Kad ste radile test na trudnocu?Na dan izostanka ili kad ?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Ancyy

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Pozz..  Imam pitanje.. Nezz jesam li u pravoj temi.. Sumnjam na trudnocu imam ucestalo mokrenje bolne prsi te bol u trbuhu, ali neznam kad da napravim test jer mi mjesecnica nekad kasni a nekad urani pa nebi tila da se razocaram ako vidim minus jer radimo na bebi.. Danas mi kasni drugi dan.. Unaprid puno hvala 🥰🥰

  • Avatar Tommyfame

    Tommyfame

    Broj poruka: 1607

    Prijavi adminu

    Ancyy

    Pozz.. Imam pitanje.. Nezz jesam li u pravoj temi.. Sumnjam na trudnocu imam ucestalo mokrenje bolne prsi te bol u trbuhu, ali neznam kad da napravim test jer mi mjesecnica nekad kasni a nekad urani pa nebi tila da se razocaram ako vidim minus jer radimo na bebi.. Danas mi kasni drugi dan.. Unaprid puno hvala 🥰🥰


    Mozes napraviti test odmah na dan izostanka menge. Tako daaaa sretno 🤞 
    U principu racunaj 14 dana nakon ovulacije..ako znas kad je ona bila

    ja 32g/mm 35/ pokusavamo od 09/2019
    10/2020 biokemijska
    02/2021 biokemijska
    8.3. ➕🌈🌞
    1.pregled: 30.3. imamo otkucaje ❤

    *A goal without a plan is just a wish

    [lilypie.com]

  • lunica

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima. Nova sam na forumu i treba mi pomoc. Radila sam Gravingost mini test koji mi je iznad lampe pokazao dvije crtice, a kad odmaknem od izvora svjetlosti bude samo jedna crtica. M ocekujem u ponedjeljak. Je li neko imao slicno iskustvo? Hvala. 

  • Leonica

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Hej, eto nova u ovome..imam pitanje..znaci M mi kasni sad vec 6 dana, i uradila sam vec 2 testa(Clearblue) i oba puta nažalost minus…s time da radimo vec 6 mjeseci na bebi..sto se tice od simptoma; učestalo mokrenje(svako malo), do sada imala i jake glavobolje i vrtolglavicu ,ponekad i mucninu,itd…zanima me vase misljenje sto da uradim? Teško je gledati opet minus na test😔

  • Matra00

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure pomoć, 
    Prošli mjesec mi je menga zavrsila 30.11 sve redovno i po protokolu je bilo….
    Imali smo odnose muž i ja normalno želimo bebu..
    Ponovo sam dobila 12 dana nakon 30.11 tj nakon redovne mjesečnice, te sam normalno krvarila kao da imam mengu ponovo. Bila sam u doktorice i nista mi nije rekla pametno( kao to je ovulacija- ja u to ne vjerujem).
    S obzirom da mi je prestalo imamo odnosne normalno kao i do sad da li je moguće da su se hormoni poremetili ili da očekujem sljdeću mjesečnicu.
    Dali je netko imao isti problem ako je nek me utješi😂

  • dklara

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdraaav, 

    Kasni mi M 3 dana, imala sam dan prije i na prvi dan kašnjenja bijeli iscjedak bez mirisa. Danas sam počela piškit svakih pola sata. 

    Pokušavali smo par mjeseci i kao odustali, ovaj mjesec nismo niti pratili plodne Dane, uopce nismo razmišljali. 

    Mislite da bih mogla napraviti test? 

  • Deleted user

    Broj poruka: 44

    Prijavi adminu

    dklara

    Pozdraaav,

    Kasni mi M 3 dana, imala sam dan prije i na prvi dan kašnjenja bijeli iscjedak bez mirisa. Danas sam počela piškit svakih pola sata.

    Pokušavali smo par mjeseci i kao odustali, ovaj mjesec nismo niti pratili plodne Dane, uopce nismo razmišljali.

    Mislite da bih mogla napraviti test?


    Čim ti kasni M, možeš napraviti test. Zašto ne, uostalom…

  • Nina07

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozdrav!
    Imam neredovite cikluse, a znam točan dan kad smo imali nezasticeni odnos pa me zanima koliko najranije od toga dana mogu napraviti test?

  • sally66

    Broj poruka: 19

    Prijavi adminu

    A kazu da je najbolje na dan ocekivane M ali i kod mene je ista situacija, za 7 dana bi trebala doci M pa ga planiram napraviti za par dana pa ponovno na dan ocekivane, ja sam inace nestrpljiva 😂

    1. 👧🏻 2017.
    2. 2019- do danas neuspjesno. Folacin, vrkuta, selen,
    cink, macina trava.
    Brisevi, uzv, papa ✅
    Lh trakice ✅

  • Avatar SAYURI

    SAYURI

    Broj poruka: 1387

    Prijavi adminu

    Nina07

    Pozdrav!
    Imam neredovite cikluse, a znam točan dan kad smo imali nezasticeni odnos pa me zanima koliko najranije od toga dana mogu napraviti test?


    Najranije 8-9 dana od tog odnosa, samo sa testovima osjetljivosti od 10mlU. Nije pouzdano ali eto to je najranije sto moze teoretski…ja sam radila 8 dana od O, i imala slabi plusic predvece..

    👱‍♀️- 34g
    👨-42g
    👶-7g
    09.10-missed ab.
    Papa✅ Brisevi ✅
    ➕ 16.03.2021
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.