Kad ste radile test na trudnocu?Na dan izostanka ili kad ?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Iva1989

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    MalaTajna222

    Iva, mene su ovi dobitni ciklus samo 3 dana od O grudi pocele bolit i postale su teze. Osjecala sam da je to to jer nikad me ne bole tako rano.🤗🤗
    Cestitke!!


    Da tako i mene. A inace me nikada ne bole. Sad mi je odmah bilo nesto cudno. Jedva sam docekala da mogu test napravit😂. I jos mi je jedino tu i tamo probadanje kao da cu dobit. 

  • Avatar Omerta

    Omerta

    Broj poruka: 1479

    Prijavi adminu

    Evo meni jos dva dana do (neocekivane) m, tako da cu se strpiti, necu raditi test ranije da se ne razocaram. Nemam apsolutno nikakvih simptoma, ni trudnoce ni pms-a. 

    Be the change you wish to see in the world..


  • Iva1989

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Omerta

    Evo meni jos dva dana do (neocekivane) m, tako da cu se strpiti, necu raditi test ranije da se ne razocaram. Nemam apsolutno nikakvih simptoma, ni trudnoce ni pms-a.


    I bolje da ne radis dok ne kasni bar malo. Ja sam na kraju dobila tocno na dan kad sam i trebala. Izgleda da je bila biokemijska. Pa se samo razocaras. Da nisam radila ne bi ni znala

  • Avatar Omerta

    Omerta

    Broj poruka: 1479

    Prijavi adminu

    Radila sam danas  sa vrlo malo popodnevnog urina. Pojavila se blijeda linija. Sutra je dan za ne dobiti pa cu ponoviti ujutro. Ako bude ocita razlika onda je to to. Inace sam flegma, dok ne bude lijepo vidljiva pozitivna linija. Ne zelim se prerano veseliti, s obzirom na lose iskustvo od prije par mjeseci.

    Be the change you wish to see in the world..


  • Dančica

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure,nova sam na i sva zbunjena i preplašena

  • Dančica

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Pozdrav 

    Dančica

    Pozdrav cure,nova sam na i sva zbunjena i preplašena. Menstruacija mi kasni 6 dana a imam redovite cikluse. Ciklus mi traje cca 27 dana. Jučer sam napravila test i negativan je. Nakon menstruacije imala sam vodenasti iscjedak i to obilato. Sada je nešto gušeći i sluzav,glava me boli,imam bolove ko da ću dobit svaki čas,grudi su me nakon menstruacije boljele, a inače me bole prije menstruacije,sada je bol popustila ali ne skroz. Da li mislite da je prerano za pozitivan rezultat na testu.


  • Dančica

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Dančica

    Pozdrav

    Dančica

    Pozdrav cure,nova sam na i sva zbunjena i preplašena. Menstruacija mi kasni 6 dana a imam redovite cikluse. Ciklus mi traje cca 27 dana. Jučer sam napravila test i negativan je. Nakon menstruacije imala sam vodenasti iscjedak i to obilato. Sada je nešto gušeći i sluzav,glava me boli,imam bolove ko da ću dobit svaki čas,grudi su me nakon menstruacije boljele, a inače me bole prije menstruacije,sada je bol popustila ali ne skroz. Da li mislite da je prerano za pozitivan rezultat na testu.


  • ABC123

    Broj poruka: 64

    Prijavi adminu

    Evo mog testica nakon 4 dana kasnjenja, uzivo je puno vidljivija linijaaa ☺️☺️☺️

    [lilypie.com]

  • Figurica_bez_ziga

    Broj poruka: 21

    Prijavi adminu

    Ja sam radila prvi dan izostanka u obje trudnoce. I oba puta sam ga radila jer sam bila “sigurna” da nisam trudna pa samo da potvrdim drugima 😂😂😂

    None

  • Deleted user

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    jako sam zbunjena i nervozna,imala sam menstruaciju 5.9.,a spolni odnos sa deckom 26.9.,koristili smo kondom,ali je nazalost puko i mi to nismo znali,on prije nego sto je svrsio ga je izvadio van,ali nismo bili sigurni da li je 100% na vrijeme izvadio,od silnog straha sam isla oprati vaginu i jos k tome sam popila pilulu za dan poslije,obavila sam 27.9. test za trudnocu iz apoteke i ispalo je negativno,obavila sam 1.9. i 5.9. kucni test za trudnocu i ispo je negativan te jos jedan test iz apoteke 6.9. i opet je negativan,mene zabrinjava di je moja menstruacija,zasto mi kasni?vec je 32 dana proslo i jako me strah,pomoc! :(

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.