Kad ste radile test na trudnocu?Na dan izostanka ili kad ?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    hulala602

    pardon krivo sam napisala 1.10.,5.10. i 6.10,zbunila sam se

  • Deleted user

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    hulala602

    jako sam zbunjena i nervozna,imala sam menstruaciju 5.9.,a spolni odnos sa deckom 26.9.,koristili smo kondom,ali je nazalost puko i mi to nismo znali,on prije nego sto je svrsio ga je izvadio van,ali nismo bili sigurni da li je 100% na vrijeme izvadio,od silnog straha sam isla oprati vaginu i jos k tome sam popila pilulu za dan poslije,obavila sam 27.9. test za trudnocu iz apoteke i ispalo je negativno,obavila sam 1.9. i 5.9. kucni test za trudnocu i ispo je negativan te jos jedan test iz apoteke 6.9. i opet je negativan,mene zabrinjava di je moja menstruacija,zasto mi kasni?vec je 32 dana proslo i jako me strah,pomoc! :(


    pardon krivo sam napisala,mislila sam 1.10.,5.10. i 6.10.

  • Hope1

    Broj poruka: 190

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima, evo jutros radila test a M mi treba doći za 5 dana, druge crtice ni na vidiku. Da li je možda prerano još i jednostavno nije naš mijesec? 🙄

    [/url [lilypie.com]

  • Bebac24

    Broj poruka: 732

    Prijavi adminu

    Prerano, ako je O bila malo kasnije onda test ne moze pokazati. Uvijek je nabolje napraviti na dan ocekivane M . Sretno 

    [lilypie.com] [lilypie.com]

  • Hope1

    Broj poruka: 190

    Prijavi adminu

    Bebac24

    Prerano, ako je O bila malo kasnije onda test ne moze pokazati. Uvijek je nabolje napraviti na dan ocekivane M . Sretno


    Hvala Bebac24 ☺️☺️

    [/url [lilypie.com]

  • Avatar Luna999

    Luna999

    Broj poruka: 120

    Prijavi adminu

    Ja sam radila 3 dana prije očekivane M i pokazao se + (digitalni clear blue, kolko znam ima visoku osjetljivost), a vjerujem da bi mi i ranije bilo pozitivno jer sam imala izražene bolove u trbuhu, kao pred M.
    😊

    Dečkić💙
    [lilypie.com]

  • Nebitno

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Vece 

  • Nebitno

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Imam jedno pitanje radila sam test sure chek i nije mi nista pokazao niti jednu crtu a onu bijelu plastikicu nisam povukla tamo di pokazuju crtice dali je u tome problem

  • Avatar Tommyfame

    Tommyfame

    Broj poruka: 1607

    Prijavi adminu

    Luna999

    Ja sam radila 3 dana prije očekivane M i pokazao se + (digitalni clear blue, kolko znam ima visoku osjetljivost), a vjerujem da bi mi i ranije bilo pozitivno jer sam imala izražene bolove u trbuhu, kao pred M.
    😊


    Cestitaaam ❤
    Jesi imala mozda jos kakve simptome?

    ja 32g/mm 35/ pokusavamo od 09/2019
    10/2020 biokemijska
    02/2021 biokemijska
    8.3. ➕🌈🌞
    1.pregled: 30.3. imamo otkucaje ❤

    *A goal without a plan is just a wish

    [lilypie.com]

  • Avatar Amy2019

    Amy2019

    Broj poruka: 122

    Prijavi adminu

    Nebitno, ako nema niti jedne crtice onda je test ne vazeci, ponovi drugim)

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.