Kad ste radile test na trudnocu?Na dan izostanka ili kad ?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • andeosgreskom1234

    Broj poruka: 21

    Prijavi adminu

    Cure pomooc … “rizicni odnos” sam imala 7.10, 27.10 dobivam M, ali ne jako ko inace(iako je bilo tu putovanja,stresa itd) i trajalo je 8 dana ali onak slabo nego inace… napravila 3 testa do sad iz Mullera, svaki popodne i svi negativni zadnji 30. dana od rizicnog odnosa … Jel bi bila trudnoca iskljucena? jako se bojim da nije bilo u pitanju impl.krvarenje,  iako je to sta je nastupilo bilo 18. dan od odnosa a navodno se imp. dogada 6-12 dana … pomooc 
    :( 

  • Avatar Lavica27

    Lavica27

    Broj poruka: 3400

    Prijavi adminu

    8 dana ti nemoze trajat implantacijsko. Nisi trudna, poremecaj u ciklusu prije. 

    [lilypie.com]

  • bp118

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Imala sam nezasticene odnose sa deckom prosli mjesec, najvjerovatnije u toku plodnih dana, medjutim bez ejakuliranja unutar rodnice. Menstruacija mi kasni vec 8 dana, imam grceve u donjem dijelu stomaka, tacnije desni jajnik, jer imam problem s njim, zdrav je, al potiska matericu jer je oslonjen na nju. Imam bolne grudi vec dva dana. Citala sam dosta po forumima, razlike izmedju predznaka menstruacije i ranog vida trudnoce, pa sam se odlucila da uradim test, uzela sam Clearblue, uradila sa prvim jutarnjim urinom, i pokazuje minus, nadam se da je tako. Nisam imala implatacijsko krvarenje, niti bilo kakav vid mucnine ili gadjenja na neku hranu ili mirise. Prilozit cu fotografiju, ako neko moze da mi kaze da li ima potrebe da ponovim test ili ne.

  • Bebac24

    Broj poruka: 732

    Prijavi adminu

    Ako sebe zelis umiriti , ponovibtest za 2 dana. 
    Ako i onda bude minus , ili pricekaj da dobijes ili posjeti ginekologa. Vj je mali poremecaj u ciklusu

    [lilypie.com] [lilypie.com]

  • Avatar Beata

    Beata

    Broj poruka: 46

    Prijavi adminu

    Napravila sam test 5 dana prije ocekivane M i bio mi je pozitivan. Crtica se blago isticala, a na sam dan M bila je bas izrazena.

    Koristila sam one testove iz DM-a, First sign (dvije trakice se dobe).

  • kokili

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Imala sam nezasticeni odnos 4. dan ciklusa, inace imam redovne cikluse u prosjeku 29 dana traju, dobila sam menstruaciju 5 dana ranije ali je bila slabija nego inace i trajala je 3 dana. Posto mi je ovo bio prvi odnos vjv sam si uz svakodnevni stres na faksu i nepravilnu prehranu nadodala jos veci teret pa san tome prepisala uranjenu menstruaciju. Za svoju mirnocu, posto sam se prije te menstruacije stvarno svakakvih stvari nacitala po internetu od lazne menstruacije do zena koje su tijekom menstruacije zatrudnile do raznoraznih simptoma napravila sam dva testa na trudnocu(Clearblue onaj sta porozi vrh) jedan 23 dana nakon odnosa i jedan 30 dana nakon odnosa, oba su bila negativna. Ono sto me muci je sto stalno imam nekakvu nelagodu u donjem dijelu trbuha/zdjelica(izgleda blago upaljeno) i malo mi je jaci iscjedak nego inace. Dosad me malo peckalo dok sam piskila, ali to se minimaliziralo u ovih tjedan otkad sam kod kuce na normalnoj hrani i manje stresnim uvjetima,a i pila sam dosta vode da se malo procistim. Znam da moram otic kod ginekologa al kako dosad nisam imala potrebe nisam jos nigdje upisana, a ubrzo se vracam na faks pa planiram to krajem prvog mjeseca otic. Vjerojatno sam skroz falila temu, ali dobro bi mi dosao savjet nekoga ko nije iz moje okoline.

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    kokili

    Imala sam nezasticeni odnos 4. dan ciklusa, inace imam redovne cikluse u prosjeku 29 dana traju, dobila sam menstruaciju 5 dana ranije ali je bila slabija nego inace i trajala je 3 dana. Posto mi je ovo bio prvi odnos vjv sam si uz svakodnevni stres na faksu i nepravilnu prehranu nadodala jos veci teret pa san tome prepisala uranjenu menstruaciju. Za svoju mirnocu, posto sam se prije te menstruacije stvarno svakakvih stvari nacitala po internetu od lazne menstruacije do zena koje su tijekom menstruacije zatrudnile do raznoraznih simptoma napravila sam dva testa na trudnocu(Clearblue onaj sta porozi vrh) jedan 23 dana nakon odnosa i jedan 30 dana nakon odnosa, oba su bila negativna. Ono sto me muci je sto stalno imam nekakvu nelagodu u donjem dijelu trbuha/zdjelica(izgleda blago upaljeno) i malo mi je jaci iscjedak nego inace. Dosad me malo peckalo dok sam piskila, ali to se minimaliziralo u ovih tjedan otkad sam kod kuce na normalnoj hrani i manje stresnim uvjetima,a i pila sam dosta vode da se malo procistim. Znam da moram otic kod ginekologa al kako dosad nisam imala potrebe nisam jos nigdje upisana, a ubrzo se vracam na faks pa planiram to krajem prvog mjeseca otic. Vjerojatno sam skroz falila temu, ali dobro bi mi dosao savjet nekoga ko nije iz moje okoline.


    Rekla bi da je u pitanju kakva upala ili gljivice, što prije odeš kod ginekologa prije ćeš riješiti tegobe! 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

     ALL FAKE BANK NOTES
    for our falsified documents. We are the best producer of fake quality documents. With over 30 million documents in circulation worldwide. We only offer counterfeit currency, passports, driver's licenses, identity cards, stamps and other high quality genuine products for a number of countries. 
    Scan ID - yes … 
    -Holograms: identical 
    -Barcodes: IDS Scan 
    -UV: YES 
    Fake IDS, with fast shipping Africa, Spain, United 
    Kingdom. ========================================= 

    DISCRETION.

    SECTIONS: 
    Buy Registered Canadian Driver's Licenses, 
    Buy Registered Driving License in the Netherlands / Netherlands, 
    buy German registered driving licenses (Germany) 
    Purchase registered driving licenses in the United Kingdom, 
    Diplomatic passports, driver's license, identity cards, etc. 
    Buy license duplicates, drivers license, ID cards, etc. 
    Buy United States (US) 
    Buy Passports, Buy Passports 
    , Identity Cards, etc. 
    Buy Belgian passports 
    (Brazil) registered for sale, etc. 
    Buy camouflage passports
    For faster communication and transactions
    Snapchat: Legitplug420

    Wickr: Legitplug422  

    WHATSAPP PHONE ## …………. +1 (424) 282-9539

    EMAIL: wordwideservice24@gmail.com

  • Deleted user

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

     ALL FAKE BANK NOTES
    for our falsified documents. We are the best producer of fake quality documents. With over 30 million documents in circulation worldwide. We only offer counterfeit currency, passports, driver's licenses, identity cards, stamps and other high quality genuine products for a number of countries. 
    Scan ID - yes … 
    -Holograms: identical 
    -Barcodes: IDS Scan 
    -UV: YES 
    Fake IDS, with fast shipping Africa, Spain, United 
    Kingdom. ========================================= 

    DISCRETION.

    SECTIONS: 

    BUY real and original PASSPORTS 

    Buy Registered Diplomatic Passports, 
    Buy Passports Registered in the United States (United States) 
    Buy registered Australian passports,  
    Buy Registered Driving License in the Netherlands / Netherlands, 
    buy German registered driving licenses (Germany) 
    Purchase registered driving licenses in the United Kingdom, 
    Diplomatic passports, driver's license, identity cards, etc. 
    Buy license duplicates, drivers license, ID cards, etc. 
    Buy United States (US) 
    Buy Passports, Buy Passports 
    , Identity Cards, etc. 
    Buy Belgian passports 
    (Brazil) registered for sale, etc. 
    Buy camouflage passports
    For faster communication and transactions
    Snapchat: Legitplug420

    Wickr: Legitplug422  

    WHATSAPP PHONE ## …………. +1 (424) 282-9539

    EMAIL: wordwideservice24@gmail.com

  • Deleted user

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

     ALL FAKE BANK NOTES
    for our falsified documents. We are the best producer of fake quality documents. With over 30 million documents in circulation worldwide. We only offer counterfeit currency, passports, driver's licenses, identity cards, stamps and other high quality genuine products for a number of countries. 
    Scan ID - yes … 
    -Holograms: identical 
    -Barcodes: IDS Scan 
    -UV: YES 
    Fake IDS, with fast shipping Africa, Spain, United 
    Kingdom. ========================================= 

    DISCRETION.

    SECTIONS: 

    BUY real and original PASSPORTS 

    Buy Registered Diplomatic Passports, 
    Buy Passports Registered in the United States (United States) 
    Buy Registered Canadian Driver's Licenses, 
    Buy Registered Driving License in the Netherlands / Netherlands, 
    buy German registered driving licenses (Germany) 
    Purchase registered driving licenses in the United Kingdom, 
    Diplomatic passports, driver's license, identity cards, etc. 
    Buy license duplicates, drivers license, ID cards, etc. 
    Buy United States (US) 
    Buy Passports, Buy Passports 
    , Identity Cards, etc. 
    Buy Belgian passports 
    (Brazil) registered for sale, etc. 
    Buy camouflage passports
    For faster communication and transactions
    Snapchat: Legitplug420

    Wickr: Legitplug422  

    WHATSAPP PHONE ## …………. +1 (424) 282-9539

    EMAIL: wordwideservice24@gmail.com

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.