Kad ste radile test na trudnocu?Na dan izostanka ili kad ?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Hannica0 👧

    Hannica0 👧

    Broj poruka: 676

    Prijavi adminu

    Radila sam test 4 dana prije ocekivane. Bio je blago pozitivan

    baby girl 2020

    [tickerfactory.com]

    Termin 8.8.2023
    Panorama ✅️💙

  • Avatar malenaaa988

    malenaaa988

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Pozdrav ,
    Da li je neka od vas imala simptom trudnoce ,bolne grudi koje su bolele do vremena kad treba da pocne men ,pa sutradan prestale skroz ,kao da su dobile a bile trudne ? 
    Hvala 

  • Avatar Takica

    Takica

    Broj poruka: 476

    Prijavi adminu

    Embriotransfer 21.11.
    Prvi test 29.11
    Drugi test 30.11
    https://ibb.co/vjVTZ1w [ibb.co]
    Nadam se najboljem💖💖💖💖

    10/2022 Bahcceci, PGD zadovoljavajuci.FET 21.11. Beta 02.12.(104),4.12(210),6.12(518)UZV 6+0❤. Qualified 360 uredan. Stize nam devojčica 💗 [tickerfactory.com]

  • Avatar malenaaa988

    malenaaa988

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Takica

    Embriotransfer 21.11.
    Prvi test 29.11
    Drugi test 30.11
    https://ibb.co/vjVTZ1w [ibb.co]
    Nadam se najboljem💖💖💖💖


    Ja ti zelim sve najbolje!!! ❤️

  • Avatar Takica

    Takica

    Broj poruka: 476

    Prijavi adminu

    malenaaa988

    Takica

    Embriotransfer 21.11.
    Prvi test 29.11
    Drugi test 30.11
    https://ibb.co/vjVTZ1w [ibb.co]
    Nadam se najboljem💖💖💖💖

    Ja ti zelim sve najbolje!!! ❤️


    Hvala takodje🥰

    10/2022 Bahcceci, PGD zadovoljavajuci.FET 21.11. Beta 02.12.(104),4.12(210),6.12(518)UZV 6+0❤. Qualified 360 uredan. Stize nam devojčica 💗 [tickerfactory.com]

  • Avatar Zebra

    Zebra

    Broj poruka: 65

    Prijavi adminu

    Jučer, na dan izostanka 😄

    https://ibb.co/QDypDm7 [ibb.co]

    https://ibb.co/Y7X6qXp [ibb.co]h [ibb.co]

    👩🏻 31
    🧑🏼 36
    Trudimo se od 04/2022
    Ciklusi 28/29
    07/2022💊 👩🏻 Pregnacare conception 🧑🏼 Wellman conception
    12/2022 💊 pregnacare max
    ➕ 1.12.2022. 🤩
    ❤️ 22.12.2022. (7+2)
    UZV 23.01. 2023. (12 +0)
    26.01.2023. Qualified 360 ✅ stiže curka 💖
    [tickerfactory.com]

  • Ona26990

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima! Imam jednu nedoumicu pa bih vas voljela pitati za savjet. Ja i muž radimo na bebi i prošli mjesec mi je kasnila M 5 dana (inače je redovna uvijek) napravila sam test Clear blue digitalni i pokazao je 2+ tjedna, dogovorila sam termin kod ginekologa, no prije toga mi je krenula sukrvica pa sam otišla brzo kod privatnika koji mi je rekao da ne vidi nikakvu trudnoću da je to zakašnjela menstruacija. Zanima me da li je moguće da sam možda bila trudna pa nije uspijelo jer ti testovi su 99% pouzdani i ginekolog se čudio kako mi je test bio pozitivan ako nema trudnoće, ili možda postoji neki drugi razlog zašto je test bio pozitivan? Hvala puno🤗

  • xoxoxo223

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Ona26990

    Pozdrav svima! Imam jednu nedoumicu pa bih vas voljela pitati za savjet. Ja i muž radimo na bebi i prošli mjesec mi je kasnila M 5 dana (inače je redovna uvijek) napravila sam test Clear blue digitalni i pokazao je 2+ tjedna, dogovorila sam termin kod ginekologa, no prije toga mi je krenula sukrvica pa sam otišla brzo kod privatnika koji mi je rekao da ne vidi nikakvu trudnoću da je to zakašnjela menstruacija. Zanima me da li je moguće da sam možda bila trudna pa nije uspijelo jer ti testovi su 99% pouzdani i ginekolog se čudio kako mi je test bio pozitivan ako nema trudnoće, ili možda postoji neki drugi razlog zašto je test bio pozitivan? Hvala puno🤗


    I meni se isto tako desilo,test pozitivan a na ultrazvuku nista.Beta je bila porasla ali nakon par dana pala,doktor kaze da je vjv bila biokemiska trudnoca. Od ocekivane men. kasnilo mi je bilo samo 3 dana pa sam prokrvarila 😑

  • riki

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    21.8. sam imala nezaštićen odnos, ejakulirao u mene. Za dva dana trebam dobiti vješticu, dali je prerano za uraditi test ? Zadnjih par dana imala sam bolove, bockanje i stezanje nisko dolje, često moram mokriti, zadnja dva dana strašan umor i imam čudne oči kao staklaste čini mi se i kao suhe….

  • Ivana2911

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    riki

    21.8. sam imala nezaštićen odnos, ejakulirao u mene. Za dva dana trebam dobiti vješticu, dali je prerano za uraditi test ? Zadnjih par dana imala sam bolove, bockanje i stezanje nisko dolje, često moram mokriti, zadnja dva dana strašan umor i imam čudne oči kao staklaste čini mi se i kao suhe….


    Inace su suhe oci rani znak trudnoce, ako do sada nisi imala suhe oci, indikativno je da ti se sad pojavilo pa navijam za tvoj +.
    Nije rano uraditi.

    Javi rezultate😊

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.