Kad ste radile test na trudnocu?Na dan izostanka ili kad ?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Monna

    Broj poruka: 21

    Prijavi adminu

    Hej curke pozz.. ev ja imam mali sok.. i ne znam uopće kako da se ponovno nosim jer me strah jako.. 
    Prošle god. Van.mat trudnoca -tad mi je menga dosla točno no kako sam krvarila 24 dana prepala sam se i poslusala doktora koji je reko da napravim test jer sumnja na van.m trudnocu što i je bilo tako ona je ljecena metroteksatom.. 
    Ove godine u 2 mj menga mi je kasnila 4 dana napravila test pokazao se slabi plusic pa sam radila još 2 i opet pozitivna.. no ta sreća nije dugo trajala prokrvarila sam i ispalo je da se desila biokemiska. 
    Ovog puta zbg samih simptoma glabovolja vrtoglavica slabost pritisak kao da mi neko sjedi dole na maternici.. laganih bolova dole, svjetlozutog iscjetka i stalnog odlaska na wce odlučila sam nap ranije test i to 6 dana i pokazala mi se je crtica.. e sad malo sam u strahu malo nisam.. nez uopce opisat al znm da se ovako nikad nisam osjećala..   mengu sam imala 19.05 i trajala mi je samo 6 dana inače ju imam po 9 10 dana nisam primjetila da je drugacije tad bilo nešto i sl.. nez što da sad mislim… iskreno zbunjena sam.. sad cekam 15.06 tad bi trebala ju dobit… dal se koja susrela s ovakvom situaciom i da je bilo s e uredu. HVALA 

    👩27 🧔30
    3 mj 2021. -van.mat T 😮😞😱
    2 mj 2022. -biokemiska 😐😔
    6 mj 2022. - ➕️ ?! ❤🍀

  • Avatar SAYURI

    SAYURI

    Broj poruka: 1387

    Prijavi adminu

    Monna

    Hej curke pozz.. ev ja imam mali sok.. i ne znam uopće kako da se ponovno nosim jer me strah jako..
    Prošle god. Van.mat trudnoca -tad mi je menga dosla točno no kako sam krvarila 24 dana prepala sam se i poslusala doktora koji je reko da napravim test jer sumnja na van.m trudnocu što i je bilo tako ona je ljecena metroteksatom..
    Ove godine u 2 mj menga mi je kasnila 4 dana napravila test pokazao se slabi plusic pa sam radila još 2 i opet pozitivna.. no ta sreća nije dugo trajala prokrvarila sam i ispalo je da se desila biokemiska.
    Ovog puta zbg samih simptoma glabovolja vrtoglavica slabost pritisak kao da mi neko sjedi dole na maternici.. laganih bolova dole, svjetlozutog iscjetka i stalnog odlaska na wce odlučila sam nap ranije test i to 6 dana i pokazala mi se je crtica.. e sad malo sam u strahu malo nisam.. nez uopce opisat al znm da se ovako nikad nisam osjećala.. mengu sam imala 19.05 i trajala mi je samo 6 dana inače ju imam po 9 10 dana nisam primjetila da je drugacije tad bilo nešto i sl.. nez što da sad mislim… iskreno zbunjena sam.. sad cekam 15.06 tad bi trebala ju dobit… dal se koja susrela s ovakvom situaciom i da je bilo s e uredu. HVALA


    Nadrobila si ti svega u ovaj post, dok se snadjem…
    Jesi li ti ikada isla na neke malo ozbiljnije pretrage, da menstruacija traje 10 dana nije normalno…
    Pitanje: koji si test radila, ako si radila Clear Blue 6 dana ranije, imas visoke sanse da je evaporacijska? Hajde ti prvo sacekaj jos par dana, da budes sigurna da tu ima trudnoce pa sve dalje..

    👱‍♀️- 34g
    👨-42g
    👶-7g
    09.10-missed ab.
    Papa✅ Brisevi ✅
    ➕ 16.03.2021
    [lilypie.com]

  • Avatar melika128

    melika128

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Da li imaa joa uvijek neko na ovom forumu ko bi mi mogao odg lp

  • lolabitz

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav, zanima me sta vi mislite o mojoj situaciji, dakle prvi dan menstruacije mi je bio 20.09. a poslijednji 24.09., menstruacija mi je redovna svakih 30 dana,  24.09. sam imala spolni odnos koji je zavrsio s snosajem, osjetila sam neku kratku bol u vagini pri snosaja, dali postoji sansa za trudnocu i kada je najranije mogu napraviti test za trudnocu?
    (Proslo je tek 6 dana i cudno se osjecam, povremeno osjecam mucninu, ne znam dali si to umisljam ali tako se osjecam).
    Hvala svima na odgovoru!
    Ugodan ostatak dana. :)

  • Avatar SAYuRI

    SAYuRI

    Broj poruka: 1161

    Prijavi adminu

    lolabitz

    Pozdrav, zanima me sta vi mislite o mojoj situaciji, dakle prvi dan menstruacije mi je bio 20.09. a poslijednji 24.09., menstruacija mi je redovna svakih 30 dana, 24.09. sam imala spolni odnos koji je zavrsio s snosajem, osjetila sam neku kratku bol u vagini pri snosaja, dali postoji sansa za trudnocu i kada je najranije mogu napraviti test za trudnocu?
    (Proslo je tek 6 dana i cudno se osjecam, povremeno osjecam mucninu, ne znam dali si to umisljam ali tako se osjecam).
    Hvala svima na odgovoru!
    Ugodan ostatak dana. :)


    Sansa za trudnocu je nikakva.

    💃36 🏋️‍♀️ 44
    👦8
    👶1
    08/20 spontani 8tj
    08/22 biohemijska
    10/22 biohemijska 🤷‍♀️
    15.11.2022➕👶
    Fuck that little mouse, I’m an albatros 😁
    [tickerfactory.com]

  • Mimmmi

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    Pozdrav drage zene! 
    Naime, menstruacija mi jos ne kasni, za 6 dana (ne) treba doći. Jutros sam napravila clearblue test za rano otkrivanje trudnoce i bio je negativan, s tim da se nakon sat vremena pojavila druga crtica (evaporacijska predpostavljam). Oko 18h danas osjetim probadanja na lijevoj strani i grceve koji su trajali oko pola sata. Maloprije odem na wc i vidim tamnozuti iscjedak. Sto mislite imam li se cemu nadati ili su vama ti testovi za rano otkrivanje bili tocni? 
    Svim trudilicama zelim od srca da sto prije ugledaju svoj plusic 🥰 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Rose.

    Rose.

    Broj poruka: 1402

    Prijavi adminu

    Mimmmi

    Pozdrav drage zene!
    Naime, menstruacija mi jos ne kasni, za 6 dana (ne) treba doći. Jutros sam napravila clearblue test za rano otkrivanje trudnoce i bio je negativan, s tim da se nakon sat vremena pojavila druga crtica (evaporacijska predpostavljam). Oko 18h danas osjetim probadanja na lijevoj strani i grceve koji su trajali oko pola sata. Maloprije odem na wc i vidim tamnozuti iscjedak. Sto mislite imam li se cemu nadati ili su vama ti testovi za rano otkrivanje bili tocni?
    Svim trudilicama zelim od srca da sto prije ugledaju svoj plusic 🥰


    Pričekaj najbolje dan kad trebaš dobiti M pa napravi test… isto kao i ti 6 dana prije sam napravila taj clearblue, negativan. Dan prije nego ću dobiti obična trakica first sign pozitivna. Također sam imala grcice i probadanja u tom periodu čekanja M. 
    Sretno 

    💗💙💙
    [tickerfactory.com]

  • andeosgreskom1234

    Broj poruka: 21

    Prijavi adminu

    Cure,molim pomoc. Dakle do 8mj sam pila pilule, nakon 6-te tablete naglo prekinula pit,imala par dana krvarenje,stalo i dobila M 31.8,nakon toga 31.9 i onda 22.10(22 dana nakon predhodne), M sam po aplikaciji trebala dobiti 15.11 no do danas nista. Radila sam vec 5 testa, 2 ujutro i danas na drugi urin i svi negativni(Muller trakice). Grudi me uzasno jako bole,peku,tu i tamo imam neki bijeli iscedak ali od M nista… imala sam odnosne sa kondomom ali u dva nisam bas sigurna… jedan je bio29.10 a drugi  6.11… Da li su ti testovi pouzdani s obzirom da je od 1. Odnosa proslo 22 dana a od drugog 14 dana?

  • Avatar Tratinčica123

    Tratinčica123

    Broj poruka: 2214

    Prijavi adminu

    andeosgreskom1234

    Cure,molim pomoc. Dakle do 8mj sam pila pilule, nakon 6-te tablete naglo prekinula pit,imala par dana krvarenje,stalo i dobila M 31.8,nakon toga 31.9 i onda 22.10(22 dana nakon predhodne), M sam po aplikaciji trebala dobiti 15.11 no do danas nista. Radila sam vec 5 testa, 2 ujutro i danas na drugi urin i svi negativni(Muller trakice). Grudi me uzasno jako bole,peku,tu i tamo imam neki bijeli iscedak ali od M nista… imala sam odnosne sa kondomom ali u dva nisam bas sigurna… jedan je bio29.10 a drugi 6.11… Da li su ti testovi pouzdani s obzirom da je od 1. Odnosa proslo 22 dana a od drugog 14 dana?


    Ja vjerujem da bilo koji test mora pokazati ukoliko se radi nakon 14 ili nakon 22 dana od odnosa.. 🤷‍♀️
    Što znači da nisi trudna.. pilule znaju dosta poremetiti hormone…koliko vidim ciklus ti malo šeta, tako da ces dobiti vjerojatno kroz tjedan dana.. ako ne, javi se svom ginekologu. Sretno!

    Trudimo se od 9/21.
    👱‍♀️24- PCOS, 🙋‍♂️28- Azzospermia, mTese ❌
    Prag- donacija sjemena- 6/23.
    12.06. Aspiracija- 22🥚/–10 odličnih 🐧
    08.08. FET- 1 blastica - + na testiću 4dpt
    •Beta 8dpt- 80.14, 10dpt- 227.73, 12dpt-632.10
    Panorama-low risk- stiže curka 💗
    [tickerfactory.com]

  • andeosgreskom1234

    Broj poruka: 21

    Prijavi adminu

    Tratinčica123



    Ja vjerujem da bilo koji test mora pokazati ukoliko se radi nakon 14 ili nakon 22 dana od odnosa.. 🤷‍♀️
    Što znači da nisi trudna.. pilule znaju dosta poremetiti hormone…koliko vidim ciklus ti malo šeta, tako da ces dobiti vjerojatno kroz tjedan dana.. ako ne, javi se svom ginekologu. Sretno!


    Hvala ti,malo si me smirila ❤️ 
    Trudnoca  trenutno nikako nije pozeljna i moguca, zato sam sva van sebe,i radim testove svako malo😑 
    Sacekat cu do pon,napravit test opet sa 1.urinom i onda zvat dr.i vidjet sta ce ona rec… 
    Ja se isto iskreno nadam da je sve to od pilula… 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.