Kad ste radile test na trudnocu?Na dan izostanka ili kad ?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Ancyy

Broj poruka: 9

Prijavi adminu

Pozz..  Imam pitanje.. Nezz jesam li u pravoj temi.. Sumnjam na trudnocu imam ucestalo mokrenje bolne prsi te bol u trbuhu, ali neznam kad da napravim test jer mi mjesecnica nekad kasni a nekad urani pa nebi tila da se razocaram ako vidim minus jer radimo na bebi.. Danas mi kasni drugi dan.. Unaprid puno hvala 🥰🥰

Tommyfame 🔜🤰

Broj poruka: 1041

Prijavi adminu

Ancyy

Pozz.. Imam pitanje.. Nezz jesam li u pravoj temi.. Sumnjam na trudnocu imam ucestalo mokrenje bolne prsi te bol u trbuhu, ali neznam kad da napravim test jer mi mjesecnica nekad kasni a nekad urani pa nebi tila da se razocaram ako vidim minus jer radimo na bebi.. Danas mi kasni drugi dan.. Unaprid puno hvala 🥰🥰

Mozes napraviti test odmah na dan izostanka menge. Tako daaaa sretno 🤞 
    U principu racunaj 14 dana nakon ovulacije..ako znas kad je ona bila

ja 32g/mm 35/ pokusavamo od 09/2019
    09/2020 hormoni ok, Amh 18,9 TSH 0,9 ON: spermio za oplodit cijelu Albaniju
    10/2020 biokemijska

*A goal without a plan is just a wish*

[secure.fertilityfriend.com]

• lunica

Broj poruka: 4

Prijavi adminu

Pozdrav svima. Nova sam na forumu i treba mi pomoc. Radila sam Gravingost mini test koji mi je iznad lampe pokazao dvije crtice, a kad odmaknem od izvora svjetlosti bude samo jedna crtica. M ocekujem u ponedjeljak. Je li neko imao slicno iskustvo? Hvala. 

• Leonica

Broj poruka: 1

Prijavi adminu

Hej, eto nova u ovome..imam pitanje..znaci M mi kasni sad vec 6 dana, i uradila sam vec 2 testa(Clearblue) i oba puta nažalost minus…s time da radimo vec 6 mjeseci na bebi..sto se tice od simptoma; učestalo mokrenje(svako malo), do sada imala i jake glavobolje i vrtolglavicu ,ponekad i mucninu,itd…zanima me vase misljenje sto da uradim? Teško je gledati opet minus na test😔

• Matra00

Broj poruka: 3

Prijavi adminu

Pozdrav cure pomoć, 
    Prošli mjesec mi je menga zavrsila 30.11 sve redovno i po protokolu je bilo….
    Imali smo odnose muž i ja normalno želimo bebu..
    Ponovo sam dobila 12 dana nakon 30.11 tj nakon redovne mjesečnice, te sam normalno krvarila kao da imam mengu ponovo. Bila sam u doktorice i nista mi nije rekla pametno( kao to je ovulacija- ja u to ne vjerujem).
    S obzirom da mi je prestalo imamo odnosne normalno kao i do sad da li je moguće da su se hormoni poremetili ili da očekujem sljdeću mjesečnicu.
    Dali je netko imao isti problem ako je nek me utješi😂

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.