono zeljela smiriti i cuti drugo misljenje… jer ja sam veliki panicar😂 
    A i nisam bas nesto cesto imala potrebe raditi testove, pa da znam koliko i kad su najpouzdaniji… 🙈
    Ali mislim da stvarno bi bio jedan pozitivan vec sad, jer ako sam ostala trudna onda je velika vjerojatnost da se to desilo u sredini ciklusa a od onda je vec proslo dosta vremena… (iako ovulacije ne bi trebalo biti na pilulama) …

  • Avatar Mama_anđela

    Mama_anđela

    Broj poruka: 250

    Prijavi adminu

    andeosgreskom1234

    Doktorica mi je na godisnjem, svakako idem iza 10.1. Samo sam se ono zeljela smiriti i cuti drugo misljenje… jer ja sam veliki panicar😂
    A i nisam bas nesto cesto imala potrebe raditi testove, pa da znam koliko i kad su najpouzdaniji… 🙈
    Ali mislim da stvarno bi bio jedan pozitivan vec sad, jer ako sam ostala trudna onda je velika vjerojatnost da se to desilo u sredini ciklusa a od onda je vec proslo dosta vremena… (iako ovulacije ne bi trebalo biti na pilulama) …

    Cao, slucajno vidjeh tvoje pitanje. I ja sam koristila pilule i desilo mi se jedan mjesec da mi je kasnilo vise od 5 dana. I ja sam uradila bezbroj testova jer nisam smjela u tom momentu biti trudna. Otisla na pregled i ustanovljena mi je cista, eto u mom slucaju ona je bila razlog kasnjenja. Tako da i kod tebe vjerovatno postoji neki, mislim da trudnoca nije… Sretno sto prije da saznas o cemu se radi. :)

    🙋‍♀️ 27 g.
    🙆‍♂️ 36 g.
    12.12.2020. - UZV, 28 tjedan, fetus mortus.. Baby boy H.💙

    - Terapija: Clexane NMH, Duphaston
    🐣surprise 21.12.2021. ➕
    -Termin: 21.08. 2022. 🙏🍀❤
    -NIPT 10+1, sve uredno 😇 💙 It's a boy 💙
    [lilypie.com]

  • andeosgreskom1234

    Broj poruka: 21

    Prijavi adminu

    Mama_anđela

    andeosgreskom1234

    Doktorica mi je na godisnjem, svakako idem iza 10.1. Samo sam se ono zeljela smiriti i cuti drugo misljenje… jer ja sam veliki panicar😂
    A i nisam bas nesto cesto imala potrebe raditi testove, pa da znam koliko i kad su najpouzdaniji… 🙈
    Ali mislim da stvarno bi bio jedan pozitivan vec sad, jer ako sam ostala trudna onda je velika vjerojatnost da se to desilo u sredini ciklusa a od onda je vec proslo dosta vremena… (iako ovulacije ne bi trebalo biti na pilulama) …
    Cao, slucajno vidjeh tvoje pitanje. I ja sam koristila pilule i desilo mi se jedan mjesec da mi je kasnilo vise od 5 dana. I ja sam uradila bezbroj testova jer nisam smjela u tom momentu biti trudna. Otisla na pregled i ustanovljena mi je cista, eto u mom slucaju ona je bila razlog kasnjenja. Tako da i kod tebe vjerovatno postoji neki, mislim da trudnoca nije… Sretno sto prije da saznas o cemu se radi. :)


    Pozdrav 🤗 ma da i ja mislim da je nesto u pitanju takvo,ili je jednostavno ono probojno krvarenje bilo preobilno pa vise se nije imalo sto odljustiti za vrijeme pauze 🙈 
    Nadam se da ce sve biti ok,jos cu sigurno napraviti koji test(jer sam to jednostavno ja 😂) a onda odmah iza godisnjeg na pregled… 

  • andeosgreskom1234

    Broj poruka: 21

    Prijavi adminu

    Drzim fige… ja na pilulala ne bi trebala imati ovulaciju pa ni ne mogu racunati nista, a niti znati koji bi odnos bio taj … 🙈 

  • andeosgreskom1234

    Broj poruka: 21

    Prijavi adminu

    Pozz cure, evo da se javim nakon pregleda.sve je ok,nisam trudna🙈 ali bez obzira na kontracepcijske tablete koje pijem bez greske na vrijeme, ovaj mjesec je doslo do ovulacije koju je doktorica vidla da je bila prije cca 7 dana.Ona u cudu ja isto,jer je to gotovo nemoguce,no kod mene se desilo.Endometriji mi je 2mm, tako da do trudonoce ne moze doci(tako je rekla doktorica,i ja se nadam da je tako 🤣),promijenila mi je tablete i pocet cu piti Yaz(sad sam na Belari) pa ce mo vidjet sta i kako dalje… eto,ako je koja imala slicnih iskustva pisite 😊

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.