Jesenske bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Dena1009

    Broj poruka: 1276

    Prijavi adminu

    barbs

    Evo, opet vodim monologali još se nisam skinula sa kompa… Kao fol “čistim” aha… hahahaa
    Ma da li ste se kad uhvatile da gledate to malo stvorenje i pomislite: kako je lijep?


    Da, svaki dan i obavezno se jedanput na dan rasplacem nad njim….razmisljam da posjetim psihologa🤔
    Mamisita kod nas ti skok znaci puno nervoznog cendranja i pripremanje bocice svakih sat vremena, taman steriliziram pa ovo nanovo. S tim da cicasi nacicavaju, a ad-aci stalno imaju sta vuci pa to rezultira prenajedanjem i bljucanjem, a opet ak mu nedas je vriska. Tolko je lakse da ga moze i netko drugi hraniti, samo sta sam ja sama pa mi dođe na isto. 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar dzenny

    dzenny

    Broj poruka: 1082

    Prijavi adminu

    Bebushka,8 moja je danas od 13:30-16:30 spavala.. i opet je zaspala oko 18h do 19h.. i evo vec spava ima 1h.. 😊ni ona nije imala do skoro taj ritam,mozda tjedan dana ima kako je pocela.. dok curke malo porastu 😉
    Dolores-ii patronozna je rekla,to sto joj se skine sa jezika,neka slobodno ostane  u ustima,nema potrebe zamarati bebu da bi to dala van,to ce itak beba progutati.. 😊

    [lilypie.com]

  • Avatar violeta1

    violeta1

    Broj poruka: 2156

    Prijavi adminu

    Barbs super su fotke, D je najjaci gdje se ljuti 😍
    Sanjchi nadam se da ce se sve brzo povuci

    [lilypie.com]

  • Dena1009

    Broj poruka: 1276

    Prijavi adminu

    Dolores mozda su mlijecne gljivice, V je imao na pocetku, rekla je baboca da to ima puno beba, osobito u toplijim danima. Kapali smo neku tekucinu na jezik i ocistilo se.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Aurora1611

    Aurora1611

    Broj poruka: 703

    Prijavi adminu

    Sanjchi kako si zadovoljna s pedicom? 


    [lilypie.com]

  • Avatar Barkleys

    Barkleys

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    sanjchi255

    Barbs super su fotke…najdraza mi onda di jr Diego namrgodrn😍😍
    Lucija je sad zaspala..valjda..ili pokusava zaspat. E uzas jedan sta je to danas bilo😩😱😱 krokodilske suze je plakala, a nemogu joj pomoc. Stavila sam ju na prsa i nosila tak. Pa ju onako ljuljuskala…pa se smiri na 10 sekundi pa onda opet…dragi jr reko: ja to ne mogu gledat.😭😭 oslo mi 10 godina zivota…majke mi..koma…iso dragi po biogaiu, sad cemo i to joi davat. Jel to 5 kapi odjednom ili


    Meni je tako skoro svaki dan. Ima dana kad bih se bacila kroz prozor samo da ne moram slušati kako plače… 

  • Avatar Barkleys

    Barkleys

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    Nego, mame koje doje? Na šta vam liče cice? Moje su nakon samo 3 tjedna dojenja ko da su 30 godina starije. Dobila sam više strija po cicama u ova tri tjedna nego u 9.mjeseci trudnoće. A aureole mi izgledaju tako jadno i smežurano. Neko je jednom pisao da je mazao majčinom mlijekom cice protiv steija? Ili sam to zabrijala… Ne znam čime da mažem, s obzirom kak je stalno prištekana… 

  • Barbi13

    Broj poruka: 1863

    Prijavi adminu

    Hedgehog

    Nego, mame koje doje? Na šta vam liče cice? Moje su nakon samo 3 tjedna dojenja ko da su 30 godina starije. Dobila sam više strija po cicama u ova tri tjedna nego u 9.mjeseci trudnoće. A aureole mi izgledaju tako jadno i smežurano. Neko je jednom pisao da je mazao majčinom mlijekom cice protiv steija? Ili sam to zabrijala… Ne znam čime da mažem, s obzirom kak je stalno prištekana…


    Moje cice su isto jadne,kad su mi bile rane mazala sam bepantenom a sad nakon tusiranja hipp djecjim uljem ukradem od P,al samo navecer jer po danu nema sanse kad je stalno na cici

    URL = https: //lilypie.com]

  • Avatar Aurora1611

    Aurora1611

    Broj poruka: 703

    Prijavi adminu

    Hedgehog ja sam svoje strije na trbuhu mazala svojim mlijekom j počele su svijetliti polako! 


    [lilypie.com]

  • Avatar luce <3

    luce <3

    Broj poruka: 1012

    Prijavi adminu

    Moje za sada izgledaju dobro, kad mi je mala napravila ragade mazala sam uglavnom mlikom ili purelanom, sad vise ne mazem nicim

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.